Hadi gelin 1.5 senedir beklediğim hamileliği anlatıyorum. Soru alıyorum❤️

İyi bari şükür uğraşma diyor tüp bebek de denedik bunlar işe yaramaz tarzında yani çok pahalı mıy di aldığın da
Ne zamandır istiyorsunuz. Bi kadın adet görüyorsa ve yumurtalığı varsa. Her türlü hamile kalır. Dermansız dert yok. Ben alalı 2-3 ay oldu sanırım. 70 tl falandı. 1 lt olarak satılıuor zaten

Ne zamandır istiyorsunuz. Bi kadın adet görüyorsa ve yumurtalığı varsa. Her türlü hamile kalır. Dermansız dert yok. Ben alalı 2-3 ay oldu sanırım. 70 tl falandı. 1 lt olarak satılıuor zaten
Bende. Polikistik var ilaçsız adet olmuyorum yumurtlama hiç yapmadım soğan suyu la çok okudum gaza geldim ovulasyon aldım öyle yani adet olan insan değilim normalde

Mrb rhım fılmı gectırdım gecen ay bu ay adet gormedm kahve leklenmeler geldı bı kac gun hamılelık testi yaptım hamılede degılm 20 gun gectı adet olmadım basına boyle gelen oldumu

İnanın bazen elimde değil üzülüp üzülmemek, bir sene oldu biraz yıprandım
Birde benim üç büyük sorunum var yaş, kilo ve hipotiroid hastasıyım Yaşım 44 kilom ise 118 gibi. Uğraştım vermeye diyetisyene de gittim bir hafta veriyorum ikinci hafta alıyorum

Birde benim üç büyük sorunum var yaş, kilo ve hipotiroid hastasıyım Yaşım 44 kilom ise 118 gibi. Uğraştım vermeye diyetisyene de gittim bir hafta veriyorum ikinci hafta alıyorum
Allah bu yoldaki herkese sabır versin🙏🏼 tiroitten dolayı mı kilo veremiyorsunuz

Bende. Polikistik var ilaçsız adet olmuyorum yumurtlama hiç yapmadım soğan suyu la çok okudum gaza geldim ovulasyon aldım öyle yani adet olan insan değilim normalde
Benim size önerim soğan suyu gibi durumları doktor önerisi olmadan kullanmayın ben kullandım. Doktoruma söylediğimde rahminde kistlere yol açabilirsin dedi o yüzden bu tarz durumlar herkes için sağlıklı değil

Benim size önerim soğan suyu gibi durumları doktor önerisi olmadan kullanmayın ben kullandım. Doktoruma söylediğimde rahminde kistlere yol açabilirsin dedi o yüzden bu tarz durumlar herkes için sağlıklı değil
Benim gibi olanlar için sıkıntı olmuyor polikistik olduğu için zaten çok yumurta oluyor ya da çok kist. Onları temizliyor

Benim gibi olanlar için sıkıntı olmuyor polikistik olduğu için zaten çok yumurta oluyor ya da çok kist. Onları temizliyor
Evet canım bende polikistikim 3 ay soğan suyunu denedim ama bir etkisini görmedim. Çatlatma iğnesiyle şuan hamileyim. Sizede naçizane tavsiyem kullanmamanız yönünde yada doktorunuza danışmalısınız zaten soğan suyunun zararları olarak Google yazdığında göreceksin.

Evet canım bende polikistikim 3 ay soğan suyunu denedim ama bir etkisini görmedim. Çatlatma iğnesiyle şuan hamileyim. Sizede naçizane tavsiyem kullanmamanız yönünde yada doktorunuza danışmalısınız zaten soğan suyunun zararları olarak Google yazdığında göreceksin.
Daha geçti bir ay kulandim bende. Görmedim bir fayda tedavi çok gördüm ondan bitkisellere yöneldim

Merhaba kızlar 1.5 senenin sonunda verdiğim mücadelenin emeğin karşılığını ve mucizemi nasıl öğrendiğimi anlatıyorum. Hepinize örnek olsun inşallah 🙏🏻Uğur gelsin 🙏🏻
Öncelikle tedavimde “femara-ovitrelle iğnesi-duphaston” kullanarak tek denemede hamile kaldım.
Son regl tarihi 7 Kasım
Regl olduğumun 3. Günü doktoruma kontrole gittim. (Benim rahim de kayma kanallarda tıkanıklık ve yumurta çatlama yapmıyordu. Aynı zamanda eşimde de spermlerde şekil bozukluğu mevcuttu birçok yöntem denedik fakat hiçbiri sonuç vermedi. Ekim ayında rahim filmim çekildi tedavim değişti. ) kontrolde rahim çok iyi durumda olduğunu söyledi ve 3. Günü dahil femara kullandım yani 14 kasıma kadar sonra 20 sinde kontrole gittik ve çatlatma iğnem vuruldu. Vurulduğu gün belimde ve kasıklarımda 3 gün regl ağrısına benzer bir ağrı yaşadım ama katlanabilir bir ağrı. İğne vurulduğu gün ertesi günü sonra bir gün boş tekrar ilişki olarak ilişki önerdi doktorum ve o şekilde denedik. Duphaston kullanmaya başladım. Ama hep kafamda bu ay da olmadı bir dahaki ay aşılama diyerek kendimi olmadığına inandırdım çünkü hiçbir belirtim yok hemde hiç.
Şimdi bundan sonraki sürecim nasıl devam etti.
Doktorumun önerisiyle hergün bir dilim ananas yedim haftada bir ıspanak haftada 2 kere avakado yarım yarım ve çiğ kabak çekirdeği 1-2 avuç tükettim çok su içtim her sabah 2 ceviz yedim ve ballı süt tükettim.
Hala bu zaman kadar bir belirtim yoktu. Aksine çok enerjiktim. Belirti hep aradım ama hiç olmadı takiiiiiiiii reglye 3 gün varken birden gelen halsizlik ama kol kalkmıyor o derece ve bayılma hissi gibi bir durum hemen arkadaşımı ve eşimi aradım ben evde tekim bayılmak üzereyim sanırım gelin dedim. Uzandım ama kafam kalkmıyor. Eşim ve arkadaşım gelip acile götürdü. Acilde gebelik tedavisinde olduğum ve şüphe olduğu için bişey yapamayız kan verin dedi. Kan verdik. Bu benim kendime verdiğim sözde ve son kan verişimdi sonrasında psikolojik olarak biraz ara vermek istemiştim . İçimden dua okuyorum kan alınırken ama sesli okuyormuşum eşim halime çok üzülüp ağlamıştı hatta 🥹 1 saate sonucum çıktı regl 3 gün test günüme 7 gün varken beta hcg 6.97 çıktı çok minikti ama benimleydi heveslenmeyin dediler. Kendi doktorumu aradım oda net değil tes gününe kadar bekle test gününde min 50-60 max 100 gibi bir değer görürsek süper dedi ben test günümde yani 7 gün sonra tekrar verdim beta hcg 258 ama bu arada inanılmaz göğüs ağrısı ve ara ara gelen kaşık batması dışında bişey yok . 2 gün sonra tekrarladım 741 çıktı. Sağlıklıydı. Kesemizi de gördük. Haftaya kalp atışını dinlicez. Allah isteyen arayan emek veren herkese ama herkese nasip etsin tüm sorularınızı tek tek cevaplamaya hazırım benim sayfamdaki gördüğünüz üzere ben çok şey yaşadım çok bekledim ama mucizem bebeğim benimle sakın pes etmeyin pes ettiğiniz noktada o sizi buluyor 🙏🏻🌸
Öncelikle hayırlı olsun. Çatlatma iğnesinin kaçıncı gününde hcg 6,97 çıktı? Ben de 11 Ocak'ta çatlatma iğnesi oldum. Bugün iğnemin 8. günü. En erken ne zaman öğreniliyor onu merak ediyorum :)

X