Çatlatma iğnesi ve kilo

Kadimece

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2023
13
4
31
Merhaba kızlar
Çatlatma iğnesi yaptırıp kilo alan var mı aranızda illa ki kilo aldırıyor mu cevaplarsanız çok sevinirim?

ben yeni yaptırdım 2 gün oldu ve iştah artışı var dünden beri. ama canım sürekli salata-balık-köfte çekiyor. o yüzden çok kilo almam herhalde diye düsünüyorum 😂

ben yeni yaptırdım 2 gün oldu ve iştah artışı var dünden beri. ama canım sürekli salata-balık-köfte çekiyor. o yüzden çok kilo almam herhalde diye düsünüyorum 😂
Bence almazsınız ya iştah açsa yine gözümü korkutmaz yan etki olarak kilo aldırmasında öbür türlü razıyım😂

Bence almazsınız ya iştah açsa yine gözümü korkutmaz yan etki olarak kilo aldırmasında öbür türlü razıyım😂
ben öyle bir etkisini hiç duymadım valla. ama sonucta hcg hormonu verildiği için vücuda bende tüm gebelik belirtileri oldu dünden beri. günde tek öğün yiyen ben sürekli açım, sık idrara çıkıyorum, bas dönmem var, kasık ve bel ağrım var. insallah 1-2 hafta sonra da bu belirtilerle gebeliğimi öğrenirim 🥲

Ben bir kişiden öyle duydum o yüzden korktum. İnşallah hissetiğiniz belirtiler psikolojik değildir. Çabanızı Rabbim boşa çıkarmasın 🙏

X