Çatlatma iğnesinden sonra belirtileriniz ne kizlar

Zeynepsrl

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2013
28
7
Kizlar merhaba ben 38 yaşındayım 2 yıllık evliyim hiç korunmadim ama çocuk olmadı. Şimdi 4 Mayıs'ta regl oldum 6 Mayıs'ta doktora gittim 1 ADET DODEX 1 CC.5 AMPUL, 1 ADET DOSTINEX 0.5 MG.2 TABLET, 2 ADET KLOMEN 50 MG.10 TB. İlaçları verdi B12 ignesine devam ediyorum hafta bir vuruluyorum . 13 Mayıs'ta doktora gittim 6 yumurta olduğunu boyutlarinin iyi olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi yapıldı. Bende belirtiler şu şekilde oldu kasik ağrısı sık idrara çıkma birde regl ağrısı gibi ağrılar oldu . Fakat bn çok su icmedigim için kendime alarm kurdum devamlı su içmem için acaba şimdi şu içtiğim için mi sık idrara çıktım idrardan dolayı mı kasik ağrısı çektim bilmiyorum.🤔 Birde diz ağrım çok oldu kaşıktan vuruyor ama onunda bel fıtığından dolayı olduğunu düşünüyorum çok fazla sivilcem çıkmaya başladı . Normalde akıntım çok olurdu şuan hiç akıntım olmuyor . Birde sabahları hiç uyanamayan ben her sabah 6 da 8 devamlı uyanıyorum çok uykum bölünüyor onunda B 12 ignesine mi yorsam diye düşünüyorum kafam çok karışık adetime 6 gün kaldı test yaptırsam mi acaba nolur tecrübelerinize ihtiyacım var

Kizlar merhaba ben 38 yaşındayım 2 yıllık evliyim hiç korunmadim ama çocuk olmadı. Şimdi 4 Mayıs'ta regl oldum 6 Mayıs'ta doktora gittim 1 ADET DODEX 1 CC.5 AMPUL, 1 ADET DOSTINEX 0.5 MG.2 TABLET, 2 ADET KLOMEN 50 MG.10 TB. İlaçları verdi B12 ignesine devam ediyorum hafta bir vuruluyorum . 13 Mayıs'ta doktora gittim 6 yumurta olduğunu boyutlarinin iyi olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi yapıldı. Bende belirtiler şu şekilde oldu kasik ağrısı sık idrara çıkma birde regl ağrısı gibi ağrılar oldu . Fakat bn çok su icmedigim için kendime alarm kurdum devamlı su içmem için acaba şimdi şu içtiğim için mi sık idrara çıktım idrardan dolayı mı kasik ağrısı çektim bilmiyorum.🤔 Birde diz ağrım çok oldu kaşıktan vuruyor ama onunda bel fıtığından dolayı olduğunu düşünüyorum çok fazla sivilcem çıkmaya başladı . Normalde akıntım çok olurdu şuan hiç akıntım olmuyor . Birde sabahları hiç uyanamayan ben her sabah 6 da 8 devamlı uyanıyorum çok uykum bölünüyor onunda B 12 ignesine mi yorsam diye düşünüyorum kafam çok karışık adetime 6 gün kaldı test yaptırsam mi acaba nolur tecrübelerinize ihtiyacım mrb adetini beklemeni oneririm catlatma ignesininden 12 .gunden sonra net sonuc verio anca catlatma ignesi hcg yi atmis oluo stres yapma bnde 2. Kez kullandm bi tane çocuğum var 2.icin ugrasiorm ilk klomen ve ovtre ignesinde olmadi yumurtaliklarimda iyidi ama bu ilaclar 2.cide dha iyi oturuomus yerine busefer baya doktorum umitlydi hayirlisi bakalm ilkindecatlatma ignesinin 11.gunu adet olmustum takim et catlatma ignesinden sonra kac gun gectgni

Hadi inşallah kuzum benim yüzüm çok sivilcelendi regle 4 gün kaldı birde boynumda ve yüzümde soyulma deri pul pul dökülüyor bu nedir acaba
Horml ilaclri yapms olblr bilemdmm az kalms hayrlisi inss guzell haberr aliriz ignenin kacinci gunu bugun

Bende ilkinde 11.gunde adet oldm igneden sonra bugun 12. Gun daha olmadim ama hic bir belirtim de yok akintim var sadece

Kuzum benim normalde akıntım olurdu iğneden sonra tamamen akıntım kesildi tertemiz hiç bir şey yok bugün benim 16 gün yarın adet olmam lazım hafif karın agrilari var bugün aile hekiminde hemşireye dedim kan testi yapalım mı hayır dedi çatlıyorum meraktan desemde hayır doğru çıkmaz bekle bakalım adetin gelecekmi diyor yine beklemedeyim 🤦🏻

Kuzum bugün benim regl günüm karnım çok ağrıyor fakat gelen bir şey yok ama geldi gelecek moralim ister istemez bozuldu sende durumlar nasıl iyi haberlerini alrim inşallah 🤲 benim ümidim yok çünkü bari senin güzel haberlerini alayım 🤲

Merhabalar adetin 5. Günü femera kullandim daha sonra 13 Mayıs'ta geri hastaneye gittim ve yumurtam 22.5 olmuş çatlatma iğnesi yazdı ve oldum çatlatma iğnesinden 13 gün sonra çok küçük kahverengi lekelenme oldu iç çamaşırmda . Ve bir daha gelmedi çatlatma iğnesinin 18. günü yani dün akşam 31 Mayıs'ta adet oldum doktorum adet olursan gel demişti ve bugün adetin 2.günü gittim baktı kistin yok dedi ve çatlamış yumurtan duruyor dedi ve adetin 5.gunu gene ilacı kullanmamı söyledi aklıma takılan konu yumurtanın duruyor olması regli dönemi yumurta çatlasa da catlamasada regli ile atilmazmi aklımı karıştır di aynı şekilde durum yaşayan varmı ve bir bilgisi olan. Yardımcı olabilrmisiniz

Son düzenleme:
X