Çatlatma iğnesinden sonra beta hcg

İnşallah olmazsın yumurta takini yapmadan mi iğne vurdu
Merhaba bugun test yaptm byle cıktı dün kaanda 2.00 ckmsıtı test byle cknca kafam karıstı 11.günüm adete 5 gün var gece adet agrısı gibi dancı ckşyodm dün sabah yaptgmda teat bişi ckmadı ama

Eklentiler

• 20240224_172136.jpg
    20240224_172136.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba bugun test yaptm byle cıktı dün kaanda 2.00 ckmsıtı test byle cknca kafam karıstı 11.günüm adete 5 gün var gece adet agrısı gibi dancı ckşyodm dün sabah yaptgmda teat bişi ckmadı ama
Canım benimde böyleydi hatta 13. Gün böyleydi sen adetin gününü bekle en azından inşsllah hamilesindir

Arkadaşlar yumurta takibi yaptırdım ilaçsız yumurtam kendinden gelişti 18mm olmuş bugün pazartesine doktorum çatlama iğnesi verdi ama akıntım fazla olmaya başladı sizce çatlamayı kaçırıyo olabilir mıyım pazartesi vuracağım sorun olur mu sizce doktorum da yarın 19 olur diye pazartesi dedi bilgisi olan varsa yazabilir mi
Canım benimki 14. Gün ileçla 18 oldu doktor hemen çatlatma iğnesi verdi acilde vurul dedi

Canım benimki 14. Gün ileçla 18 oldu doktor hemen çatlatma iğnesi verdi acilde vurul dedi
Benim daha 11ıncı günüm o yüzden geç kalırmıyım diye korku aldı beni ama doktor pazartesi dedi bi bildiği vardır diye düşünüyorum bi yandan 🥹

Merhabaa ignenin 14.günü negatff adetime 2 gün var sizce pozitfe fdöner mi kasıkalrm ve belim cok agroyo adet olucak gibi sizce kan vermeliymiyim
Erken gebelik testi negatifse muhtemelen regl oncesi agriniz vardir. Ama kaset test negatifse, daha gec pozitife dondugunden hala umut olabilir. 2 gun daha bekleyin olmazsa, bu sure zarfinda sabahlari ilk idrarla erken gebelik testi yapin, silik cizgi cikarsa kan verirsiniz.

Erken gebelik testi negatifse muhtemelen regl oncesi agriniz vardir. Ama kaset test negatifse, daha gec pozitife dondugunden hala umut olabilir. 2 gun daha bekleyin olmazsa, bu sure zarfinda sabahlari ilk idrarla erken gebelik testi yapin, silik cizgi cikarsa kan verirsiniz.
Erken test ve digeriyle yaptm ikisi de negatf

Merhaba bugun ignemin 12.günü 5 gün klome kullanıp caglatma ignesi vuruldm doktor yumurtlarn catlams ddi sıvı içinde ddi 3 tane yumurtam olusmtu 20mm 17mm civarlrnda dün kan verdm 0.6 cktı acaba pozitif olurmu beklemelimiyim

X