Çatlatma iğnesinden sonra mutlaka adet olunurmu?

nagiss21

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
232
24
21
Merhabalar 30 aralıkta iğne vuruldum. Bugun 20. Gun ama adet olmadim hala. 15. gun Verdim negatif ti. Sorumda aynı başlıkta ki gibi Çatlatma ignesinden sonra mutlaka adet olunurmu ?? Cevaplarmisiniz bi bilginiz varsa

Merhabalar 30 aralıkta iğne vuruldum. Bugun 20. Gun ama adet olmadim hala. 15. gun Verdim negatif ti. Sorumda aynı başlıkta ki gibi Çatlatma ignesinden sonra mutlaka adet olunurmu ?? Cevaplarmisiniz bi bilginiz varsa
Evet canım 15 gün sonra adet olunur belki geç döllenme olabilir varsa tekrar test yaptın mı bende aşılama yaptırmıştım ama bende ilaçlar kist yapmış tı adet olamıyordum leke leke oluyordum sonra 18 gün sonra sökülmeye başlamıştım

Vallahi yapmadım bilmiyorum ilk defa benim bu iğne de 6.gunu sadece 3 gün kahverengi pembemsi lekelenme oldu başkada yok ama o adet degildi eminim
Evet canım 15 gün sonra adet olunur belki geç döllenme olabilir varsa tekrar test yaptın mı bende aşılama yaptırmıştım ama bende ilaçlar kist yapmış tı adet olamıyordum leke leke oluyordum sonra 18 gün sonra sökülmeye başlamıştım

Olmadim 1 ay oldu 2 gun önce kan Verdim negatif soğan Kürü kullanicam düzene girsin diye zaten şaşırmadım adetim duzensiz hatta doğru düzgün adet olmam 22 yasindayim toplasan 10 kere olamamisimdır yadırgamadım yani

X