Çekilişler, Kampanyalar, Promosyonlar, Numuneler ve Hediyeli yarışmalar

Burger king in anasayfasinda sosyeloji diye bi etkinlik var, ona tıkladığında altlarda anket göreceksin. Tek yapman gereken anketi cevaplamak. Anket sonrası bi kod veriyorlar. O kodla burger king e gidip sosunu alıyorsun. Ben ve eşim ayrı ayrı katildik ve iki şişe aldık.
anketimize katıldığın için teşekkürler,sen artık bir sosyelogsun diyor o kadar.

Bunlari cevapliyorsun degil mi?
Ben dün gece katıldım, cevaplayinca sonra ad soyad isteyip kodu verdi. Belki şu an bi problem vardır. Bence daha sonra tekrar dene.

Eklentiler

• Screenshot_2014-12-19-01-27-37.png
    Screenshot_2014-12-19-01-27-37.png
    383,1 KB · Görüntüleme: 125
Kampanya yarın aksama kadar diye biliyorum. Bitmiş olamaz heralde. Ama 35 tane kod alıp sos alan olmuş hatta nette fotoğrafı var. Belki kampanya stokları bitmistir:KK12:

Kampanya yarın aksama kadar diye biliyorum. Bitmiş olamaz heralde. Ama 35 tane kod alıp sos alan olmuş hatta nette fotoğrafı var. Belki kampanya stokları bitmistir:KK12:
:KK61:hak mı adaletmi bu ya,ne kadar şanssızım.40 yılda bir kampanya varmış hediye varmış vs...siye sevindim o da tırt çıktı.hep geç kalıyorum zaten.

:KK61:hak mı adaletmi bu ya,ne kadar şanssızım.40 yılda bir kampanya varmış hediye varmış vs...siye sevindim o da tırt çıktı.hep geç kalıyorum zaten.
Üzülme başka bi sürü kampanya oluyor şu ara, mutlaka birinden kazanırsın. Ben gördüklerimi paylaşmaya devam edeceğim. Umarım burasi tekrar canlanır. İnstagram kullaniyorsan madoemirgan çekiliş yapiyor katilabilirsin. Yılbaşı üzeri her yer hediye dagitiyor:KK54:

Üzülme başka bi sürü kampanya oluyor şu ara, mutlaka birinden kazanırsın. Ben gördüklerimi paylaşmaya devam edeceğim. Umarım burasi tekrar canlanır. İnstagram kullaniyorsan madoemirgan çekiliş yapiyor katilabilirsin. Yılbaşı üzeri her yer hediye dagitiyor:KK54:
canım sen bu konularda iyi takipçisin sanırım,benim haberim olduğunda genelde geç kalmış oluyorum,böyle birşey olursa lütfen haber verirmisin yada buraya yaz ben görürüm.ayrıca intagram hesabım yok.
ya aklıma takıldı bu burger king,acaba süremi bitti,eşim acı sos bende sarımsaklı mayonez delisiyiz.

Kııııızlar burger kıng anketıne katılıp kod alıpta kullanamayacak olan varmı varsa ıletısıme gecebılır mıyızz

Burger king in anasayfasinda sosyeloji diye bi etkinlik var, ona tıkladığında altlarda anket göreceksin. Tek yapman gereken anketi cevaplamak. Anket sonrası bi kod veriyorlar. O kodla burger king e gidip sosunu alıyorsun. Ben ve eşim ayrı ayrı katildik ve iki şişe aldık.
ben de aldım . tek ıp üzerinden yapılıyor. ben sadece 1 tane ranch alabildim . uzun zamadır bi beleşim yoktu iyi geldi :)

Kampanya değil ama şöyle bir site var yaptığın online alışverişlere harcadığın paranın bir kısmını site hesabına iade ediyor, hediye çeki olarak da değil nakit yatıyor para. Tek yapman gereken alışveriş yapacağın siteye bu site üzerinden bağlanmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
X