Cilt Bakımı Ürünleri Ceradolin Krem kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
4 aydır düzenli olarak haftada 2 kez Vichy(akneye meyilli ciltler) peelingi yapıyorum; her gün gül suyuyla cildimi temzileyiiippp Ceradolin kremimi sürüyorum opuyorumnanaktan valla ben çok memnunum hiç bir eczanede bulamamıştım hepsi de 'çok talep gören bir ürün temin etmekte zorlanıyoruz' demişti.artık stokluyorum ..

yok canım sigorta ödemiyor.......kendin alacaksın.

ceradolin kreminden çok memnunum hihoyyyt. fiyatı da biraz düşürseler iyi olucak :mymeka:

güncelleyelim konuyu.arkadaşlar başka kullanan var mı?günlük kullanım için uygun mu sizce?

Yüzümdeki aşırı kuruluktan ve yaralardan dolayı Dr. Ceradolin krem yazdı ama eczanelerde yok ve ssk karşılamıyoorr.

alıp denemeye karar vermiştim.bir kaç gündür yüzüm için kullanıyorum.çok memnunum nemlendirmesinden

yağlandırmadan nemlendiriyor.e vitamini içerdiği için besleyici olduğunu düşünüyorum.eczane ürünü olması güven verici.ben memnunum şimdilik.

cildimde hassasiyet ve kızarıklık var kozmetiklerden bıktım artık:KK47:bu losyon nasıldır acaba cildim hassas olduğu kadar yağlıda.uygunmudur yağlı cilde

Ben kullandım çok memnun kaldım kuru ciltler için bire bir artı Ayşenur Yazıcıda tavsiye ediyor sitesinde

cevabınızı bekliyorum.benim cildim yağlı yalnız bundan korkuyorum

Uzun zamandır losyonunu kullanıyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

bende kullanıyorum caredolin krem hele banyodan sonra pamuk gibi yapıyor cildimi.
benim cildim kupkuru olduğu için emiyor hemen.

X