Çeyizlik gecelik

113344

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2021
19
11
28
Hanimlar merhaba 😊26 yasimdqyim ve 1 ay sonra dugunum var .Ceyize gecelik almadim cok fazla ama almak cok onemliymis.bi tane sortlu bir tane de elbise gecelik aldim ve 6li gelin paketlerinden var nisan alisverisinde alinan.Sizlerin ki ozellikle evlilerin onerecegi yeni evlenenlere gore olan gecelik onerisi var mi ? Bu konuda yetersiz oldugumh dusunuyorum

Kayınvalidem bana nişan alışverişinde gecelik olaraktan lohusa pijama takımı almıştı 😂😂

Ben elbise olanlarda çok rahat ediyorum, renk renk aldım ve regl harici sürekli giyerdim. Şimdi hayal oldu bizim için 🤭🥴

Eşiniz ile ten uyumu ve cinsel ilişkinize bağlı olarak değişik kostümlere de bakabilirsiniz.

Ne tarz geceliklerle rahat ediyorsanız onu alın. 1-2 babydoll tatlı durur. Ama ben elbise şeklinde olanlarla rahat edemiyorum mesela var birkaç tane ama genelde pijamacıyım :KK70: yine de şortlu takımlar daha rahat.

6'lı olanlardan kayınvalidem almıştı onları da kullanmadım. Ben gecelik insanı değilim galiba :KK43:

6 lı takımdan bende de var kaynanam almasaydı almazdım çünkü sadece içinden şortlu takımını kullandım. Saten mini gecelik tarzı alabilirsin bir tane kırmızı olsun 😁

Saten ve penye santelli şortlu takimlar hem rahat hem seksi durur bence bunlari tercih edebilirsin :super:

Ne tarz geceliklerle rahat ediyorsanız onu alın. 1-2 babydoll tatlı durur. Ama ben elbise şeklinde olanlarla rahat edemiyorum mesela var birkaç tane ama genelde pijamacıyım :KK70: yine de şortlu takımlar daha rahat.

6'lı olanlardan kayınvalidem almıştı onları da kullanmadım. Ben gecelik insanı değilim galiba :KK43:
Yani ilk zamanlarda cekici kiyafet al.Cok onemli dediler ben utanirim diye hic almadim🥺Dugunden sonra tatile de gidecegiz orada kullanmak icin alayim dedim ama ne tarz alsam eşim begenir bilemiyorum.Erkeklwr genelde hangi tarzdan hoslanir ?

Boyum uzun ve zayif bir bayan degilim.Acaba hos durur mu bilemedim.Kilolu olunca insan cekiniyor
Benimde göbeğim var mesela siyah dantelli gecelik asla göstermiyor kiloyu.
Bende her renk var ama hergun dantelli giyilmiuor o yziden 2-3 tane siyah kırmızı gibi çeşit yapabilirsin.
Saten gecelikle uyuyabilirim dersen al ama hergun onunla da uyunmuyor emin ol.
1 hadi 2 tane satenin olsun.
Şortlu takimlar çok rahat onda sorun olmaz.

Yani ilk zamanlarda cekici kiyafet al.Cok onemli dediler ben utanirim diye hic almadim🥺Dugunden sonra tatile de gidecegiz orada kullanmak icin alayim dedim ama ne tarz alsam eşim begenir bilemiyorum.Erkeklwr genelde hangi tarzdan hoslanir ?
Her erkek farkli begenir, her kadina da farkli model yakisir. Nisanliniza sorsaniz daha iyi olmaz mi?

Hanimlar merhaba 😊26 yasimdqyim ve 1 ay sonra dugunum var .Ceyize gecelik almadim cok fazla ama almak cok onemliymis.bi tane sortlu bir tane de elbise gecelik aldim ve 6li gelin paketlerinden var nisan alisverisinde alinan.Sizlerin ki ozellikle evlilerin onerecegi yeni evlenenlere gore olan gecelik onerisi var mi ? Bu konuda yetersiz oldugumh dusunuyorum
Takım gibi setlerden tek seferlik alabilirsin.

Bence nişanlınıza sorun ama seten ve penye tarzı rahat olur

Nişanlına sormanı tavsiye ederim. Ben düğün öncesi sormuşutum hatta beğendiği modelleri atmasını söylemiştim. İyiki de öyle yapmışım. Çeyiz setinin şort ve pijama takımı çok kullandım. Elbiseyi daha nadir giydim. Kendim kısa elbise pijamalardan aldım ve çekici oluyor bence. Babydoll ise mutlaka olmalı. Ama başta insan bir utanıyor kabul 😂😂 güzel bir jartiyer takım da alabilirsin . Erkeklerin genellikle jartiyere ayrı bir ilgisi oluyor 🫢

X