Ceza sistemi...Banlanmaya Merhaba:)))

Almaz olur musunuz? Kayıtsız şartsız, kefilsiz mefilsiz hepiniz toptan gidiyorsunuz:KK14:

Direkt toplu kıyım.

ama bu kurunun yanında yaş da yanacak demek olmuyormu şimdi konudaki bir kaç arkadaş agrasip yorum yaptı diye bende onlarla tartısmadan cok fazla düşüncelerimi yazmaya calısıyorsam kırmadan bendemi banlanmıs sayılıcam hayır bir kaç kere öle bir durum gercekleştide ondan sorayım dedim :18:

Saraylım'a yazdığım cevap geçerli.
Kalkıpta karşılık fikir beyanınıza ceza alacak değilsiniz ama işi çığrından çıkartırsanız kişilere yönelik yorumlara dönerseniz gidersiniz.
Karşılıklı konuyu güzel güzel yorumlayın bende cımbızı göstermeyeyim.
Kaç gündür olanları biliyorsun topiklerde, örnek vermeye gerek yok sanırım, kimin yorumunu örneklesem alınacak zira.

Benden örnek verebilisün müdürüm.:KK14:

Alıntı yapıp adabıyla yorum yaptığınızda hiç ceza aldınız mı?
Ya da alıntı yapıp üyenin şahsına yorum yapmadan konuyla ilgili düşüncenizi yazdığınızda ceza aldınız mı?
Siz ne zamanlar ceza aldığınızı biliyorsunuz, işte yine aynı şeyler söz konusu.

O zaman o konuda da ceza almamam lazim..:KK53: Hep adabinla yazdim.. Yanliz is gittikce daha fazla topic disina kaydi, sonunda artik topic neydi unutmustuk bile...:26: olan o... Artik topic disina cikmak yok yane... Baslik ne ise onu konusucaz, sapma kesinlikle yok, verilen referanslari tartismak yok, he mi?:KK34:

O zaman o konuda da ceza almamam lazim..:KK53: Hep adabinla yazdim.. Yanliz is gittikce daha fazla topic disina kaydi, sonunda artik topic neydi unutmustuk bile...:26: olan o... Artik topic disina cikmak yok yane... Baslik ne ise onu konusucaz, sapma kesinlikle yok, verilen referanslari tartismak yok, he mi?:KK34:
sanırım konu dışı mesaj ban sebebi.

Yani yine aynı cezalar. Hakarete farklı süre polemiğe geyige farklı sure değil. Tek fark puanlar birikmeyecek mi? Ben ceza sistemi değişti diye düşünmustum:26:

Üslupla hakareti birbirine karıştırmayalım ama üslup farklı şimdi kalkıpta sana nee beee diyen insanı da hakaretten banlayamayız ama kişi/kurum/ devlet vb hakkında ağır sözler sarf edenler hakaretten banlanır.
Alenen yazdırmayın bana, zaten yazamam:KK30:

İyiydik böyle :63:
Azcık esnetilseydi nolurdu sanki, eski sistem olmasın tam olarak ya:KK43:

Bir de ben anlamadım, yine puanlara göre mi belirlenecek ceza süreleri? E hani başlıklara göre olacaktı, hiç dikkate alınmadık mı bu konuda:KK50:

Mapıslı günlere merhaba:KK14:

bu polemiğin sınırı olmuyor ki ama mesela ben bir kez ceza aldıgımda yani cidden sakin yazmıstım kendimi anlatmaya calısmıstım ama karsıdaki kişi alay edercesine yazıyordu tabi ikimiz de ceza aldık. bunu sadece örnek olsun diye söylüyorum yanlış anlaşılmasın. cezamı muneyle konusmustum zaten.

velhasıl mimiklerimiz de görünmediği için tartışır gibi oluyor ama aslında öyle değil
yani aslında bunun sınırı koyulamıyor.. :44:

İyiydik böyle :63:
Azcık esnetilseydi nolurdu sanki, eski sistem olmasın tam olarak ya:KK43:

Bir de ben anlamadım, yine puanlara göre mi belirlenecek ceza süreleri? E hani başlıklara göre olacaktı, hiç dikkate alınmadık mı bu konuda:KK50:

Mapıslı günlere merhaba:KK14:

Onu patrona diyeceksiniz bana değil:KK34:

Ayrıca ben size konu dışı, polemik, üslup, hakaret vb hakkında birkaç örnek veririm ama bazılarınızda o örnekleri genelliyor kafasında sonra diyor ki ben sizin örnek verdiğiniz gibi yazmamıştım ki neden ceza aldım.
O yüzden örneklemek istemiyorum.

Yaşayarak deneyimleyeceksiniz:KK14:

anlat hele hacı :KK14:

Diyorum ki patron en iyisini yapmış.Öyle sınırsız özgürlük binlerce kadının bir arada bulunduğu yerde neyimize ? Tartışma yok,hakaret etme var,saptırma var.
Tek iyi yönü oldu onu da defalarca yazdım zati.:nazar:

ama bu kurunun yanında yaş da yanacak demek olmuyormu şimdi konudaki bir kaç arkadaş agrasip yorum yaptı diye bende onlarla tartısmadan cok fazla düşüncelerimi yazmaya calısıyorsam kırmadan bendemi banlanmıs sayılıcam hayır bir kaç kere öle bir durum gercekleştide ondan sorayım dedim :18:

Öyle ilk yorumunuzda gitmezsiniz artık, topikte karşılıklı ne kadar tartıştığınıza bakarız:KK34:

bu polemiğin sınırı olmuyor ki ama mesela ben bir kez ceza aldıgımda yani cidden sakin yazmıstım kendimi anlatmaya calısmıstım ama karsıdaki kişi alay edercesine yazıyordu tabi ikimiz de ceza aldık. bunu sadece örnek olsun diye söylüyorum yanlış anlaşılmasın. cezamı muneyle konusmustum zaten.

velhasıl mimiklerimiz de görünmediği için tartışır gibi oluyor ama aslında öyle değil
yani aslında bunun sınırı koyulamıyor.. :44:

Ben bu topiği açarken ne yazdım:KK14:
Dedim ki iki yorum yaptınız diye, bu polemik için geçerli kalkıpta banlanmazsınız ama bugün 3. köprü ve şişli başlıklı topiklere bakın, ordaki gibi senin kaynağın tarafsız mı sankiiii sizinde üslubunuzu biliyoruzz vs vs yazıp üyelerle atışmalarınızı uzatırsanız gidersiniz dedim.
Siz konuya yorum yapmıyorsunuz ki herkes kendine bir üye hedefleyip ona yorum yapıyor, ya üye ne yazmışsa yazmış siz konuyu konuşsanıza.

Diyorum ki patron en iyisini yapmış.Öyle sınırsız özgürlük binlerce kadının bir arada bulunduğu yerde neyimize ? Tartışma yok,hakaret etme var,saptırma var.

ya bence de öyle zaten
benim bu ceza sisteminden tek şikayetim o zamanlarda söylediğim gibi polemiğin biraz esneilmesi gerektiğiydi
konu dısı geyik falan tamamen ceza sebebi olmalıydı zaten.

neyse bakalım.

Öyle ilk yorumunuzda gitmezsiniz artık, topikte karşılıklı ne kadar tartıştığınıza bakarız:KK34:

Ben bu topiği açarken ne yazdım:KK14:
Dedim ki iki yorum yaptınız diye, bu polemik için geçerli kalkıpta banlanmazsınız ama bugün 3. köprü ve şişli başlıklı topiklere bakın, ordaki gibi senin kaynağın tarafsız mı sankiiii sizinde üslubunuzu biliyoruzz vs vs yazıp üyelerle atışmalarınızı uzatırsanız gidersiniz dedim.
Siz konuya yorum yapmıyorsunuz ki herkes kendine bir üye hedefleyip ona yorum yapıyor, ya üye ne yazmışsa yazmış siz konuyu konuşsanıza.

Ama şunu da ilave edeyim biriyle polemiğe girdiğinizde daha ilk yorumunuzda üyeye sana nee, sen kimsinnn, hadi bak işineee gibi şeyler yazarsanız bu üslup cezasına girer hop diye gidersiniz.

ya bence de öyle zaten
benim bu ceza sisteminden tek şikayetim o zamanlarda söylediğim gibi polemiğin biraz esneilmesi gerektiğiydi
konu dısı geyik falan tamamen ceza sebebi olmalıydı zaten.

neyse bakalım.

Esnetildi zaten, ağzınızı ilk açtığınızda banlamam diyorum daha ne diyeyim ama esneklikten kastınız 10 sayfa konunun 9 sayfasında polemikse hiççç affetmem ister kibar yazın ister kaba yazın gidersiniz.
Sınırda nereye kadar? Onunda bir ölçüsü var.

Ama şunu da ilave edeyim biriyle polemiğe girdiğinizde daha ilk yorumunuzda üyeye sana nee, sen kimsinnn, hadi bak işineee gibi şeyler yazarsanız bu üslup cezasına girer hop diye gidersiniz.

Yaz müdürüm yaz,parmacıklarını sevsinler.:KK14::KK14:

Esnetildi zaten, ağzınızı ilk açtığınızda banlamam diyorum daha ne diyeyim ama esneklikten kastınız 10 sayfa konunun 9 sayfasında polemikse hiççç affetmem ister kibar yazın ister kaba yazın gidersiniz.
Sınırda nereye kadar? Onunda bir ölçüsü var.

mune ben linkanın söylediğine karsılık söyledim yani eski sistem üstüne konustuk.

senin burada ne demek istediğini anladım.

artık uslup cezası var yani.
bu cok iyi olmus!

aslında polemiklerde hakaret ve usluptan gidenler ayıklansa konu hemen kendine gelir sanırım.

karsılıklı olarak aynı süreyle mi banlanacaklar peki?
cunku islenen kusura gore degil puana gore ceza sistemi devammıs, bununla ilgili bir calısma bekliyoruz :KK53:

O sinirsiz ozgurluk hele nisandan once idi, hakaret bile nerdeyse serbest olmustu, ben o ara pek katilmadim secim tartismalarina, zaten orada konu acildigindan bile haberim yoktu bastan.. Aman sonra bir gireyim dedim aboooovvv... Konu hem uca uca gidiyor hem de laubaliligin bini bi para... Yok yavrum, dedim, ben size yetisemem... Hic yazamamistim.:KK52: Nerde terkedilmis sakin bir konu var, ben zavallim ordaydim.. :KK1:
Hakkaten de su kadinlar tam ozgur birakildiklarinda ne laflar edebiliyorlarmis...:KK53: gormesem inanmazdim. Bir de uye sayisi da fazla, her kafadan bir ses... Timarhane gibi olmustu burasi..:KK52:

X