chocolate slim kullananlar ve chocolate slim yorumları

gereksiz_sevgi1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2017
68
33
31
hanımlar chocolate slim kullananlar varmı ben adım 6 gün oldu faydasını görmedim hızlı kilo vermek istiyorum yardımcı olun lütfen. chocolate slim yorumlarınızı burada paylaşır mısınız:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz bir gıdayı hiç duymadım ama her türlü hızlı kilo verdiren besin metabolizmayı haşat eder, komaya sokup ölüme kadar bile gidebilirsiniz yani. Sağlığınızla oynamayın sağlıklı bir şekilde kilo verin.

Ne icatlar cikaracaklarini sasirdilar :işsiz:

yazarhanim35 yazarhanim35 in dedigi gibi bogazini tut sporunu yap zaten verirsin. Diger turlu takviyelerin cogusunun sagliga zarari var.

Ürünü aldım ve gelen ürünün üzerinde üretim yeri adana yazıyordu. Hemen işgillendin ve aradım dedim üretim yeri neden adana saçma bir açıklama ile karşılaştım efendim ürün Fransa da üretilmişte bizlerde Fransızca bilmiyor muşuz o yüzden üzerine Adana yazılmış. ürünün üzerinde yazan firmayı aradım dedim bu ürünü satıyor musunuz nerde üretiliyor ? Karşımda ki kişi evet satıyoruz, Adana da üretiliyor dedi Telefonda ki fasafiso ise FRANSA diye tutturuyor.

Gelen ürünler kutu içinde kutu olacak şekilde idi ve dışında bir toz vardı, yapış yapıştı. kargoda başına bir iş gelmiştir vs. diye açıklama yapıyorlar.

Aynı zamanda telefonda ki kişiye,günde kaç kişi satın alıyor bu ürünü diye sorduğumda bana verdikleri cevap günde 150 kişi idi bende neden sitenizde yorum alanı yok dedim (bu kadar kullanan varsa ve işe yarıyorsa en güzel reklamı kendi sitende yaparsın mantıklı olarak).ardından aldığım cevap yorumlar var hanımefendi oldu, evet o kadar kullanan arasında 3 kişinin yorumumu sadece duruyor dediğimde ses yok! dikkat edin ben hala ürünlerin orjinal olduğuna inanmıyorum. Bu üründen alacaksanız bence yurt dışından bir şekilde tanıdığınız birine getirtin. yani etrafta araştırın illa bir yakınınız bilir bulur. İmalatçı firma Adana gözüküyorsa lütfen dikkat edin bu tür ürünler tamamen para tuzağı.

Bu internet sitesi ”Tenpa Doğrudan Satış” olarak geçmekte ve bu konu ile ilgili şikayet var da özellikle çok fazla yorum yazılmış. Hiç bir şekilde geri dönüş veya ödeme yapmadan insanları uzun süredir soyuyorlar.

İnternet sitesinde herhangi bir şirketin adı geçmiyor. Bazı mağdurlar telefonda ki fasafiso kişiye (satış yetkilisi bile diyemiyorum, kazık yetkilisi) Şirket adını sorduğunda cevap bile alamamışlar bu sebeple ayrıntılı bir şekilde burada yazıyorum. Ha olurda inanmayan olursa, Fatura talep ederek kapıda ödeme seçeneğini tercih etsinler ancak dış yüzeyde (şefaf plastik alanda)fatura yoksa ürünü alıp açmakla uğraşmasınlar çünkü kargo yetkilisinin buna müsaade edeceğini sanmıyorum. ona zimmetli olacağı için. Şikayet varda ki yorumları dikkatle okursanız eminim bu firma ile ilgili fikirleriniz daha da netleşecektir.

Bu arada araştırmam esnasında çoğu site de direk bu satıcının linki bulunuyordu bu sebeple ürünü buradan satın almıştım. 00.30 civarım doldurdum 5 dakika sonra hemen aradılar ne kadar ilgililer diye düşünürken aslında bu durumun Hansel ve Gretel’i doyuran cadıdan bir farkının olmadığını şimdi anlıyorum. ALINTERİNİZİ YEDİRTMEYİN!!!

chocolate slim denen bir zayıflama maddesi var. İnanmadığım halde açtığım her int. sayfasında karşıma çıkıp sonunda beni bile kandıran markadır. insanların duygularıyla oynuyorlar. 3 kutu kullandım 100 gram vermedim kendime cok kızgınım beş para etmez sakın almayın...............

Chocolate slim ile iligli o kadar çok fazla reklam yapılıyor ki insanlarda doğal olarak merak edip alıyor. Ama yorumları ve şikayetleri okuduğunuzda aslında alanların büyük bölümü hiç memnun değil. Sadece şuradaki sitede 500 civarı şikayet var

Merhaba ben tadına bayıldım kız kardeşim almıştı çok kiloluydu baya zayıfladı orijinal almak lazım bazı siteler farklı ürün de gönderebiliyor kendim için de sipariş verdim tadını sevdiğim için ama zayıflamayanlara hayret ediyorum acaba doğru mu kullanamadılar bilemiyorum..sizi dolandırmayacak bir site göndereyim inceleyin

X