Cikmazdayim

Haklı olduğumu düşünüyorum demedim zaten benim de en büyük değiştirmek isteyip değiştiremedigim hep de kaybettigim huyum eşimin her durumda yanında olurken o da benim yanımda oslun bu durumda da tutamadım çenemi
E adam hep ketummuş. Bu huyu kardeş acısı çektiği zaman mı değiştirmeye kalktınız?
Bu olayda da tutmalıydınız çenenizi.
Yaşadığı acı çok büyük. Hiç eş tribi çekilecek zaman değil. Çok ayıp etmişsiniz. Evdeki acılı anne babaya da büyük ayıp olmuş.
Gönül alın.

E adam hep ketummuş. Bu huyu kardeş acısı çektiği zaman mı değiştirmeye kalktınız?
Bu olayda da tutmalıydınız çenenizi.
Yaşadığı acı çok büyük. Hiç eş tribi çekilecek zaman değil. Çok ayıp etmişsiniz. Evdeki acılı anne babaya da büyük ayıp olmuş.
Gönül alın.
Kayinvalidemlerden çok özür diledim Allah razı olsun onalrdan ama eşim hiç yanaşmıyor şimdi buraya yazdıktan sonra gittim özür diledim

Merhaba aranıza yeni katıldım. Kimseyle paylaşmak istemediğim için beni tanımayan kişilerle paylaşmak istedim derdimi. Eşimin abisi 2hafta önce vefat etti. Hastaydı yoğun bakımda yatıyordu hergun gittim geldim eşim ailesi yoğun bakımda yatarken eve gelmediler orda beklediler hep yanlarında oldum vefat etti eşimin yanında oldum ama sorun eşimin benimle hicbizaman dertleşmemesi. Ben eşime çok bağlıyım ne olursa olsun ilk onunla paylaşırım sevincimide huznumude ama eşim beni geri plana atar sürekli hastanede birşey olurdu ben başkalarından duyardım eşime benimle neden paylasmiyorsun uzuntunu deyince sana da anlatıyorum ya vs derdi. Abisinin vefatından sonra ailesinun yanına geldik burda da aynı bakiyorum ailesiyle geçiyor odaya sarılıp ağlıyorlar ben sürekli ailesini teselli ediyorum fakat eşim gece 1 2gibi yatağa gelip birkaç kelime konuşup yatıyor. Bende dayanamadım patladım senin için ben neyim benimle derdini paylasmiyorsun hep başkalarının yanında sin seni hep odaya geçip bekliyorum ama gece geliyorsun beni destekçin olarak görmüyorsun zaten bundan sonra da destekçi olmayacağım sana ne halin varsa gör dedim. Oda bana bıktım artık hep yanında mi olucam senin senmisin destekci olan senin göstermedigin desteği başkaları gösteriyor vs deyince sinirimden sen de bana eşlik mi yapıyorsun filan diye söyleyince bir bağırmaya başladı ben seninle aynı evde durmam diye anne babası geldi odaya çocukda uyuyordu baktım ailesine beni kotuluyor bunun gibi eş olmaz olsun kocasına hiç saygısı yok daha neler neler. Haklıyım demiyorum ama ben konuşmak istedim sürekli herkese anlattıktan sonra değil eşi olarak görüp omzumda ağlasın istedim. Şimdi asla konuşmuyoruz süs dedim ona ne konuşuyorsak aramızda kalsın dedim ama 1saat beni kotulesi
Normalde siz haklısınız ama tepkinizi çok yanlış zamanda göstererek haklı iken haksız duruma düşmüşsunuz. Eşiniz zaten hep ketum biriymiş sizde dolmussunuz. Eşinizden çok acılı anne babaya ayıp olmuş.

Kardeş değil çok şükür ama kardeşimin karnında bebeğini kaybettik kaç gün eşimi görmedi gözüm ne tesellisine ihtiyacım oldu ne de başla bir şey sessizce üzüntümü yaşamak istedim.

Kayinvalidemlerden çok özür diledim Allah razı olsun onalrdan ama eşim hiç yanaşmıyor şimdi buraya yazdıktan sonra gittim özür diledim
Çok iyi yapmışsınız 👍🏼
Eşiniz de yumuşayacaktır.
Ona zaman tanıyın belki de acısını sessiz yaşamak istiyor, kusuruna bakılmaz şimdi onun.
Siz yine de yanında olun.
Yaşadığı gerçekten büyük bir acı.
Allah sabırlar versin ailece hepinize.

Merhaba aranıza yeni katıldım. Kimseyle paylaşmak istemediğim için beni tanımayan kişilerle paylaşmak istedim derdimi. Eşimin kardesi 2hafta önce vefat etti. Hastaydı yoğun bakımda yatıyordu hergun gittim geldim eşim ailesi yoğun bakımda yatarken eve gelmediler orda beklediler hep yanlarında oldum vefat etti eşimin yanında oldum ama sorun eşimin benimle hicbizaman dertleşmemesi. Ben eşime çok bağlıyım ne olursa olsun ilk onunla paylaşırım sevincimide huznumude ama eşim beni geri plana atar sürekli hastanede birşey olurdu ben başkalarından duyardım eşime benimle neden paylasmiyorsun uzuntunu deyince sana da anlatıyorum ya vs derdi. Abisinin vefatından sonra ailesinun yanına geldik burda da aynı bakiyorum ailesiyle geçiyor odaya sarılıp ağlıyorlar ben sürekli ailesini teselli ediyorum fakat eşim gece 1 2gibi yatağa gelip birkaç kelime konuşup yatıyor. Bende dayanamadım patladım senin için ben neyim benimle derdini paylasmiyorsun hep başkalarının yanında sin seni hep odaya geçip bekliyorum ama gece geliyorsun beni destekçin olarak görmüyorsun zaten bundan sonra da destekçi olmayacağım sana ne halin varsa gör dedim. Oda bana bıktım artık hep yanında mi olucam senin senmisin destekci olan senin göstermedigin desteği başkaları gösteriyor vs deyince sinirimden sen de bana eşlik mi yapıyorsun filan diye söyleyince bir bağırmaya başladı ben seninle aynı evde durmam diye anne babası geldi odaya çocukda uyuyordu baktım ailesine beni kotuluyor bunun gibi eş olmaz olsun kocasına hiç saygısı yok daha neler neler. Haklıyım demiyorum ama ben konuşmak istedim sürekli herkese anlattıktan sonra değil eşi olarak görüp omzumda ağlasın istedim. Şimdi asla konuşmuyoruz süs dedim ona ne konuşuyorsak aramızda kalsın dedim ama 1saat beni kotulesi

Güncelleme: Okumaya başlamadan önce yazmak istedim. Gönderime cevap yazanlardan Allah razı olsun bana doğruyu gosterdiniz gidip eşimden ozur diledim bu saatte anca barıştı. barismasa da haklıydı. Eşimin ailesinden dün çok özür dilemistim bu acılı günde bunu da yaptığım için. Herkese teşekkür ederim.
bence senin öyle davranmakta olmanda sen haklisin seni
Dış kapının dış mandalı, önemi daha doğrusu varlığıyla yokluğu bir olan kişiler gibi görmüsler. Daha çok aile veya bir grup içinde sevilmeyen ya da istenmeyen kişilere böyle davranilir.

X