Gebeliğe Hazırlık ÇİKOLATA KİSTİ + PROLAKTİN YÜKSEKLİĞİ İLE HAMİLE KALANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hickirik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
11
2
32
MERHABA ARKADAŞLAR 4 YILLIK EVLİYİM HAP TEDAVİLERİNDEN SONRA 3 AŞILAMA VE 1 TÜP BEBEK DENEMEM OLDU HEPSİDE OLUMSUZ SONUÇLANDI. TEDAVİLERİN BAŞLARINDA HİÇ BİR SORUNUMUZ YOKTU FAKAT SONRADAN ÇİKOLATA KİSTİM OLDUĞU SÖYLENİLDİ ÇOK DAHA SONRASINDA İSE BEYİNDEKİ UFAK BİR TÜMÖRÜN PROLAKTİN YÜKSEKLİĞİNE SEBEP OLDUĞU SÖYLENİLDİ ŞİMDİ ONUN İÇİNDE İLAÇ TEDAVİSİ GÖRÜYORUM. BENİM GİBİ ÇİKOLATA KİSTİ VE PROLAKTİN (SÜT HORMONU) YÜKSEK OLANLAR NE GİBİ TEDAVİLER GÖRDÜLER TÜP BEBEK YAPTIRDILAR MI OLUMLU SONUÇ ALABİLDİLER Mİ PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

BEN DAHA BUGÜN ÜYE OLDUM KİMSE BİRŞEY YAZMAYINCA YANLIŞ BİR YERE Mİ YAZDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM :KK43:

Merhaba benimde tümörüm vardı 2.2 mm ölçüsü dostinex tedavisi gördüm ama surekli hareket halinde olduğu için düşmedi 3 yıl boyunca ilaç kullandım sonra kendi haline bıraktım tüp bebek tedavisine karar vermiştik tedaviden 2 hafta önce kadar hormon tahlili yapıldı prolaktin 24 e düşmüştü çok şaşırdım doktorum emar çektirelim ne olur ne olmaz dedi sonucunda bir baktık ki tümör kendiliğinden temizlenmiş herşey normal çok şükür ilk transferim tuttu çikolata kistini çok fazla bilmiyorum ama arkadaşım da var kendiliğinden hamile kaldı yani aslında ikiside aşılamayacak sorunlar değil tüp bebek tedavisinin negatif olmasının başka bir sebebi olabilir mi cünkü bunların önlemini alıyorlar genellikle

VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BİZE SÖYLENİLEN HERHANGİ BİR SIKINTI YOK FAKAT BENİM EMBRİYOM ORTA KALİTEDEYDİ BELKİ DE O YÜZDEN TUTMADI BİLMİYORUM. HOŞ NEDEN ORTA KALİTE OLDU ONUNDA SORU İŞARETLERİ VAR KAFAMDA. SİZ NEREDE TÜP BEBEK YAPTIRMIŞTINIZ?

Merhaba benimde tümörüm vardı 2.2 mm ölçüsü dostinex tedavisi gördüm ama surekli hareket halinde olduğu için düşmedi 3 yıl boyunca ilaç kullandım sonra kendi haline bıraktım tüp bebek tedavisine karar vermiştik tedaviden 2 hafta önce kadar hormon tahlili yapıldı prolaktin 24 e düşmüştü çok şaşırdım doktorum emar çektirelim ne olur ne olmaz dedi sonucunda bir baktık ki tümör kendiliğinden temizlenmiş herşey normal çok şükür ilk transferim tuttu çikolata kistini çok fazla bilmiyorum ama arkadaşım da var kendiliğinden hamile kaldı yani aslında ikiside aşılamayacak sorunlar değil tüp bebek tedavisinin negatif olmasının başka bir sebebi olabilir mi cünkü bunların önlemini alıyorlar genellikle
VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BİZE SÖYLENİLEN HERHANGİ BİR SIKINTI YOK FAKAT BENİM EMBRİYOM ORTA KALİTEDEYDİ BELKİ DE O YÜZDEN TUTMADI BİLMİYORUM. HOŞ NEDEN ORTA KALİTE OLDU ONUNDA SORU İŞARETLERİ VAR KAFAMDA. SİZ NEREDE TÜP BEBEK YAPTIRMIŞTINIZ?

Genellikle yumurta kalitesine göre değişiyor sınıfı ama opu işleminden sonra bu konuda bilgi verilmesi gerekiyor size bezmialem hastanesinde yaptırdım

Merhaba hamile kalabildiniz mi ? Son durumunuzun nedir ben de aynı hastalıklardan muzdaribim de 😔

X