Çikolata Kistine Sahip Olanlar için Karışım: Kedi Hindi, Nöbet Şekeri, Mezeki Sakızı

Hangi dogum kont hapini kullanuosun..bana drospera 24/4 vermisti doktor ama goguslerde baha hassasiyet yapio..bu ay daha hafif varsa onu almak istiyorum..doktora danismadan kafama gore :))Ay ALLAH siga bekleyen herkese sifa versin.Aminn

Önce Desolett vermişti; ama o bana ağır geldi gibi hissettim. 2 kutu ondan içtim. Sonra Yasmin'e geçtim.

Sende kistin bir etkisi var mı?

Evet surekli kasik agrisi sirt agrusi yan agrisi fln oluyo bu zamanlar..aktif spor yapinca baya agrularim oluyo..karnimda acimalar oluyo zaman zaman..ilk zamanlar surekli yumurtaliklarimda agri oluyodu...yasmin 21 gunluk mu..benim kullandigim 24+4

Evet surekli kasik agrisi sirt agrusi yan agrisi fln oluyo bu zamanlar..aktif spor yapinca baya agrularim oluyo..karnimda acimalar oluyo zaman zaman..ilk zamanlar surekli yumurtaliklarimda agri oluyodu...yasmin 21 gunluk mu..benim kullandigim 24+4

21 günlük. Daha önce ben de sporda ağrı farkettim. Yani üst üste 3 gün mekik çekiyorsam sanki ağrı yapıyordu; ama ben onun et kesiği gibi sanıyordum. Sanırım kistlerdenmiş. Onu bıraktım. Şimdi kasıkları zorlamayacak türde egzersiz yapmaya çalışıyorum.

Merhaba bu kür uygulayan var mı konu eskiama ? Başka formlarda bir arkadaş uygulayıp memnun kaldığını yzmış bende yapmak istiyorum deneymli olanlar paylaşırsa çok sevinirim

Herkese merhaba,

Haziran'da öğrendiğime göre sol yumurtalığımda bir çikolata kistine sahibim. Sağda da iki adet sıvı dolu kistim var. Birine kissing over deniyormuş. 1 kez MR, birkaç kez de ultrason çekildim. Ancak her durumda ve her doktor ultrasonunda nedense farklı ölçülerde çıkıyor. Hatta aynı gün içinde birkaç saat arayla çikolata kistime 74x85 mm derken bir diğeri de 9 cm kadar dedi. Tam ölçü veremediler; ama en yüksek 9 cm'yi kabul ediyorum mecburen. ca-125'im Mayıs'ta 40 iken Ağustos'ta 59'du.
İlk öğrendiğimden beri çare arıyorum. Hem özel doktora, hem devlet hastanesine hem de araştırma hastanesine gittim. Birine kalsa beni ertesi gün ameliyat edecekti. Biri asla ameliyat olmamalısın, dedi. Biri de amh testi yaptır öyle gel, dedi. Birinin de ağzını bıçak açmadı. 7 Ekim'deki ultrasondan sonra ağzını açmasını bekliyorum. Şimdi ameliyat dışında bana en mantıklı gelen (mecburen) tedaviyi, doğum kontrol hapını kullanıyorum. 2 ay Desolett kulladım, sonra varislerimde artış oluyor gibi geldi, doktora söyledim bu ay Yasmin kullanmaya başladım. Daha hafif olduğunu söyledi; ama bilemiyorum.
Ağustos'ta soğan kürünü 15 gün uyguladım. Dün kürün 2. ayına başladım. Faydası oluyor mu, bilemiyorum. Bu başlığı da benim gibi bu sorunla baş etmeye çalışan çok insan olduğunu gördüğüm için ve kendim de hala kesin bir tedavi bulamadığım için açtım. Başlıkta gördüğünüz karışımı da geçen hafta öğrendim. "Kedi hindi, mezeki sakızı ve nöbet şekeri". Forumlarda baktım, mezeki sakızı yerine fındık diyen hanımlar olmuş. Doğru karışım hangisi bilmiyorum. Ayrıca kedi hindi nedir hiç bilmiyorum ve henüz sorduğum aktarlarda da bilene rastlamadım.
Size sorularım bu karışımla ilgili bilgisi olan var mı? Kullananlar sabah-akşam 15 gün boyunca bu karışımla kistlerinden kurtulduklarını, söylüyor. Bu karışımı denemek istiyorum; ama soğan kürünü yaparken sorun olur, diye çekiniyorum.
Soğan kürü yaparken doğum kontrol hapı kullanmamın bir sakıncası olur mu?
Merhaba
Kürü uyguladinizmi

soğan kürü denemeyin arkadaşlar benim kistimi 3cm den 7 cm e büyüttü.doktora sorduğumda çok zararlı olduğunu söyledi.soğan kürü yüzünden iç kanama geçirip acil ameliyata aldığı hastaları olmuş.herşeyi doktor kontrolünde uygulayın.

Merhaba
Kürü uyguladinizmi
Ben Kedi hindiyi tesadüfen Ankara'da buldum. İzmir'de bilen yok. ORdan küçük bir parça alıp geldim. Karışımı yaptım. Ancak bir kez uyguladım sanırım. Çok bir faydası olup olmadığını söyleyemem. Ama bu kistler bu şekilde küçülmüyor gibi geliyor bana. Hatta zamanla oraya yerleştiğini düşünüyorum. Yani kanın bir kısmını içine aldıkça orada çamurlaşmış bir şekilde duruyor galiba.

Ben Kedi hindiyi tesadüfen Ankara'da buldum. İzmir'de bilen yok. ORdan küçük bir parça alıp geldim. Karışımı yaptım. Ancak bir kez uyguladım sanırım. Çok bir faydası olup olmadığını söyleyemem. Ama bu kistler bu şekilde küçülmüyor gibi geliyor bana. Hatta zamanla oraya yerleştiğini düşünüyorum. Yani kanın bir kısmını içine aldıkça orada çamurlaşmış bir şekilde duruyor galiba.
Anladim.peki sizin kistiniz ne durumda suan

hayırlı olsun. kaç cm di kistleriniz kaç yumoşunuz oldu bideeee opudan sonra ek tedavi oldu mu yoksa kistler oradayken mi transfer oldu canım

Ben 17 yaşında kist ameliyatı olmuştum hemde açık ameliyat çok büyüktü kistler birinde 12 cm diğernde 10 cm şeklinde. 12 cm olan yumurtalığım işlevini ameliyatta yitirmiş maalesef. Tek yumurtalığım vardı yani. Ama en kötüsü tüplerm ameliyatlardan ve çikolata kistlerinin tekrar nüks etmesinden dolayı enfeksiyonla kaplanmış. Doktor tüpleri almadan transfer bile yapamayız dedi tutmaz hiçbir şekilde dedi. Önce opu oldum 10 yumurta toplandı 5. Güne 5 tane kaldı. Sonra ameliyatla tüplerm çıkarıldı. Sonrada transfer oldum. Kistim 1 cm oldupu için müdahale etmediler halada duruyo o şekilde

Ben 17 yaşında kist ameliyatı olmuştum hemde açık ameliyat çok büyüktü kistler birinde 12 cm diğernde 10 cm şeklinde. 12 cm olan yumurtalığım işlevini ameliyatta yitirmiş maalesef. Tek yumurtalığım vardı yani. Ama en kötüsü tüplerm ameliyatlardan ve çikolata kistlerinin tekrar nüks etmesinden dolayı enfeksiyonla kaplanmış. Doktor tüpleri almadan transfer bile yapamayız dedi tutmaz hiçbir şekilde dedi. Önce opu oldum 10 yumurta toplandı 5. Güne 5 tane kaldı. Sonra ameliyatla tüplerm çıkarıldı. Sonrada transfer oldum. Kistim 1 cm oldupu için müdahale etmediler halada duruyo o şekilde
Kistler 2 taraflı büyükmüş benim tek taraflı olmasına rağmen rahatsız ediyor bende ameliyat olacağım ne çıktı patoloji sonucunuz

X