Cilt Bakımı Ürünleri cil bakımı için marka bilgi paylaşımları

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. şuanda yüzümü komili ballı sabunla yıkıyorum makyajımı da bebak acı badem sütü ile silip otacı gül suyu ile tonikliyorum her gece...nemlendiriciye ihtiyaç kalmıyor. fakat sabahları yüzümü sadece suyla yıkamayı tercih ettiğim için özelliklede makyaj altı için nemlendiriciye ihtiyacım var...tavsiye ettğin markalara hemen bakıcam doğal ürünlerden yanayım artık...

Ben refinity yüz temizleyici ile yıkıyorum sonra onun birde toniği var onunla silip yüzümü yine aynı markanın cildi hem yenileyip hemde nemlendiren kremi var onu kullanıyorum başka bir şeye ihtiyacım kalmıo.Hem bakım yapıorum hemde temizliyorum yüzümü makyajımı flnda öle çıkarıyorum çokta memnunum

renkli nemlendirici yazılarını takip etmeye çalışıyorum da bilgisi olan var mı bir de marka soracaktım hangisini almalıyım ve ayrıca nemlendirici kullanmaya gerek var mı

canım ozon markamı ben biyerden daha duydum çok merak ediyorum bilgi verirmisin özelimde açık teşekürederim.

Selam allame!
Ozon markası ile ilgili çok fazla birşey bilmiyorum ama kullandığım ürünleri inanılmaz güzel ve fiyatları çok uygun. Dermokozmetik kullanma taraftarıyım ben, tüm yazılarımda da bunu vurgularım. Sen cildin için neye ihtiyacın var veya cildinle ilgili sorunun nedir önce onu söyle yardımcı olmaya çalışalım. Güzellik uzmanıyım belki markalar dışında da alternatif tıp veya bitkisel ürünlerle ilgili yardımım olabilir.

öptüm:CüvCüv:
sevgiler
Sare

renkli nemlendirici yazılarını takip etmeye çalışıyorum da bilgisi olan var mı bir de marka soracaktım hangisini almalıyım ve ayrıca nemlendirici kullanmaya gerek var mı

nilgüncüğüm, renkli kozmetik ürünler adı üzerinde RENK verici kimyasallar barındırıyor. yani cildine iyi gelmesini ve nem vermesini istediğin ürünlerde kimyasal içerik olması yanlış bir düşünce ama ille de renkli nemlendirici kullanacağım dersen 1 tavsiyem var. en azından iyi bir marka ve kullanan 2 kişi tanıyorum sorun yaşamıyor. ancak uzun vadede cildinde ne gibi sorunlar çıkar bunu bilemem. marka JUVENE. ben hiç kullanmadım ancak cilde hem nem veriyor hem de fondoten varmış gibi ciltteki kusurları kapatıyormuş. Dediğim gibi bu tarz ürünler uzun vadede ne derece etkili veya zararlı bilmiyorum

sevgimle
Sarea.s.

çok teşekkür ederim...ben de kararsız kalmıştım mesajlar olumlu ounca kafam tarışmıştı...tavsiyene uyucam...sevgiler

Juvene ı de ıncelemek ıstedım ama nette aradım bulamadım...nerde bulabılırım?

bu ürünler kimyasal madde içeriyor bence hiç kullanıp riske atmayın kendinizi arkdaşlar az da olsa bitkisel ürünlr var piyasada onların üzerinde yoğunlaşn

la roche posay ya da avene'i rahatlıkla kullanabilirsiniz arkadaşlar. benim cildime iyi geliyorsa herkese iyi gelir :) ayrıca bu ürünleri kullandıkdan sonra aynılarını internetden çok daha ucua alabiliyorsunuz...

selam hikmet 71 ya bende md kullanıyorumda la roche posay ve ya md yi hangi sitelerden ucuza alıyosun bana yazabilir misin?Ben baktımda eczane sitelerinde genelde aynı fiyatlarda dışarıyla..teşekkürler..

bu ürünler kimyasal madde içeriyor bence hiç kullanıp riske atmayın kendinizi arkdaşlar az da olsa bitkisel ürünlr var piyasada onların üzerinde yoğunlaşn

selam..bu ürünler derken hangilerini kastediyorsunuz?Ben yaklaşık 1.5 yıldır md kullanıyorum da sanırım siz estetiyensiniz..bu ürünün içinde glikolik asit var..bu ürünle ilgili ne düşünüyosunuz?teşekkürler..

kızlar ben de yaklaşık 2 aydır babenin cilt bakım ürünlerini kullanıyorum .uzman bana cildiniz hassas ilk zamanlar biraz minik sivilce olabilir,birikmiş yağ dışarı atılır ama bir süre sonra cildiniz alışır dedi. bebek gibi cildim sivilcesiz kalmıyor.minik minik ama sürekli oluyor ve iz kalıyordu.artık kullanmıyorum ve ne alsam diye düşünüyorum .babe dermokozmetikti sözde ama bana yaramadı. bu aralar md,dermolociga (yanlış yazmış olabilirim) ve posay markalarını araştırıyorum .bunları kullanan allah rızası için öneri ve tecrübelerini paylaşsın.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Ben MD Formulations kullandım face& body scrub ve VitA Plus gayet memnundum.

md bildiğim kadarıyla dermokozmetik değil mi?

dermokozmetik iyi bişeyse evetkaydirigubbakcemile3 bana ilk dermatolog tavsiye etmişti ve gerçekten sonuç alınıyor ama diğer ürünlerle ilgili bir fikrim yok.

X