Çıldırmak üzereyimmmmm!!!!

olmuyorsensiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
1.356
2.365
33
öncelikle herkese iyi akşamlar kızlar. 3 yıllık evliyim 16 aylık bir bebeğim var.
Sorunum şu bebeğim çok huysuz ya nasıl desem çocuk bir türlü memnun olmuyo. Örneğin bu akşam Amcam gelecekti bize yemekli yengem kuzenler falan neyse geldiler onlar dha kapıdan içeri girmeden benim ki bşldı ağlamaya ( ama nasıl ağlama çığlık kıyamet kopuyor) annemlerde vardı onlar yardımcı oldu masaya geçildi ama ben yokum bebekle odada oturuyoruz içeri gidince yıkıyor ortalığı istemiyo kimseyi İnan’ın bi çy içemedim onlarla birlikte sürekli meme istiyor emzirip kaldırıyorum içeri giriyoruz tekrr çığlık çığlığa kalıyor ve bu her zaman böyle ya inanın nasıl yapacağımı bilmiyorum çok bunaldım çok ev işi bile zor yapıyorum lütfen sizler nasıl atlattınız bu süreçleri bana yardım edin bu arada eşimle birlikte bile durmuyor sadece beni istiyor tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim kızlar
Okuyan herkese teşekkür ediyorum
Hoşçakalın

Aynen bu şekilde atlattık işte. Yabancıyı hiç sevmezdi kızımda, hele kalabalık tam bir cinnet. Yabancıya fevri tepki verme, memeye bağımlı olma, annenin başının etini yeme dönemi. İnanın evde misafir yanında kanguruyla gezdiğimi biliyorum. Sizde buna göre planlayacaksınız bir süre daha hayatınızı. Bu tip ağır misafirliklere girişmeyin. Birkaç aya bunlar da geçecek.

Aynen bu şekilde atlattık işte. Yabancıyı hiç sevmezdi kızımda, hele kalabalık tam bir cinnet. Yabancıya fevri tepki verme, memeye bağımlı olma, annenin başının etini yeme dönemi. İnanın evde misafir yanında kanguruyla gezdiğimi biliyorum. Sizde buna göre planlayacaksınız bir süre daha hayatınızı. Bu tip ağır misafirliklere girişmeyin. Birkaç aya bunlar da geçecek.
Ya umarım bi kaç aya geçmiş olur yoksa ben cinnet geçirebilirmm

Ya umarım bi kaç aya geçmiş olur yoksa ben cinnet geçirebilirmm
Çocukların ikinci bi seçenekleri yok ama öyle düşünün. O ortamdan rahatsız ve bu şekilde kendini ifade ediyor. “Ben biraz susayımda annem çay bari içsin” anlayışını bekleyemezsiniz. O ağlayacak, çıldıracak. Sabit olan tek şey sizin sabrınız olacak. Çok zor evet ama içinizden tekrarlayacağınız şey şu; “beni anlasa bile kendini kontrol etme gücü yok. Sabır göstermek zorunda olan benim”

benim kizim 7 aylikken böyle bi doneme girmisti hatta konu acmistim bununla ilgili.
simdi 15 aylik.
Biz burda esimle gurbetteyiz.Gelen giden pek yok kalabalik yok.ilce kucuk pek gidip gelsigimiz bi yer yok.
ben ona baglamistim.Resmen onu eve ve bize alistirmistik.
Tam yaz donemiydi onzaman.
aldim kizimi ucakla ailemin yanina gittim tam 15 gun orda kaldin.Kalabaliga ilk orda alistirdim.
ordan tek basima yine esimin memeleketine gittim kizimla ordafa tam 1 ay kaldim.
sonra esim yanima geldi izin alip Tatile gittik birlikte.
Okullar acilincada bakici bulduk cunku ise baslayacagim ogretmenim.
bakiciya uyum saglamasi icin bir iki hafta hergun geldi sagolsun.ve o donemi atlattik boylelikle..simdi hemen hemen hergun bi yerlere goturuyorum.arkadaslara,komsuya veya misafir davet ediyorum.
kizim suan misafir gorunce seviniyor cok sukur.
sizde alip bbi yabanvi evde bi sure kalin derim.
kizim simdi heryerde uyuyor zorlanmiyorum.
eskiden odasi ve besigi disinda bi yerde uyumazdi.
bi annenin kisitlanmasi cok kotu bi durum.

X