Maske Tarifleri Ciller icin Kükürtlü Sabun ?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
öğrendiğim iyi oldu ya :KK48: sivilcem çok az da yüzüme ağda yaptığımda küçük küçük çıkıyo, az çıkıyo ama yinede kullanayım

kükürtlü sabun her cilde yaramaz eğer aşırı gerilme hissederseniz kullanmayın sonuçları iyi olmayabilir defne sabunu deneyin lekeler için etkili hatta çillerin renginide zamanla açıyormuş aktar demişdi doğal olmasına dikkat edin hemde pırıl pırıl olur cildiniz

arkadaşlar çillerim var geçen gün kükürtlü sabun aldım.çünki çili olanlara önerildiğini duydum.bir bilginiz varmı yanlışlık olmasın.gülsuyununda iyi geldiğini düşünüp ondanda aldım.doğrumudur.

ben çok uzun zamandır kullanmadığım halde bana cildimin rengini açtı gibi geldi doğru olabilir

kükürtlü sabunla cildimi yıkayınca çok berrak ve tertemiz oluyor yalnız kokusu biraz kötü ama olsun ben devamlı kullanıyorum çok mamnunum

Ben yüzümü günde 2 kere bi sabah bi akşam olmak üzere iki kere dove sabunuyla yıkıyorum yüzüm çok yağlıydı yağlılık hissi kayboldu acaba bu sbaun bittikten sonra kükürtlü sabun alsam sivilcelerimide iyi gelir mi kaç yaşıma geldim hala sivilcelerle uğraşıyorum y :KK4::KK4:

X