Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum.çok önemli bir problemim var sizinle paylaşmak istedim.bacağımda 1 yıl önce batıklar oluştu.bende onlarla oynadım:kedi: şimdi baya iz var çok rahatsızım asla etek giyemiyorum lütfen bir çaresenağlama

selam kızlar..
yanağımda yani dudak kenarımın olduğu kısımda hafif bir kuruluk oluşmuştu.bende bilinçsiz bir şekilde orayı ovalayarak soyulmasına sebep oldum.pantenol plus,silverdin,furacin gibi kremler kullanmama rağmen 15 gündür kıpkırmızı ve geçmiyor. birde bir saçmalık daha yaparak kızarıklığını alması için üzerine limon suyu sürüp 10 15 dk beklettim bu da daha çok kızarmasına sebep oldu.yardımcı olabilir misiniz acaba burayı en kısa sürede nasıl geçirebilirim?

selam kızlar..
yanağımda yani dudak kenarımın olduğu kısımda hafif bir kuruluk oluşmuştu.bende bilinçsiz bir şekilde orayı ovalayarak soyulmasına sebep oldum.pantenol plus,silverdin,furacin gibi kremler kullanmama rağmen 15 gündür kıpkırmızı ve geçmiyor. birde bir saçmalık daha yaparak kızarıklığını alması için üzerine limon suyu sürüp 10 15 dk beklettim bu da daha çok kızarmasına sebep oldu.yardımcı olabilir misiniz acaba burayı en kısa sürede nasıl geçirebilirim?

aynı şey bende de var hayatım ama benimki soğuktan oluyor.bir krem kullandım geçti ama isim vermek ne kadar doğru bilmiyorum.bir doktora danışman daha doğru bence

ya kızlar lutfen banada bırsey yazın bır care:gitme: bu batık ızlerı benı mafetti etek giyemiyorum yazın napıcam nasıl geçer bunlar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya rakadaşlar tamam siz bunları yazıyorsunuz ama kimse cildini tanımadan bunları kullanmasın ben burada yazan bir tarifi yaptım cildim maf oldu.. kimine sivilce kimine kızarıklık kimine kırışıklık kuruluk yapıyo ben burda olan bi tarifi yaptığım için bunların hepsini yaşadı m onun için dikkatli olun ama herkese önereceğim bir şey var. odas bol soğuk su vurun yüzünüze o kan dolaşımını hızlandırıo ve havluyla bastırarak silmeyin sadece hafifce yüzünüzdesusu dallalarını alın çık kurutmayın yani bunu herkes yapabilir...

teşekkürler bilgiler için..ben de cilt rengimi açmak istiyorum ama ne yapsam bilemedim..
bi sürü maske var,hangisini uygulasam:)zararı olmaz umarım cilde

arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum.çok önemli bir problemim var sizinle paylaşmak istedim.bacağımda 1 yıl önce batıklar oluştu.bende onlarla oynadım:kedi: şimdi baya iz var çok rahatsızım asla etek giyemiyorum lütfen bir çaresenağlama

Cnm aynı problem bendede var ama bu sanırım doğuştan olan tenimizle alakalı bişey galiba. ben oynamadım tüylerle falan ama bendede o lekelerden var aynen bende etek giyemiyorum.Ben arada bir bacaklarımı yumuşatsın diye vücut yağı kullanıyorum o iyi geliyor sanki lekelerin görünümünüde azaltıyor gibi.

1 Kadın 1 Erkek dizisinin sevilen oyuncusu ‘çinko’yu buldu. Güzellik için sihirli formülünü veren Demet Evgar, “Haftada bir gün bebek pişik kremiyle yüzüme maske yapar, 20 dakika bekletirim. ıçindeki çinko cilt için çok yararlı. Yüzümdeki sivilcelerde bu sayede kurtuldum” dedi.

kızlar nette buldum bu yazıyııı umarım işinize yararrzemuszemus

fulloflove benim de bacaklarımda lekeler olustu batıklarla oynadıgım ıcın, sag bacagımda ızler daha hafıf, ama solda daha belırgın, bir de yer yer koyuluklar var. tretin ın ıyı gelecegını soyluyorlar. alıp denıcem, sadece sorunlu bolgelere uygulıcam, bakalım ise yarıcak mı. sonucları yazarım :kedi:

canım daha yeni kullanmaya başladım sivilceleri geçirdi iyi durumdayım cildimde güzelleşti daha 3 gündür falan kullanıyorum takipteyim gelişmelerden haberdar ederim:kahve::enbuyukkk::içelim:

ben bu elma sirkesini cildimi sürdüm ama çok kızarttı sen nasıl kullandın canım

1 Kadın 1 Erkek dizisinin sevilen oyuncusu ‘çinko’yu buldu. Güzellik için sihirli formülünü veren Demet Evgar, “Haftada bir gün bebek pişik kremiyle yüzüme maske yapar, 20 dakika bekletirim. İçindeki çinko cilt için çok yararlı. Yüzümdeki sivilcelerde bu sayede kurtuldum” dedi.

kızlar nette buldum bu yazıyııı umarım işinize yararrzemuszemus

ancak çinko dişlere çok zararlıymış daha dün sitede başka forumlarda yazıyordu

yoğurtlu ve karbonatlı beyazlatıcıyı deneyenlar varmı aranızda acaba?
yüzde güneş lekeleri için
:kahve:

slm arkadaşlar benim yüzümde leke var önce yoktu sonradan çıktı güneşe çıkınca daha çok koyulaşıyor bunla ilgili bişey bilen varsa söylerse sevinirim

mrb cnm ben yurtdisinda sicak bir ulkede yasiorum normalde bugday tenliyim tenimin orijinal renginden sikayetci degilim ama gunesden bayagi karardim ve cildim soyulmuyor da.bir an once kendi rengine donmesini istiorum.senin soyledigin domates ve un maskesi cildimin kendi rengine donmesine yardimci olur mu? diger maskelerin mazemeleri burda satilmior da..tesekkurler

ya bnce bunlar çok saçma tüm bu formllerle bence cildinize yazık edersiniz cildinizin rengi neyse odur ancak ameliyatla cilt rengi açılır buda sağlığınızı olumsuz etkiler
bu formüller enn ama en fazla 1 ay geçerli olur sonra yüzünzdeki hücreler sürkli kendini yenilediği için yüzünüz tekrar eski haline döner
güzel cildinize yazık etmeyin opuyorumnanaktan

arkadaşlar benim cildim çok yağlı ama beyaz normalde.. yüzümü yıkıyorum biraz yağlanınca böyle bronz duruyorum nasıl birşeyse artık! cildim de çok hassas ve eski sivilce lekeleri izleri var.. bu tariflerden hangileri bana uyar söyleyebilir misiniz? aynı anda bir çok kür yapılamıyor bildiğim kadaryıla, cildim hassas olunca kötü olacak diye domates yapamıyorum :kedi:

1 çorba kaşıgı sirke 1 çorba kaşıgı limon suyu 1 çorba kaşıgı su karıştırıp yüze sürmekte beyazlatıyomuş.aklımızda bulunsun:)

X