Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar ben bikere domates maskesini denedim bikere yaptığım için bi fayda görmedim ama yumsacık olmuştu size tavsiyem tv izledim yeşim salkım önerdi maden suyuyla yüzünüzü yıkayın dedi ben yıkadım iki gündür ewt ben beğendim yüzümdeki lekeler var sivilceleri sıkmıştım onlardan kalan lekelerin koyulukları açıldı ve yüzüm yumşacık oldu ayrıca benim gözeneklerimde geniş onlarıda küçülttü soğuk olarak maden suyuyla yıkayın öyle dedi yeşim ablamız soda değil maden suyu maden suyu tamamen doğal arkadaşlar aklınızda olsun ve arkadaşlar size tanışayım yüzüm çok yağlanıyo sabunla yıkamadan yağını arındıramıyorum sanki sana yağ bulaşmış yağ dengeleyici bildiğiniz bi yöntem varsa yazarsanız sevinirim allah herkese bebek gibi cilt nasip etsin

domates maskesi yumuşacık yaptı kızlar özellikle ellerimi ama beyazlık fazla yok şimdilik bakcez artıkk

tarçıncım sen denedinmi bu maskeyi 2 gün oldu kullanalı haftada 3 gün sürüyoruz değilmi?

canım haftada 2-3 kez yapabiliirsin rahatça, tabi eğer hassas bi cildin yoksa.. ben yaptım canım ama çok uzun bi süre değil.. cildimde başka sorunlar belirdi, bırakmak zorunda kaldım..

kizlar benimde yüzümde akne problemi var 14 yasiman beri var ama ben henuz yeni dermatologa gittim benim hatamdan dolayi ):
suan 19 yasindayim ve gerceken görünümümden cok rahatsizim. doktor bana diferin ve skinoren kremi yazdi 3 hafta sonra sonucu almaya baslarsin dedi fakat pek bi sonuc alamadim :KK43: 3 hafta sonra randevum var.

ve ben makyaj yapamiyorum fondoten felan korkuma süremiyorum daha da beter olur diye.
bende beyaz tenliyim dogal olarak sivilceler daha cok göze carpiyor.
bu domates maskesini benim kullanmamda bir sakinca var midir?
yada en guzel nsl makyaj yapabilirim bana yardimci olurmusunuz

kizlar benimde yüzümde akne problemi var 14 yasiman beri var ama ben henuz yeni dermatologa gittim benim hatamdan dolayi ):
suan 19 yasindayim ve gerceken görünümümden cok rahatsizim. doktor bana diferin ve skinoren kremi yazdi 3 hafta sonra sonucu almaya baslarsin dedi fakat pek bi sonuc alamadim :KK43: 3 hafta sonra randevum var.

ve ben makyaj yapamiyorum fondoten felan korkuma süremiyorum daha da beter olur diye.

canım biran önce sonuç alırsın umarımm :teselli: biraz sabırlı olmak gerekiyo sanırım sivilce tedavisinde.. kullandığın ilaçları bilmiyorum ama doktorun verdiği ilaçlar dışında başka bişey uygulama bence. dediğin gibi fondoten falan da kullanma. yalnızca hafif bi göz ve dudak makyajıyla da çok hoş olursun zaten bu yaşta. hem bi sürü insanda sivilce var canım az veya çok. çok fazla üzme kendini olur mu :1hug: bir aya kadar gözle görülür bi azalma olur zaten a.s

kıslar bvişcoq sei deneim ama hala lekelerim war ne yapmalıyım bilmiorm :KK43:

neleri denedin bilmiyorum canım ama uyguladığın yöntemi bıkmadan düzenli uygulaman gerekiyo sonuç almak için. elma sirkesi lekelere iyi gelir mesela..
ya da seni çok rahatsız ediyosa bu durum, en sağlıklısı bi doktora danış canım a.s

cnm skinoren adlı krem bendede vardı sürünce sivilceler dahada tahriş oluodu çok kızarıodu o yüzden sürmeyi bıraktım zaten düzenlide kullnamadım olduğu gibi duruo.inş.sende işe yarar bi süre kullandıktan sonra yazarsan sevinirim sende işe yararsa bende düzenli kullnacam.mirmirmirmir

peki bu beyazlatıcı maskeyi elimize sürsek aynı faydayı görürmüyüz benim ellerimde sorunum war cvplarınız bekliyprum

arkadaşlar bişey sormak istiyorum ya benim cildimde böle kırmızılıklar var genel bi renk gibi yani ama ben tam beyaz olmak istiyorum acaba bana hangi maskeyi önerirsiniz bunlar arasındann

Selam kızlar, benim de vücudum süt, ama yüzüm kızarıktı baya, ergenlikten kalma sivilcelerin fln çok hafif izleri vardı. Yaklaşık 3 haftadır, haftada 3 veya mx. 4 kere, bal artı limon suyu yapıyorum maske olarak, ve elbette evde bile oturuyor olsam 50 faktör korumalı krem kullanıyorum. İnanın işe yarıyor, ama sabretmeniz lazım, o beyazlattığını iddia eden haplar bile en az 2 aylık kullanımdan bahsediyodu, araştırmıştım bir süre önce. Ama kesinlikle içeriğini bilmediğiniz, ne olduğu belli olmayan kremler ne olur kullanmayın. Ben bu laflara çok sinir olurdum eskiden:)) kullanma , etme vs.. Ama şimdi görüyorum ki gerçekten doğru, çevremde yaşanmış olaylardan. Kimyasal her zaman kötüdür..Aman diyim:)) Neyse, bal limonu yapın, 15 dak. fazla bekletmeyin ve soğuk suyla yıkayın yüzünüzü, ayrıca maden suyunu buz kalıbına doldurup, dondurun. Her gece TV izlerken, bir tanesini eriyene kadar yüzünüzde gezdirin. Hem soğuk, hem maden suyu..Etkisi süper:))

Selam kızlar, benim de vücudum süt, ama yüzüm kızarıktı baya, ergenlikten kalma sivilcelerin fln çok hafif izleri vardı. Yaklaşık 3 haftadır, haftada 3 veya mx. 4 kere, bal artı limon suyu yapıyorum maske olarak, ve elbette evde bile oturuyor olsam 50 faktör korumalı krem kullanıyorum. İnanın işe yarıyor, ama sabretmeniz lazım, o beyazlattığını iddia eden haplar bile en az 2 aylık kullanımdan bahsediyodu, araştırmıştım bir süre önce. Ama kesinlikle içeriğini bilmediğiniz, ne olduğu belli olmayan kremler ne olur kullanmayın. Ben bu laflara çok sinir olurdum eskiden:)) kullanma , etme vs.. Ama şimdi görüyorum ki gerçekten doğru, çevremde yaşanmış olaylardan. Kimyasal her zaman kötüdür..Aman diyim:)) Neyse, bal limonu yapın, 15 dak. fazla bekletmeyin ve soğuk suyla yıkayın yüzünüzü, ayrıca maden suyunu buz kalıbına doldurup, dondurun. Her gece TV izlerken, bir tanesini eriyene kadar yüzünüzde gezdirin. Hem soğuk, hem maden suyu..Etkisi süper:))

ya ben bir kalıbı bitiremem ki... yüzüm su içinde kalıyor elim de donuyor :)

bu arada direkt yüzüne buzu temas ettirme kılcal damarlara zararlıymış sanırım... bir tülbentle filan sür... :)

X