Cilt Bakımı Ürünleri ciLt için beyazLatıcı krem?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
pirinç suyunu cildinize sürerseniz cilt rengini beyazlatır.

pirinci suda bir süre (1 saat falan) beklettikten sonra süzün ve bu nişastalı suyu cildinize sürün. bu yöntemi japonlar kullanıyormuş genelde cilt beyazlatmak için. bilginize...

Arkadaşlar size bir ürün önereyim Gutto Whıtenıng krem Yani gutto cilt beyazlatıcı krem ben araştırdım ver aldım içersinde organik balides tm diye bir aktif kullanıyorlarmış denedim memnun kaldım güneş koruyucuda içinde var ben memnun kaldım genede siz bilirsiniz

aynısını başka sayfaya da yazmıştım biraz önce ama burası daha çok görünüyor buraya yazayım herkes faydalansın.

ben de aynı sorunu yaşıyordum, birsürü ot çöp denedim ama bi işe yaramadı, limon da denedim ama o da ağdadan sonra cilt tahriş olduğu için yanma yaptı ve cildim kızardı o yüzden süremedim cildim de çok hassas zaten herşeyi kullanamıyorum. krem kullanmaya da çekiniyordum, piyasadaki kremlerden iyi sonuç alan da duymadım pek, çoğu zaten pudra bazlı oluyomuş sürünce renk açıldı gibi görünüyomuş ama kalıcı birşey değil yani.

tanıdık bi güzellik uzmanı PROCSIN BEYAZLATICI KREM tavsiye etmiştii, eczanelerde de satılan bi ürünmüş ama her eczanede yok. ben de kendi sitesinden aldım. 2 aydır kullanıyorum bu ay 2. kutu bitmek üzere ve baya faydasını gördüm, renk bariz bir şekilde açıldı ama biraz sabırlı olmak gerekiyor, sürer sürmez bembeyaz olmuyo tabi, en az 1 ay kullanmak gerekiyormuş, cilt tipine ve siyahlığın derecesine göre de etki süresi değişiyomuş tabi. ben gayet memnunun şuan kullanmaya devam ediyorum, duştan sonra koltuk altına sürüyorum üzerine deodorant da sürüyorum gece yatarken de yine koltuk altına ve genital bölgeye kullanıyorum. herkese tavsiye ediyorum.
ürünü aldığım sitesinin linkini de atayım...umarım iyi sonuçlar alırsınız... :)

http://www.procsinshop.com/index.php

Arkadaslar selaam. Bi urun aldim dun elime gecti. Hastasi oldum resmen. Voox Dd krem diye bisey. Tayland dan geliyomus ama Japon uretimi imis. Tayland da cok populer. Bisuru video ve foto arastirmasindan sonra Turkiyede satan birini buldum aldim. Ten rengini surer syrmez 3 ton nerdeyse aciyo. Ben zaten beyazim ama daha duru ve puruzsuz gorunsun diye aldim bayiliyorum dupduru sut gibi tenlere. Gogus dekiltem ve tum koluma uyguladim. Sonuc muazzam. Rengi kalici olarak acmiyor yanliz durdugunuz zaman aciliyor sadece ama zaten cilt rengini kalici acmak istemem. Saglikli gelmiyo. O kadar guzel oldu ki sevincten zipladim. Tum gece de kaldi ustumde. Yagli bi krem de degil. Iyice yediriyosun ve hic krem yok gibi duruyor. Bi bakin derim. Hatta bu konuda baslik bile acicam. Cok sevdim bu urunu ya

Procsin beyazlatıcı kremi yüzümüzde cilt tonunu açmak için kullanabilirmiyiz ya da bunun için başka krem öneren var mı arkadaşlar????

Kizlar ciddi ve etkili sekilde nasil cilt beyazlatabiliriz ya ben senelerdir dogal maskeler yaptim ise yaradi ama kisa sureligine tabi artik krem kullanmak istiyorum varsa bildiginiz krem onerirmisiniz

meraba arkadaslar bende dün bir krem aldım ikinci günümdeyim aldığım kremin adını sizlerden saklamicam kremin adı DERMDEM ikinci günüm olmasına göre gayet iyi kremi akdardan aldım krem gece ve gündüz olmak üzere iki tane bn gece olanı kullanıyorum tek gündüzleride güneş kremleri kullanıyorum cildimdeki sorundan bahcedeyim birazcık bnm cildimde güneş lekeleri vardır yani çillerim ve sivilceleri sıkmakdan olduğunu düşündüğüm delikler wardı delikler 2 günde yol oldu güneş lekelerimin renkleri dahada açıldı :) gün geçtikce gelişmeleri yazarım isteyen arkadaslar deneye bilirler :)

sitesinden ben beyazlatıcı almıştım :) çok fayadasını gördum ben makyaj ve kore kayranı oldugum ıcın tercıh edıyorum tavsıye de ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
sLm ben 13 yaşındayım ten rengim koyu ama eski fotoğrafLarımda ciLdim şimdikinden daha beyaz gözüküo . ama son bikaç sene ciLdim o kadar kötü görünüoki artık ciLdimi beyazLaştırmak istiyorum. ciLdime zarar vermeyecek bir beyazLatıcı krem öneriniz var mı? ciLdim 2 ton açıLsa yeterLi oLur :dance:

sitesinden ben beyazlatıcı almıştım :) çok fayadasını gördum ben makyaj ve kore kayranı oldugum ıcın tercıh edıyorum tavsıye de ederim :)

Selaam blogumda leke kremleri hakkındaki görüşlerimi paylaşıcam birçok markanın :)) dilerseniz okuyabilirsiniz. ..... blogumun adıı :))

Paranızı leke kremlerine kaptirmayin eczaneden madecassol ve hametan kremini alıp karıştırın sabah akşam sürün her türlü lekeyi götürür kalıcı olarak.

X