Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
lekelerim çok koyu değil ama yine de rahatsız oluodum ve kremi sipariş ettim. Kullanmaya başlayalı da 4 gün oldu cildim soyulmaya başladı ve kızardı. Ama zaten kremin özelliği bu işe yarıcak gibi görünüyo. Eczacının da söylediği gibi cildim pırıl pırıl olucak galiba:) İçeriğini bende sordum bitkisel mi kimyasal mı diye ama tam olarak ne dediğini hatırlamıyorum ama hem bitkisel hem kimyasal şeyler war demişti galiba...

bu eczacının hazırladığı kremin içinde neler var birde resmini çekebilirmisin yüzünün ben artık inanmıyorum böyle şeylere çünkü çok dr ve krem denedim....

ben daha yeni kullanmaya başladım lekelerimde açılma yok derim soyulmaya başladı şimdiki halini çekiyim 10 15 gün sonra gelişme olursa tekrar çekip koyarım buraya kııyaslama şansımız olur benim lekelrim çok koyu değil o yüzden eğer krem gerçekten işe yarıyorsa bende daha çabuk etki etmesi lazım ama derinin soyulmasının bi zararı olur mu o konuda tedirginim güneşe falan çıkıorz sonuçta...

bu eczacının hazırladığı kremin içinde neler var birde resmini çekebilirmisin yüzünün ben artık inanmıyorum böyle şeylere çünkü çok dr ve krem denedim....
evet bi foto görsek iyi olurdu..
ben daha yeni kullanmaya başladım lekelerimde açılma yok derim soyulmaya başladı şimdiki halini çekiyim 10 15 gün sonra gelişme olursa tekrar çekip koyarım buraya kııyaslama şansımız olur benim lekelrim çok koyu değil o yüzden eğer krem gerçekten işe yarıyorsa bende daha çabuk etki etmesi lazım ama derinin soyulmasının bi zararı olur mu o konuda tedirginim güneşe falan çıkıorz sonuçta...

arkadaşım, bu tip kremler kullanılırken yani leke açıcı kremleri demek istiyorum..mutlak ve mutlak en az30-50 faktörlü güneş koruyucuları kullanılmalı, ihmal etme bence,kullan derim..yoksa leke gidereyim derken ,lekeler daha çok yerleşir..

merhaba, bende sinoptaki eczacının yaptığı kremi kullanmayı düşünüyorum. Aradım eczacıyı, ama tereddütümde var. kullana arkadaşları okudum geneli memnun ama yüzümüze uygulayacağımız ıcın emin olamıyorum.DCL kullanıcaktım, yeni bir ürünü piyasaya çıkmış, bıde unitone 4 diye bir krem ismi verdi doktor, ama bu yazılardan sonra bu kremide kullanmayı dusundum emın olamadım.

kizlar bendede ufak bi gebelik lekesi var cenemle alt dudagimin arasinda.
filiz hanimin yazdigi snoptaki eczanenin numarasini bi kagida not edip cüzdanima atmistim tatil icin türkiyeye geldigimde hemen arayip sparis verdim.kremim hemen geldi.ben daha kullanmaya baslamadim cünkü hamileyim hala doguma az kaldi ama ben kullanmakta kararsizim biraz.
bu kremi kullanan arkadaslar acaba kremi yüzünüzün tamaminami sürdünüz yoksa sadece lekelerin oldugu yeremi:uhm:

kizlar bendede ufak bi gebelik lekesi var cenemle alt dudagimin arasinda.
filiz hanimin yazdigi snoptaki eczanenin numarasini bi kagida not edip cüzdanima atmistim tatil icin türkiyeye geldigimde hemen arayip sparis verdim.kremim hemen geldi.ben daha kullanmaya baslamadim cünkü hamileyim hala doguma az kaldi ama ben kullanmakta kararsizim biraz.
bu kremi kullanan arkadaslar acaba kremi yüzünüzün tamaminami sürdünüz yoksa sadece lekelerin oldugu yeremi:uhm:

bence emzirme dönemin bitene kadar kullanmamalısın sonuçta kimyasal içeriklerde varmış

kızlar dun annemlere gittim ablam kremı kullanıyomuş yuzu bayagı açılmış lekelerde açılma var yıne detayl bılgı verırım

bence emzirme dönemin bitene kadar kullanmamalısın sonuçta kimyasal içeriklerde varmış

eczaciya sormustum hamileliktede kullanilabilir demisti bir yan etkisi olmuyormus.
kullanip kullanmamam tamamen benim kararsizligim cünkü dogumdan sonra kendiliginden gecebiliyormus.

eczaciya sormustum hamileliktede kullanilabilir demisti bir yan etkisi olmuyormus.
kullanip kullanmamam tamamen benim kararsizligim cünkü dogumdan sonra kendiliginden gecebiliyormus.

evet canım bazıları kendiliğinden geçiyormuş..
doğumundan sonra birkaç ay bekle, geçmezse o zaman yine dr.a danışarak kullan..
benim güneş lekelerim vardı,hamilelikte tetikleyince daha da koyulaşmıştı..leke açıcı ilaçlar maske vs.ile epey haifledi..çok dikkatli bakılınca belli oluyor..ben emzirmem bitince başlamıştım..

Arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum bugün üye olabildim.Ben de bu lekelerden muzdaribim.Dogumdan bır kac ay sonra sirle bıyıgımı aldırdım sonra hafif bir iz farkettim,bir kac ay sonra da yani yazın tamamen leke ortaya cıktı.Yine internetten arastırmalarımla expigment kullandım biraz hafifletti ama kullanım süresi berbattı kıpkırmızı oluyor soyuluyor.Sonra elma sirkesi denedim biraz azaldı gibi ama kalan kısımlar yara oldu vede daha koyulastı su an.Bu bahsi gecen eczane yapımı ılac acaba expigment gibi kötümü yapıyor.Çalıştığım için kötü bir görüntü istemiyorum şu an.Bir de kullanan herkesde 10 gunde gecırdımı gercekten de.Unitone 4 veya md formulations u duydum birde acaba onlarımı denesem hıc bılmıyorum fıkır verın bana:KK43:

ablamın bugun 4.cü günuymuş bıraz açılma var lekelerınde soyulmalar durdu dıyo

evet canım bazıları kendiliğinden geçiyormuş..
doğumundan sonra birkaç ay bekle, geçmezse o zaman yine dr.a danışarak kullan..
benim güneş lekelerim vardı,hamilelikte tetikleyince daha da koyulaşmıştı..leke açıcı ilaçlar maske vs.ile epey haifledi..çok dikkatli bakılınca belli oluyor..ben emzirmem bitince başlamıştım..

evet canim beklicem bende.dra gittigimde oda dedi bekle dogumdan sonra gecmezse ilac veririz diye,
ay cok can sikici bi durum ya su aralar biraz acildi sanki disari cikmiyorum günes görmüyorum ondan sanirim,
fondöten kullanmaktan biktim ya :sinifsinif:

Arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum bugün üye olabildim.Ben de bu lekelerden muzdaribim.Dogumdan bır kac ay sonra sirle bıyıgımı aldırdım sonra hafif bir iz farkettim,bir kac ay sonra da yani yazın tamamen leke ortaya cıktı.Yine internetten arastırmalarımla expigment kullandım biraz hafifletti ama kullanım süresi berbattı kıpkırmızı oluyor soyuluyor.Sonra elma sirkesi denedim biraz azaldı gibi ama kalan kısımlar yara oldu vede daha koyulastı su an.Bu bahsi gecen eczane yapımı ılac acaba expigment gibi kötümü yapıyor.Çalıştığım için kötü bir görüntü istemiyorum şu an.Bir de kullanan herkesde 10 gunde gecırdımı gercekten de.Unitone 4 veya md formulations u duydum birde acaba onlarımı denesem hıc bılmıyorum fıkır verın bana:KK43:

canim seninki gebelik lekesi degil o zaman sir agdanin yapmis oldugu iz ,lekeler icin kullanilan butun ilaclar cildi kizartip soyuyor sanirim.eczane yapimi ilacda ayni reaksiyonu gösteriyor.bence sen dermatologa git kesinlikle.

ben de almayı düşündüm şimdi, son 3 yıldır arttı, 30 yaşındayım. ama lekeler bi 6 yıldır var. cildim hassas güneşten kaynaklı lekeler..fisfisfis

dün eski resimlerime baktım.şu anki halimle arada müthiş fark var.zaten gören herkes de aynı şeyi söylüyor.hem benim cildimde öyle rahatsız edici kızarıklık ve soyulma olmadı.sanırım cilt tipine göre farklı etkiler ortaya çıkabiliyor.ben yağlı bir cilte sahibim.deneyin derim arkadaşlar.gerçekten memnun kalacaksınız.üstelik öyle çok da pahalı bir ürün de değil.keşke daha önce haberdar olabilseydim de kullanabilseydim diyorum ben.

Ben sadece kullandıgım zamanlardaki görüntüden endişe ediyorum expigment gibi olursa diye.Şu an lekelrim en azından fondotenle falan kapanıyor az cok,birde hiç kapatamazsam.Kullanan arkadaslar lütfen anlatırmısınız sizde nasıl oldu zeynep soyulmadı öyle kötü demiş diğerlerinde nasıl parası çok değil zaten artık kac lıra olsa alcaz da ya kullanırken daha kötü bir görüntü olursa

X