Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
İnanilmaz iyi bir krem var bu lekeler icin, boyle ordan burdan almayin, bu cok etkili ve dermetolog tavseuye etti, isteyen bana ulassin emaillimden.. İsmini uazayim buraya yazzmak yasak dgilse....:KK16:

Arkadaslar merhabalar yeni uyeyim ve eczaciyim bu siniptaki meslektasimin yaptigi ilaci ve icerigini cok merak ettim rica etsem bana biriniz numarasini gonderebilirmi? Ve evet gercekten bole karisim yapan ecazcilar var bir cogu sirrini paylasmaz bende de lekeler var ve ilaci tam olarak incelemek istiorm yardimci olun lutfen sizide bilgilendirmis olurum

Benim de ablam eczaci, ben de merak ettim. Ben de bu eczacinin telini almak isterim.

Yasak değil yazsanız güzel olurdu

Palmers dan eventone dark spot corrector... Resim ekleyemiyorum, muhtesem bir krem, gunes lekesi, yas lekei, dogum lekesi ve sivilce lekesine kadar geciriyor. Ben kullandim, cok cok iyi....

Benim bir arkadasim da kullandi gece ve gunduz kremini... İsteyenler benimle irtibats gecsin, yurt disindan yeni geldim ama, arkadasim orda, gelecek bu hafta ve o dermatolg... Zaten o tavsiye etmisti bana da.... :KK16:

Arkadaslar merhabalar yeni uyeyim ve eczaciyim bu siniptaki meslektasimin yaptigi ilaci ve icerigini cok merak ettim rica etsem bana biriniz numarasini gonderebilirmi? Ve evet gercekten bole karisim yapan ecazcilar var bir cogu sirrini paylasmaz bende de lekeler var ve ilaci tam olarak incelemek istiorm yardimci olun lutfen sizide bilgilendirmis olurum

içeriğini söylemiyo eczacı

cilt lekesi icin onerdiginiz kremin adini nasil temin edebiliriz yardimci olabilirsiniz bende denemek isterim

Benimde doğumdan sonra lekelerim kaldı,burnumun üstünde yanaklarımda bıyık bölgemde, bir sürü ilaç kullandım, expigment fade out, uzun süre kullanıyordum hafif açılma oluyordu. sonrasında yine beliriyorlardı. Çaresiz kaldım, ilaçlar fayda etmiyordu, zaten geçmiyordu, insanların yüzüne direkt bakamaz oldum, kompleks yaptım, lanet gibiydi,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum, ifadem değişmişti.
Allaha şükür kızlar, yine kadınlar klubünde bir forumda bir eczanede lekeleri yok eden bir kremden bahsediliyordu. Bu seferde bunu deneyeyim dedim, ne olacakki?? Zaten denemediğim bir şey kalmadıki limonlarmı karbonatlarmı sirkelermi suna dumankaya, ahmet maranki tarifleri mi, hepsini denedim. Arap kızını bile denedim.. Sinoptaki O eczaneyi aradım ilacı yaptırdım. Bana nasıl kullanılacağına dair bir yazıyla birlikte minnacık bir kutu içinde , kargoyla gönderdi, 1 gün sonra elimdenydi. 10 gündür kullanıyorum. Deriyi kat kat soydu, kahverengi lekeler, soyulup terketti yüzümü. Sonuç muhteşem, pembe beyaz yumuşacık lekesiz cildime tekrar kavuştum. Geçen cuma eczacıyı aradım teşekkür ettim.. Kullanmaya devam ediyorum eczacı, kesinlikle güneş kremi kullan dedi. Tekrarlar mı dedim, güneşten korunman şart yoksa tekrarlayabilir dedi. Burda reklam yapıyor gibi olmayayım ama, eczanenin adını veriyorum. Yasak mı bilmiyorum, Ama kızlar lekelerden çektiğim çileyi ben bilirim. Arayın konuşun, belkide sizede çare olur. Eğer çare olursa dualarınıza arada bir benide dahil edin :)
Bu arada içinde ne var bilmiyorum, Eczacı kimyasal ve bitkisel karışım dedi, türkiyenin her yerine avrupaya bile gönderiyormuş, XXXXXXXXXXX

nerden nasil temin edecegiz iletisim bilgilerini verir misiniz acil olarak sinoptaki eczaneci mustafa beyin ? bende denemek istiyorum

Merhaba..eczanenin iletişim bilgileri 61. Sayfada var arkadaşlar kremle ilgili açıklamada bende dun gördüm isteyenlere yardımcı olmak istedim..

Benimde doğumdan sonra lekelerim kaldı,burnumun üstünde yanaklarımda bıyık bölgemde, bir sürü ilaç kullandım, expigment fade out, uzun süre kullanıyordum hafif açılma oluyordu. sonrasında yine beliriyorlardı. Çaresiz kaldım, ilaçlar fayda etmiyordu, zaten geçmiyordu, insanların yüzüne direkt bakamaz oldum, kompleks yaptım, lanet gibiydi,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum, ifadem değişmişti.
Allaha şükür kızlar, yine kadınlar klubünde bir forumda bir eczanede lekeleri yok eden bir kremden bahsediliyordu. Bu seferde bunu deneyeyim dedim, ne olacakki?? Zaten denemediğim bir şey kalmadıki limonlarmı karbonatlarmı sirkelermi suna dumankaya, ahmet maranki tarifleri mi, hepsini denedim. Arap kızını bile denedim.. Sinoptaki O eczaneyi aradım ilacı yaptırdım. Bana nasıl kullanılacağına dair bir yazıyla birlikte minnacık bir kutu içinde , kargoyla gönderdi, 1 gün sonra elimdenydi. 10 gündür kullanıyorum. Deriyi kat kat soydu, kahverengi lekeler, soyulup terketti yüzümü. Sonuç muhteşem, pembe beyaz yumuşacık lekesiz cildime tekrar kavuştum. Geçen cuma eczacıyı aradım teşekkür ettim.. Kullanmaya devam ediyorum eczacı, kesinlikle güneş kremi kullan dedi. Tekrarlar mı dedim, güneşten korunman şart yoksa tekrarlayabilir dedi. Burda reklam yapıyor gibi olmayayım ama, eczanenin adını veriyorum. Yasak mı bilmiyorum, Ama kızlar lekelerden çektiğim çileyi ben bilirim. Arayın konuşun, belkide sizede çare olur. Eğer çare olursa dualarınıza arada bir benide dahil edin :)
Bu arada içinde ne var bilmiyorum, Eczacı kimyasal ve bitkisel karışım dedi, türkiyenin her yerine avrupaya bile gönderiyormuş, XXXXXXXXXXX

merhaba. mümkünse numarayı mesaj olarak atabilir misiniz ?

[SUP][/SUP]

merhaba bu eczacının numarasını göndermeniz mümkün mü hala yapılıyo mu acaba ben çok geç gördüm ve üye oldum

Merhaba Pelincim ve Ferdaedacım, mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Bir kişinin bile lekeleri azaldıysa yada tamamen yok olduysa ne mutlu bana,
Yıllar önce elimde çıkan egzamayı bir Askeri profesöre göstermiştim, örnekler alıp uzun uzun incelemişti, sonrasında kızım bunlar geçmez, ne yaparsan yap geçiremezsin, azalır ama iyileşmez, dönem dönem atak yaparak yenilenir demişti. Bir sürüde ilaç verdi kullanmıştım ama nafile iyileşmemiştim,Düşünün hayal kırıklığımı, o gün o doktordan eve gelişimi halen unutamıyorum. ellerime bakıp bakıp ağlamıştım, ben bu ellerle doğacak bebeğimi nasıl seveceğim diye. Sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesiyle köşelerde kalmış küçük bir eczanede yaptırdığım kremle tamamen geçmişti, üstelik hiç tekrarlamadı bu güne kadar, bu nedenle 5 yıl eczacılık eğitimi almış bir kişinin ilaç konusunda en uzman bilir kişi olduğuna güvenerek kullandım bu kremi. Ve memnun kaldım, inşallah bütün kullananlar memnun kalır. Ayrıca Ferdaeda sana hayırlı ve rahat doğumlar diliyorum, inşallah küçük bebeğini sağlıkla ve huzurla kucağına alırsın.
slm rica etsem egzema nız hangi kremle iyileşti ablamın elleri ayakları dizleri çok kötü oldu egzemadan cevaplarsanız çok sevinirim

filizistanbul ..filiz hanım siteye daha yeni üye oldum.. leke keremleri araştıtırken sizin paylaşımlarınızı gördüm.. benimde yüzümde doğum lekelerim var .. ayrıca güneş lekelerimde.. sizin bahsettiğiniz krem işe yarar mı.. sinoptaki o eczacının tel. verebilirmisiniz..

mustaf bey ben çalışan biriyim bu kremi kullanırken dışarıya çıkamz hale gelmem değil mi..birde ne kadar süre kullanmak lazım

Merhabalar..ben bu siteye mustafa bey in yaptığı sis leke kremine ulaşmak için üye olmuştum.Kendisine ulaştım ve sis leke kremini aldım.Fakat sipariş vermeden önce kullanıcıların tüm yorumlarını dikkatli bir şekilde okumamıştım.Kremi sipariş verdikten sonra kullanıcıların yorumlarını okudum ve ŞOK oldum.Bu yorumları okuduktan sonra sis leke kremini kullanmamaya karar verdim.Bir kadının en önem verdiği yeri yüzüdür..cildidir.Ve ben yüzümü böyle bir kremi kullanarak riske atamam.Yaptığımın çok hatalı bir davranış olduğunu anladım ve bu bana çok büyük bir ders oldu.Kremi kullanmamama rağmen kullanan arkadaşların yorumlarından çok kötü bir şekilde etkilendim.Ve asla sağlık bakanlığının onayı olmayan bir ürün almamaya yemin ettim.

Tüm bayanların da bu konuya dikkat etmelerini, sağlıklarını ve ciltlerini riske atmamalarını öneririm.Geri dönüşü olmayan ve çok kötü sonuçlar doğurabilen bir krem olduğunu unutmayın.

Ve mustafa beyin de tüm bu şikayetlerden haberdar olduğu halde halen nasıl bu kremi üretmeye devam ettiğine akıl sır erdirebilmiş değilim.Rabbim her kuluna akıl ve vicdan ihsan etsin.

Filiz hanim merhaba cilt lekelerimden biktim. Allah rizasi icin su eczanenin bilgilerini bana ozelden yaziniz.sevgiler. Ebru

hala şu sinoptaki kremden medet umanlar var ya o krem hiç bi işe yaramıyor o krem sayesinde daha çok lekem oldu benim şimdiki aklım olsa asla kullanmazdım bende kullanıp memnun olmayanlara inanmadım sonra aldım kullandım evet lekeler geçiyor ama sonra geri geliyor hemde fazla fazla hemen lekesi gecenler tavsiye etmeyin biraz bekleyin bikaç ay neden bilip bilmeden tavsi edersiniz anlamadım ben şimdi medikil diye bi ürün kullanıyorum ama bende bilmiyorum sonuçlarının ne olacagını henüz tavsiye etmek için çok erken :))

Son düzenleme:
benimde meşhur bıyık lekem var 2 yıldır muzdaribim unıtone ısıs 4 kreme basladım pey gecırdı şimdilik bakalım neolacak

filiz hanım mustafa beyin teline ulaşmak istiyorum.benimde hamilelikten lekelerim çoğaldı ne naptıysam geçmedi.

X