Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
şimdiye kadar çok fazla ürün kullandım her ürünün mutlaka bir yararı var fakat içerisinde olan maddeleri lütfen iyi araştırın arkadaşlar. Estetisyen bir arkadaşım güzellik salonlarında kullanılan bir çok maddenin anlık sonuçlarının olumlu olduğunu fakat bunlar cilt üzerinde dolgu yaparak alt kısımda bulunan esas sorunun üzerini geçici olarak kapattığını söyledi. Dünya üzerinde cilt ile özdeş 3-4 marka var gerisi gerçekten kısa süreli tedavi edici özellikte

kullandım ve çook memnun kaldım :KK70: yüzümeki lekeler gitti tavsiye eden herkese teşekkür ederim Allah razı olsun sizden.. Bende herkese tavsiye ediyorum kullanmakta fayda var .Eczacı sürekli kontrol ediyor onun söyledikleri doğrultusunda hareket ederseniz olumlu sonuz alırsınız :)

Elif hanım kremin fiyatı ne kadar bilgilendirirmisiniz?

Bende yeni krem bukdum lekesil diye saticiyla konuştum yüzde yuz etki dedi yüzde yüz olmadığı durumda yüze yakın dedi ilk kullanildigi andan itibaren fark edip ilk 15 günde etkiyi göreceksin falan krem bittigin de leke derdin kalmicak dedi

adresi internetten sinop eczanesi mustafa bey diye araştırırsanız daha kolay bulursunuz. kremi kendileri yapıyorlar halad devam ediyorlar. benim aldığımda 62tl gibi bi fiyatı vardı. deneyin mennun kalırsınız mustafa beyle irtibat halinde oluyorsunuz zaten o sizi yönlendiriyor :)

Tabi paylaşırım, ancak haftaya yıllık izinde olucam, bu nedenle bir sonraki hafta yazabilirim.
Ayrıca,
Bendeki hamilelik ve güneş lekeleriydi , ilaç deriyi soyarak lekeyi yok etti diyebilirim. Ama lazer epilasyonda oluşan lekenin niteliği farklımıdır, yoksa aynımıdır, dahamı derindir, ya da dahamı yüzeyseldir inanın bilmiyorum.
Aslında eczacıyla konuşsanız daha iyi olur. Net bilgi alabilirsiniz.

Merhabalar, bahsettiğiniz kremden bende istiyorum Sinop daki eczacının numarasi varsa verebilir misiniz bana. Ve ne demem gerekiyor kremin adını bilen yok malesef.....

MErhaba arkadaşlar, piyasada leke giderici kremler losyonlar var. Yakın arkadaşımın bu tür sorunu vardı ve baya araştırma yapmıştı, en son ersağ leke giderici losyonu kullandı. 2-3 haftada cilt tonu eşitlendi, lekeler çok çok açık bir renk aldı, görünmüyorlar. Arkadaşım cildiyeye gitmişti, o bir leke giderici krem yazmıştı ama hem devlet ödemiyor (240 civarı bir paraydı) hemde içeriği kimyasal doluydu. O yüzden bu yönteme döndü.... Tavsiye ederim, güzel bir sonuçtu.

Kırmızı izi nasil hafifletiririz yardim eder misiniz

alıp kullanan arkadaşlar gerçekten memnun mu acaba. buradan deneyimlerini paylaşırlarsa leke sorunu olan arkadaşlara biçare olurlar. olumlu yada olumsuz sonuçları lütfen yazın. sonucu merak ediyoruz.......

Benimde doğumdan sonra lekelerim kaldı,burnumun üstünde yanaklarımda bıyık bölgemde, bir sürü ilaç kullandım, expigment fade out, uzun süre kullanıyordum hafif açılma oluyordu. sonrasında yine beliriyorlardı. Çaresiz kaldım, ilaçlar fayda etmiyordu, zaten geçmiyordu, insanların yüzüne direkt bakamaz oldum, kompleks yaptım, lanet gibiydi,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum, ifadem değişmişti.
Allaha şükür kızlar, yine kadınlar klubünde bir forumda bir eczanede lekeleri yok eden bir kremden bahsediliyordu. Bu seferde bunu deneyeyim dedim, ne olacakki?? Zaten denemediğim bir şey kalmadıki limonlarmı karbonatlarmı sirkelermi suna dumankaya, ahmet maranki tarifleri mi, hepsini denedim. Arap kızını bile denedim.. Sinoptaki O eczaneyi aradım ilacı yaptırdım. Bana nasıl kullanılacağına dair bir yazıyla birlikte minnacık bir kutu içinde , kargoyla gönderdi, 1 gün sonra elimdenydi. 10 gündür kullanıyorum. Deriyi kat kat soydu, kahverengi lekeler, soyulup terketti yüzümü. Sonuç muhteşem, pembe beyaz yumuşacık lekesiz cildime tekrar kavuştum. Geçen cuma eczacıyı aradım teşekkür ettim.. Kullanmaya devam ediyorum eczacı, kesinlikle güneş kremi kullan dedi. Tekrarlar mı dedim, güneşten korunman şart yoksa tekrarlayabilir dedi. Burda reklam yapıyor gibi olmayayım ama, eczanenin adını veriyorum. Yasak mı bilmiyorum, Ama kızlar lekelerden çektiğim çileyi ben bilirim. Arayın konuşun, belkide sizede çare olur. Eğer çare olursa dualarınıza arada bir benide dahil edin :)
Bu arada içinde ne var bilmiyorum, Eczacı kimyasal ve bitkisel karışım dedi, türkiyenin her yerine avrupaya bile gönderiyormuş, XXXXXXXXXXX

Benimde doğumdan sonra lekelerim kaldı,burnumun üstünde yanaklarımda bıyık bölgemde, bir sürü ilaç kullandım, expigment fade out, uzun süre kullanıyordum hafif açılma oluyordu. sonrasında yine beliriyorlardı. Çaresiz kaldım, ilaçlar fayda etmiyordu, zaten geçmiyordu, insanların yüzüne direkt bakamaz oldum, kompleks yaptım, lanet gibiydi,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum, ifadem değişmişti.
Allaha şükür kızlar, yine kadınlar klubünde bir forumda bir eczanede lekeleri yok eden bir kremden bahsediliyordu. Bu seferde bunu deneyeyim dedim, ne olacakki?? Zaten denemediğim bir şey kalmadıki limonlarmı karbonatlarmı sirkelermi suna dumankaya, ahmet maranki tarifleri mi, hepsini denedim. Arap kızını bile denedim.. Sinoptaki O eczaneyi aradım ilacı yaptırdım. Bana nasıl kullanılacağına dair bir yazıyla birlikte minnacık bir kutu içinde , kargoyla gönderdi, 1 gün sonra elimdenydi. 10 gündür kullanıyorum. Deriyi kat kat soydu, kahverengi lekeler, soyulup terketti yüzümü. Sonuç muhteşem, pembe beyaz yumuşacık lekesiz cildime tekrar kavuştum. Geçen cuma eczacıyı aradım teşekkür ettim.. Kullanmaya devam ediyorum eczacı, kesinlikle güneş kremi kullan dedi. Tekrarlar mı dedim, güneşten korunman şart yoksa tekrarlayabilir dedi. Burda reklam yapıyor gibi olmayayım ama, eczanenin adını veriyorum. Yasak mı bilmiyorum, Ama kızlar lekelerden çektiğim çileyi ben bilirim. Arayın konuşun, belkide sizede çare olur. Eğer çare olursa dualarınıza arada bir benide dahil edin :)
Bu arada içinde ne var bilmiyorum, Eczacı kimyasal ve bitkisel karışım dedi, türkiyenin her yerine avrupaya bile gönderiyormuş, XXXXXXXXXXX
lütfen şu eczacının ismi ve numarasını yazar mısınız burda kapatılmış

X