Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba arkadaşlar,

Bu kremi üreten sinoptaki eczaneyi sitede ben önermiştim.
Hamileliğimde oluşan gebelik lekelerim inatla geçmemekte direnince mecburen birde bunu deneyeyim diye almıştım. Gerçekten çok faydasını gördüm. Eczacı güneşten korunmanız şart demişti, ilk mesajımdada yazmıştım, lekelerim 10 gün içinde geçtikten sonra ben açıkçası güneşten çok dikkatli korunmadım, biraz rahat davrandım, ardında, lekelerim tekrar çok az belirmeye başladı. Aman allahım kabus gerimi dönüyor diye korktum.

Ancak bu soyucu kremi tekrar tekrar kullanmak istemedim, sonuç olarak cilt nereye kadar soyulabilirki.

Bundan sonrasında özellikle duştan sonra expigment kullanmaya başladım. Haftada üç kere lekelerimin üzerine sürüyorum. Hafif koyulaşan lekelerim tekrar açıldı şu an sadece çok az gölgesi var.
İnanın gebelik lekelerim yüzümde yama gibi duruyordu, şu an belli belirsiz.
Güzelliğine düşkün hanımlar pırıl pırıl cildinin bir yıl içinde lekelenmesini çok dert ediyor, aynen benim gibi. Neyseki dinoptaki eczane lekelerimi büyük oranda geçirdi, şimdilik expigmentle kontrol altındalar, ancak direkt bir kaç saatlik güneş ışığı bile hemen koyultabiliyor.
Anladığım kadarıyla biz bu lekelerle ömür boyu yaşayacağız, ama sürekli kontrol altından tutarsak, hiç olmazsa belirgin olmasını öneleyebiliriz.
Eczanenin ismini ve numarasını rica edebilir miyim bende de aynı sikiti var

Benimde doğumdan sonra lekelerim kaldı,burnumun üstünde yanaklarımda bıyık bölgemde, bir sürü ilaç kullandım, expigment fade out, uzun süre kullanıyordum hafif açılma oluyordu. sonrasında yine beliriyorlardı. Çaresiz kaldım, ilaçlar fayda etmiyordu, zaten geçmiyordu, insanların yüzüne direkt bakamaz oldum, kompleks yaptım, lanet gibiydi,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum, ifadem değişmişti.
Allaha şükür kızlar, yine kadınlar klubünde bir forumda bir eczanede lekeleri yok eden bir kremden bahsediliyordu. Bu seferde bunu deneyeyim dedim, ne olacakki?? Zaten denemediğim bir şey kalmadıki limonlarmı karbonatlarmı sirkelermi suna dumankaya, ahmet maranki tarifleri mi, hepsini denedim. Arap kızını bile denedim.. Sinoptaki O eczaneyi aradım ilacı yaptırdım. Bana nasıl kullanılacağına dair bir yazıyla birlikte minnacık bir kutu içinde , kargoyla gönderdi, 1 gün sonra elimdenydi. 10 gündür kullanıyorum. Deriyi kat kat soydu, kahverengi lekeler, soyulup terketti yüzümü. Sonuç muhteşem, pembe beyaz yumuşacık lekesiz cildime tekrar kavuştum. Geçen cuma eczacıyı aradım teşekkür ettim.. Kullanmaya devam ediyorum eczacı, kesinlikle güneş kremi kullan dedi. Tekrarlar mı dedim, güneşten korunman şart yoksa tekrarlayabilir dedi. Burda reklam yapıyor gibi olmayayım ama, eczanenin adını veriyorum. Yasak mı bilmiyorum, Ama kızlar lekelerden çektiğim çileyi ben bilirim. Arayın konuşun, belkide sizede çare olur. Eğer çare olursa dualarınıza arada bir benide dahil edin :)
Bu arada içinde ne var bilmiyorum, Eczacı kimyasal ve bitkisel karışım dedi, türkiyenin her yerine avrupaya bile gönderiyormuş, XXXXXXXXXXX

Filiz hanım mesajı atalı çok olmuş biliyorum ama eczanenin adını yazabilir misiniz tekrar ve telefonu rica edebilir miyim

Filiz hanim yazinizi gordum krem adi ve nerden aldiniz num verirseniz bende almak istiyorum insalalh kurtulurum

İlacın fiyatı 25 TL. internetten havale yaptım, kargoyu ödemeli yolladı . 5,23 tl de o tuttu. Toplamda 30.23 tl masrafım oldu. Hele dün akşam eşim ya senin lekelerin gitmiş mükemmel görünüyorsun dedi, allah mutluluktan havalara uçtum valla. Normalde yorum bile yapmaz bu konularda :)
İşyerinden bir arkadaşımda bendeki farklılığı görünce, denemek için krem istedi benden. Bugün çok az getirdim o da kullanacak bu akşamdan itibaren, onun izleri 20 yıllık var, oğluna hamileyken çıkmış bir daha da gitmemiş. İnşallah o da kurtulacak.
Bu arada ben eczacıyı aradığım zaman, onunla uzun uzun konuştum, kendiside gayet sabırlı bir şekilde bütün sorularıma cevap verdi. Ve dediki Filiz Hanım siz bu lekeleri geçirmek için çok uğraşmışsınız, ama bana güvenin pırıl pırıl bir cildiniz olacak. Arayın eczacı mustafa beyle konuşun, size detaylı açıklayacaktır. Benden de selam söyleyin.

Filiz hanm tekrar paylasabılırmısınız adres bilgilerini lekeler için eczacı önermiştınız

merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremedim foruma en son 7. sayfada bırakmıştım.ben de bugün hesap numarası aldım mustafa beyden yarın ilk işim parayı yatırmak olacak.benim bıyık bölgesinde koyuluk ve yanaklarımda güneşten oluşan çiller var umuyorum iyi gelecek.koruyucu olarak daylong 50 faktör kullanıyorum bir buçuk yıldır biraz pahalı ama inanın işe yarıyor ben ilk tüpü yaklaşık bir yıl kullandım antalya gibi bir şehirde yaşıyorum düşünün artık doktor vermişti zaten ayrıca hepinize çok teşekkür ederim paylaşımlarınızdan dolayı herkese lekesiz günler :KK9::KK9:
Merhabalar benimde lekelerin var rica etsem banada eczacı beyin telefon numarası bu verebilir misiniz yardımcı olursanız sevinirim 😊
merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremedim foruma en son 7. sayfada bırakmıştım.ben de bugün hesap numarası aldım mustafa beyden yarın ilk işim parayı yatırmak olacak.benim bıyık bölgesinde koyuluk ve yanaklarımda güneşten oluşan çiller var umuyorum iyi gelecek.koruyucu olarak daylong 50 faktör kullanıyorum bir buçuk yıldır biraz pahalı ama inanın işe yarıyor ben ilk tüpü yaklaşık bir yıl kullandım antalya gibi bir şehirde yaşıyorum düşünün artık doktor vermişti zaten ayrıca hepinize çok teşekkür ederim paylaşımlarınızdan dolayı herkese lekesiz günler :KK9::KK9:
kremin adını ve eczacının numarasını alabilirmiyim?Bende lekelerden şikayetçiyim:KK43:
Kremin adını ve eczacının numarasını bende alabilirmiyim bende şekerden şikayetçiyim şimdiden teşekkürler ☺️

İlacın fiyatı 25 TL. internetten havale yaptım, kargoyu ödemeli yolladı . 5,23 tl de o tuttu. Toplamda 30.23 tl masrafım oldu. Hele dün akşam eşim ya senin lekelerin gitmiş mükemmel görünüyorsun dedi, allah mutluluktan havalara uçtum valla. Normalde yorum bile yapmaz bu konularda :)
İşyerinden bir arkadaşımda bendeki farklılığı görünce, denemek için krem istedi benden. Bugün çok az getirdim o da kullanacak bu akşamdan itibaren, onun izleri 20 yıllık var, oğluna hamileyken çıkmış bir daha da gitmemiş. İnşallah o da kurtulacak.
Bu arada ben eczacıyı aradığım zaman, onunla uzun uzun konuştum, kendiside gayet sabırlı bir şekilde bütün sorularıma cevap verdi. Ve dediki Filiz Hanım siz bu lekeleri geçirmek için çok uğraşmışsınız, ama bana güvenin pırıl pırıl bir cildiniz olacak. Arayın eczacı mustafa beyle konuşun, size detaylı açıklayacaktır. Benden de selam söyleyin.
Eczacı beyin numarası nı banada verebilirmisiniz benimde lekelerine çare olur inşallah yardımcı olursanız sevinirim

Benimde 3 5 sivilce cıkıyo ve onunla ograsırken leke kalıyor. Önerdıgınız kremı ve eczaneye onerebılırmısınız filiz hanım

X