Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben tretin 1 haftadır kullanıyorum netten araştırdım ve bir çok olumlu netice senunda kullanmaya karar verdim ...ki benim cildim kuru bir cilt ..
tretini tek başına kullanmayın ve asla çabuk geçer mantığı ile fazla sürmeyin keza ben fazla kaçırınca yüzüm kızardı soyuldu ve çok fazla yandı..nemlendiricilerle destek verin kullanırken öncesinde ve gün için de nemlendiri ve nem maskeleri uygulayın ki yinede kurutuyor benim cildimi ama en azından kızarmıyor ve yakmıyor artık ..çok ama çok ince bir tabaka halinde sürün tretini var -yok arsı yani,çok kuvvetli ve ağır bileşenleri var...düzenli kullanım sonunda netice alan çok fazla...nette cilt hekimi com da (üstte aldığım alıntı ve kullanıcı yorumunu kopyaladım.okuyun )dr öneriyor kişiye,kırışık ve lekeye..15 tl ye aldım eczaneden..dikkatli ve düzenli kullanım çok önemli etki edip ,verim almanızda...temiz ve kuru cilde uygulayın ...öncesi ve sonrasında gün içinde sürekli nemlendirmeyi ihmal ederseniz,kuru ve kızarık aclı bir cilt ile gezmek durumunda kalırsınız..

bende kullandım bu kremi tam üç ay
doktor önerdi
etkisi benim cildimde fazla olmadı ne yazıkki
lekelerin rengi biraz açıldı sadece belki ciltle ilgilidir
yeniden başlasammı acaba üfffff bıktım bu lekelerden

Bu tür yakma sorunları nedeniyle ben Naturaline leke serumu kullanıyorum ve ne ciltte yakma ne de başka bir sorun ile karşılaştım. Cildi korumak için leke kremide çıkarmışlar. En geç 6 haftalık kullanımda (ki 4 haftada kurtuldum) işe yarıyor.

Bu tür yakma sorunları nedeniyle ben Naturaline leke serumu kullanıyorum ve ne ciltte yakma ne de başka bir sorun ile karşılaştım. Cildi korumak için leke kremide çıkarmışlar. En geç 6 haftalık kullanımda (ki 4 haftada kurtuldum) işe yarıyor.

bende hiç işe yaramadı o serum aksine sivilceleri çoğalttı

Bende bugün eczaneden alacağım...Bakalım etki edecek mi? Sabırsızlıkla beklyorummmmhihoyyyt

Yüzümde oluşan güneş lekeleri için bende kullanmaya başladım ve yavaş yavaş lekelerin rengi açılmaya başladı.Tek olarak kullanmıyorum tretini sürdükten bir saat sonra tritone adında başka bir kremi daha uyguluyorum.Yaza kadar lekelerden tamamen kurtulmayı umuyorum.

Bende deneyeceğim ama cesaret edemiyorum,hassas bir cildim var daha kötü olabilir diye korkuyorum .

Sivilce lekelerine en etkilisi Tretin mi ? başka alternatifler var mı acaba ?

Yüzümde oluşan güneş lekeleri için bende kullanmaya başladım ve yavaş yavaş lekelerin rengi açılmaya başladı.Tek olarak kullanmıyorum tretini sürdükten bir saat sonra tritone adında başka bir kremi daha uyguluyorum.Yaza kadar lekelerden tamamen kurtulmayı umuyorum.
canım bu ne işe yarıyor beraber kullanma amacın ne ?

arkadaslar konu gerilerde kalmıs ama neyse.ben bunu kullanmak istiyorum fakat malum okula gidiyoruz.yani sorun olur mu cokmu kızarıyor cilt?yardım edin lütfen.

arkadaslar konu gerilerde kalmıs ama neyse.ben bunu kullanmak istiyorum fakat malum okula gidiyoruz.yani sorun olur mu cokmu kızarıyor cilt?yardım edin lütfen.

tretin kullanmış biri olarak hemen sizle bilgilerimi paylasyım kızlar evet bir hafta kıpkırmızı oldu soyuldu acayip agırdı kızardı acıkcası ço kötü oldu.ama daha sonra düzeliyo bi hafta dayanacaksınız sakın yok cıldıme ıyı gelmedı dıe dusunmeyın genelde ılk baslarda butun cıltlerde bu etkıyı yapıyor.kullanalı 3 ay oluyor baya duzelttı cıldımı surdugumde ılacı artık hıc yan etkısını gormuyorum sankı normal krem.ama benım sıze tavsıyem 1 haftalık tatılınız falan varsa ozaman kullanmaya baslayın yoksa gunluk hayatınızı cok kotu etkılıyor.ben bu yuzden agladım bıle kıpkırmızı bır cenem oldu fondoten bıle kapamadı dısarı cıkamadım.oyuzden evde oldugunuzda deneyın

Son düzenleyen: Moderatör:
tretin kullanmış biri olarak hemen sizle bilgilerimi paylasyım kızlar evet bir hafta kıpkırmızı oldu soyuldu acayip agırdı kızardı acıkcası ço kötü oldu.ama daha sonra düzeliyo bi hafta dayanacaksınız sakın yok cıldıme ıyı gelmedı dıe dusunmeyın genelde ılk baslarda butun cıltlerde bu etkıyı yapıyor.kullanalı 3 ay oluyor baya duzelttı cıldımı surdugumde ılacı artık hıc yan etkısını gormuyorum sankı normal krem.ama benım sıze tavsıyem 1 haftalık tatılınız falan varsa ozaman kullanmaya baslayın yoksa gunluk hayatınızı cok kotu etkılıyor.ben bu yuzden agladım bıle kıpkırmızı bır cenem oldu fondoten bıle kapamadı dısarı cıkamadım.oyuzden evde oldugunuzda deneyın

o zaman bende yarıyıl tatilinde denim cnm saol. bide bisi daha sorucam kullandıktan sonra sivilce cıkmaya basladımı bide siyah noktalara etkisi?

o zaman bende yarıyıl tatilinde denim cnm saol. bide bisi daha sorucam kullandıktan sonra sivilce cıkmaya basladımı bide siyah noktalara etkisi?

canım ben sadece alnımla ceneme suruyordum.sivilceler bıraz azaldı ama mukemmel sekılde gıttı dıyemem . bu ılac sivilceden cok sivilce izleri üzerinde etkili canım.soydugu ıcın izler azalıyor.ama ben sabah aksam kukurtlu sabun kullanıyorum gecede yatmadan bu kremi suruyorum ozaman sivilce cıkmıyor fakat 2 gun aksatsam hemen cıkıyor.kıs aylarındayken kullanmaya basla zaten yazın zararları olan bır ılac gunes ısıgından dolayı.umarım cıldıne ıyı gelır.

gece sürüyorum tretini sürdüğüm yer yanaklarım ama gözümün altı ve cenem kızardı soyuldu nedense:)
ve gündüz olunca güneş koruyuculu nemlendiricimi sürüyorum çok yanıyo o kızaran bölgeler,sizde de böylemi
yakmayan bi nemlendirici varmıdır ki

X