Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kantaron yağı hametan krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

minikcikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
2
1
Daha önce yüzümde cilt tonu için sivilce için lekeler için siyah noktalar için birçok şey denedimve sonunda iyi gelen yöntemleri sizlerle de paylaşmak istedim. Öncelikle cildim karma ve hassas. Çok çabuk yağlanalen ya da çok çabuk kuruyup tahriş olabilen bir yapıya sahip. Siyah nokta ve sivilcelerim çok yoktur aslında ama hep takıntı yapmısımdır. Ve ben sıkıntı yapıp uğrastıkça artmış ve gitmediğim doktor kalmamıştır. Kullanmadığım ilaç kullanmadığım karışım. Ama size öncelikle sunu söylebilirim ki kesinlikle onu deneyip bunu deneyip cildinizi yormayın. Ben uzun uğraşlar sonucu kırmızı kantaron yağı ve eczanelerde sayılan hametan kremi keşfettim. Cildim çok tahriş olur çok kurursa özellikle dudak çevresi gibi hassas bölgeler pul pul dökülürse kaşınırsa gece hametan kremi sürüp o şekilde yatıyorum. Cilt yenileyici olarak kulanıyorum bu kremi. Onun haricinde cilt lekesi ve sivilcelere birebir iyi gelen kırmızı kantaron yağını gece yatmadan cildime masaj yaparak uyguluyorum ve sabah kalktığımda duruluyorum cilt tonunu eşitliyor . Fakat bunu el yapımı olarak alıyorum hazır değil . Ve hergün uygulamıyorum çünkü cilt bir süre sonra alışıp tepki vermemeye başlıyor. Lekeler gecene kadar hergün lekelerin görünümü düzeldikten sonra 2 3 güne bir uygulamak en doğrusu olur sanırım yani kısaca o kadar kremlere para dökmenize gerek yok :))

X