Cimri erkek nasıl anlaşılır?

senvarsindiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
473
527
İyi akşamlar herkese.

Bazı net hareketler var hesabı sen öde, yarı yarıya paylaşalım, şurası ucuz burası ucuz vs. diye bunları söyleyen birinin zaten cimri olduğunu net anlarız.
Bunlar söylenmeden nasıl anlaşılır?

İyi akşamlar herkese.

Bazı net hareketler var hesabı sen öde, yarı yarıya paylaşalım, şurası ucuz burası ucuz vs. diye bunları söyleyen birinin zaten cimri olduğunu net anlarız.
Arkadaş buraya konu açanların iki konu arasında hafızası mı sıfırlanıyor ne oluyor evet erkek arkadaşın cimri bunu herkes onayladı gözünü açmaya bir önceki konuda çalıştı hala senin içinde şüphe mi var

Şimdi diyelim yemeğe çıktınız başta ödeyecek dahi olsanız belli etmeyin. Birçok şey söyleyin masaya yüzü degisiyorsa cimridir. Sürekli buluşmak isteyin bakalım laf söylüyor mu? Başta bunlardan anlaşılır e birde sizin paranızla ilgili hayaller kuruyor mu? Benimkini şöyle yaparız seninkiyle şunu yaparız diye. Bu masum gibi gelse de aslında değil. Sizin fikrinizi sormadan atlıyor çünkü.

Evlendikten sonra cimri koca çok da kötü değil 😂😂😂 paraya kıyıp sigara içki kullanmaz.evden ise işten eve gider.luks harcama yapmaz ekonomik olur.parasini ona buna vermez. Aileme para gondercem diye tutturmaz. 😂😂😂 bu dediklerimi yapıyorsa cimrilige yakın biri diyebiliriz bence
İyi akşamlar herkese.

Valla şu hayat pahaliliginda bir çok erkek de cimri sanilacak ona yanarım 😂Bende cimri gibi hareketler buluyorum son zamanlarda kendimde az önce elektrik faturası geldi de telefonuma 😂Ay bakıyorum işte üstüne bu konuyu okudum.Üzülme konu sahibi yakında mecburen ben gibi cimriler bile artacak valla

Valla şu hayat pahaliliginda bir çok erkek de cimri sanilacak ona yanarım 😂Bende cimri gibi hareketler buluyorum son zamanlarda kendimde az önce elektrik faturası geldi de telefonuma 😂Ay bakıyorum işte üstüne bu konuyu okudum.Üzülme konu sahibi yakında mecburen ben gibi cimriler bile artacak valla
Tutumlu olmak ve cimri olmak arasında cok fark var. Sen cimri değil tutumlu gibisin...

Yani sen öde demesi pek hoş olmamış ama hesabı yarı yarıya ödemenizi teklif etmesi veya daha uygun mekanlar bakması erkeğin cimri olduğu anlamına gelmez. Sadece tutumludur.

Herkese merhaba.

Sevgilim parasal şakalar yapıyor. Henüz bir aylıkken bana para biriktirmemi söylemişti( birikim yap eşya kıyafet fazla alma vs.). Daha sonra bir daha hiç söylemedi ama ben o deyişini unutmadım.
Sonra yine sürekli aylık ne kadar kazandığını söylüyor. Sormuyorum. Benden az kazandığı için kompleks yapıyor belki diye düşündüm ama bu kadar çok yapması acaba parayı çok mu seviyor diye düşündürttü bana.
Daha sonra senin paranı evlenince yatırım amacıyla kullanırız gibi bir cümle kurmuştu.
Geçen gün telefonda konuşuyorduk para çekecekti. Param kalmadı vs. dedi. En sonda hiç atmıyorsun ki deyip güldü. Belki de normal bir şakadır ama nedense ben düşünüyorum. Fazla mı abartıyorum?

Bir keresinde evi erkek geçindirmeli evlenince istemezsen paranı verme bana demişti. Ne kadar dürüst konuşuyor bilemiyorum tabi. Evlenmeden de anlayamam. Bir de şu an büyük bir değeri var diyemem ama babamın bir arsası var. Evlenince senin hakkını yedirmicem canım deyip gülmüştü. İğrite ediyor böyle şakalar. Yine başka sefer babamın bana yatırım amaçlı ev alacağını söylemiştim. Evlenince baban evi bize mi verir kendi mi alır diye sormuştu.

Normal mi bu şakalar yoksa ben mi abartıyorum?

Şu adamla evlen de sen de kurtul biz de, ikide bi adamın gıybetini yaptırıyorsun burada.

Evlen bakalım cimri mi çıkacak yaşa ve gör

İyi akşamlar herkese.

Çok kolay. Açıyorsunuz bir önceki konunuzu, kendi yazdıklarınızı tekrar okuyorsunuz ve cimri erkek anlaşılmış oluyor.

Cimri erkekler kadının ailesinin parasına da göz diken türlerdir. İlk etapta doğal habitatlarında kendilerini çok iyi gizlerler sonradan Nil nehrinden çıkan timsahlar gibi ortaya çıkarlar. Bu türleri rehabilitasyona almak da işe yaramaz,doğal habitatlarına bırakmak gerekir.
Evlenmeden senin ailenin parasıyla şunu yaparız,babanın evini kiraya veririz gibi cümleleri söylüyorsa direkt kaçmak gerekir. Ne hikmetse ailesine hatta yedi kat uzaktaki akrabalarına para yedirmelere doyamayıp doğum günü gibi özel günleri kapitalist bir sistemin oyunu olarak görüp hediye almayı reddedebilir.😂😂 Geleceğe yönelik planları hep onun planlarıdır ortada sizin paranız olsa bile hedef onun hedefidir.
Kadınlar kulübündeki kadınlar sayesinde özellikle Bursa macırlerinden uzak durulması gerektiğini öğrendim 😂
Ek olarak konu sahibi, cimri erkekler hakkında makale yazacak kadar bilgi birikimin varken niye bize soruyorsun ki? Eski sevgilinin özellikleri = cimri erkeklerin özellikleri işte🤷🏻‍♀️

İyi akşamlar herkese.

bu aranızdaki ilişkiye bağlı
ciddi sevgili modundaysanız eğer baya bildiğin cimrinin cimrisidir
yakın arkadaş iseniz ,aranızdaki geyik muhabbet belli ise cimri falan değildir gayet 'geçen hesabı bana kitledin bugün de sen öde ' muhabbeti yakın erkek arkadaşlarımla aramda geçti
cimrilik aklımın ucundan bile geçmedi gayet gülüp eğlendiğimiz zamanlardı

Evlendikten sonra cimri koca çok da kötü değil 😂😂😂 paraya kıyıp sigara içki kullanmaz.evden ise işten eve gider.luks harcama yapmaz ekonomik olur.parasini ona buna vermez. Aileme para gondercem diye tutturmaz. 😂😂😂 bu dediklerimi yapıyorsa cimrilige yakın biri diyebiliriz bence
Bizimki bana bile yedirmiyor parasını o kadar yani gerçi bunlar kendi de yemiyor parasını para sadece biriktirmek için var çünkü 😄

X