Cimri erkeklerle başım dertte 🤦🏻‍♀️

Konu nasil baslamis nasil devam etmis sasirdim 🙈

Benim bir tane cimri erkek arkadasim olmus o zamanlar ben kendi hesabimi odetmem diye dusundugumden anlamamisim. Simdi dusununce adam is cikisi 1 kova KFC'yi bile ikiye bolmeye hayir demezdi 😂 Ve fine dining restaurantlarini hep ben oderdim. 20li yaslarin basinda oldugum icin herhalde gozum o kadar acik degilmis.

Cimri adamin sevgisi de cimri oluyor tecrube ile sabit, kendisi bana hayatimin en buyuk kazigini atmistir 😬 Gerci iyi ki atmis yoksa esimle tanisip evlenemezdim, bi de evlenecektim bununla 🤦🏻‍♀️
aynı şeyi yaşamamız .aldığımız menü de gamee kovaydı hahsh

Kurudun kaldın sende Cherrycim sende bu Türk erkeklerine olan mesafen yüzünden 😂
Doğulu erkekler aşırı eli açıktır. Kadına para harcatmayı kendilerine yedirmezler. Ama onlarda çok kalabalık aileler. Bir iş kurmuşlarsa bütün kardeşler bir arada. O sıkıntı.

Yahu vala benlik bir durum yok kanka, ex flörtüm kendi basbayağı peşimden koştu, aşık edene kadar uğraştı sonra telefon edip öyle ayrıldı benden sevmiyorum dedi. Ortak arkadaşımızla konuşurken de ben ona maddi manevi yetemem demiş ne alaka hiç anlayamadım, birlikte gayet mutluyduk. ben tamam mutluyum desem bile karşı taraf bir saçmalık yapıyor valla billa benim bir suçum yok :KK51:

Yahu vala benlik bir durum yok kanka, ex flörtüm kendi basbayağı peşimden koştu, aşık edene kadar uğraştı sonra telefon edip öyle ayrıldı benden sevmiyorum dedi. Ortak arkadaşımızla konuşurken de ben ona maddi manevi yetemem demiş ne alaka hiç anlayamadım, birlikte gayet mutluyduk. ben tamam mutluyum desem bile karşı taraf bir saçmalık yapıyor valla billa benim bir suçum yok :KK51:
Aşağılık kompleksine mi giriyorlar acaba karşında kendine yeten kariyerli güzel kdın görünce .ben öyle anladım yazdıklarından 🤷🏻‍♀️

yazılımcıydın dimi cherry 😁

yani ne biliyim adamın maddi manevi yetememesi normal mi ne ☺️🥰

Yok, kendi de benim gibi müh . fakültesi mezunu, benim gibi yurtdışı eğitimli, geliri de benimki kadardı yani öyle benden az vb değildi asla. Saçma sapan davranıp işi batırdı ben de yeni sevgili yaptım sayılır yeni flörtüm abimiz ellerinizden öper😁😁😁

Yok, kendi de benim gibi müh . fakültesi mezunu, benim gibi yurtdışı eğitimli, geliri de benimki kadardı yani öyle benden az vb değildi asla. Saçma sapan davranıp işi batırdı ben de yeni sevgili yaptım sayılır yeni flörtüm abimiz ellerinizden öper😁😁😁
Tamam Cherrycim. İnşAllah bunla vuslata erersin 🙏🏻 Sizin gibi okumuş yazmış kadınları taşımakta zor 🙁 Bu sefer ki vakıf olur inşAllah 🤲🏻

Tamam Cherrycim. İnşAllah bunla vuslata erersin 🙏🏻 Sizin gibi okumuş yazmış kadınları taşımakta zor 🙁 Bu sefer ki vakıf olur inşAllah 🤲🏻

Çok teşekkür ederim panps umarım bu sefer gol olur ve bu haremim iyi çıkar😁😁😁şimdilik mutluyum, Allah olmayan herkese en az 3 tane versin en çok da konu sahibesine☺️☺️

ay hadi hayırlısı 😁

Olay nasıl yenGEnC yenGEnC e patladı yalnız ben şok 🤦‍♀️
çok komik değilmi ya bi de kıtalarası aşk hikayesi falan demiş sataşan kişi ben şok :KK70:
yenGEnC yenGEnC e sataşıyo ama biliyo da yani üyeyi , msjlarını , kıtalararası aşk durumlarını
bayılıyorum böyle sataşayım derken gizli hayranlığını ifşa edip kendi kendini patlatan tiplere
kime ne yani isterse mars' tan marslı herif bulur sever gezegenler arası aşk olur onunda adı :)

Konu nasıl oradan oraya savrulmuş. Tutulma vs vardı herhalde.
Sırayla gidelim.
1.Cimri erkekle olmuyor kesinlikle ama bu şu da demek değil. Ben ilişkinin içinde hiç para harcamayım. Karşıdaki donuma kadar alsın. Tatile gidelim her kuruşunu erkek ödesin. Aslında bu ilk yazan hanimefendi bunu demek istedi bence ama uygunsuz bir yaklasimla olmuş. Sen ortak ilişki için cebindeki tek kurusu harcamayacaksan adamın da senden bir çıkarı var mevzusu oluyor. Evet erkekler para harcadığı kadını seviyor da kendini soyani değil.
2. Bekaret dini bir hassasiyeti kapsıyor ise tutarlı buluyorum. Erkek ve kadın ikisi de bakır.
Ama erkek istedigini yapsın kadın da bakire olsun. Zaten böyle adamlarla evlilikte de mutlu olan yok. Burada ilk geceden sonra ilgisini kaybetti konuları dolup taşıyor. Sorun evlilik içi ya da dışı olması değil bu adamlar kadınlardan alacağımı aldım bakış açısı. Bu erkekler kkdaki konulardaki ataerkil, bencil, çıkarcı, anneci adamlar. Yani cinsellik evlilik içinde yaşanırsa kimse sıkılmaz kavramının, şu sitede 1 gün rastgele konu okunduğunda eski ve yanlış bir klişe olduğunu anlarsınız.
3. yenGEnC yenGEnC konularını seviyorum. İçimi aydınlatıyor🫶

Evet ya altında son model Audi yazlık ,arsa evi olan adam benle buluşmadan önce arkadaşıma maaşımı sormuş şaka gibi
İşte tam da bu yüzden ayrılmanız gerekmez mi? Adamın niyeti başka. Direkt olarak koşullu sevgidir bu.

Arkadaşımın sevgili böyle cimriydi. Bu çok uç bir örnek ama kız bundan ayrılınca ondan el ele tutuşma parası, öpüşme parası, ısmarladığı yemeklerin parasına kadar kalem kalem yazmış. Kendine fiyat biçmiş gerzo, bir de uzuuuun bir liste yani.Tabi kız vermeyince ortalığı yıktı.

İşte tam da bu yüzden ayrılmanız gerekmez mi? Adamın niyeti başka. Direkt olarak koşullu sevgidir bu.

Arkadaşımın sevgili böyle cimriydi. Bu çok uç bir örnek ama kız bundan ayrılınca ondan el ele tutuşma parası, öpüşme parası, ısmarladığı yemeklerin parasına kadar kalem kalem yazmış. Kendine fiyat biçmiş gerzo, bir de uzuuuun bir liste yani.Tabi kız vermeyince ortalığı yıktı.
Öpüşme parasını kimin tarafına yazmış ki? Dudağı dolgun olan ince olana mi ödemiş? 🤣

Merhaba herkese
Ex sevgilim cimrinin tekiydi .aşkımdan kör olduğum için görmek istemedim.kendisi ayrılarak kurtardı beni 😁
Sonrasında arkadaş tanıştırmaları oldu ama ne gariptir ki bu erkekler de hep paracı .cimri erkek mıknatısı gibiyim 🤦🏻‍♀
Ya acaba buluşma olmadan anlamanın yolu var mı .mesela sevdiğim pahalı bir mağazadan ürün göstersem sence nasıl alsam mı desem adamlar zaten fiyatı görüp tüyer hshhs
Gerçekten bıktım tam tersi ben sevdiğim insanlara eli açık biriyim özen göstermek istiyorum .ama karşıma hep böyle insanlar çıkıyor
Al benden de okadar.

Kurudun kaldın sende Cherrycim sende bu Türk erkeklerine olan mesafen yüzünden 😂
Doğulu erkekler aşırı eli açıktır. Kadına para harcatmayı kendilerine yedirmezler. Ama onlarda çok kalabalık aileler. Bir iş kurmuşlarsa bütün kardeşler bir arada. O sıkıntı.
Valla baba tarafım da anne tarafım da doğulu cimri olmayan tek erkek görmedim.Paraları olmasına rağmen güneş kremine bile laf yaparlar ne gerek var diye ...Kadını çalıştırmazlar evde otursun yemek yapsın düşüncesi vardır bir de her aldığın incik cıncığın hesabını isterler.Neyseki bana karışma hakları yok sıkıyorsa çalıştırmasınlar ahahaha paramı kazanıp almak istediğim şeylerin hayali benim motivasyonum valla.

Valla baba tarafım da anne tarafım da doğulu cimri olmayan tek erkek görmedim.Paraları olmasına rağmen güneş kremine bile laf yaparlar ne gerek var diye ...Kadını çalıştırmazlar evde otursun yemek yapsın düşüncesi vardır bir de her aldığın incik cıncığın hesabını isterler.Neyseki bana karışma hakları yok sıkıyorsa çalıştırmasınlar ahahaha paramı kazanıp almak istediğim şeylerin hayali benim motivasyonum valla.
Allah Allah benim erkek arkadaşım doğulu çok eli açıktır asla hesap ödetmez. ona göre kadını em iyisini yeyip içmeli giymeli. her geldiğinde hediye alır. hatta ister çalış ister çalışma çalışırsan kazandığın sana mantığında

X