ÇİN TAKMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNİ

Merhabalar. Bir kaç haftadır gebelik ile ilgili yazılar kitaplar forumlar ne varsa okuyorum.Çin takvimine göre bebeğin cinsiyetini tahmin etme gibi bir şeyler okudum araştırdım ve şaşırdım.Ne kadar doğruluk payı vardır bilmiyorum.Şuan anne olup çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyeti tutuyor mu acaba? Şuan gebelik planladığımız için merak ettim baktım açıkçası.Eşimle bir kızımız olsun çok isteriz diye ihtimali bile hoşuma gitti :)
Hesaplamayı bilmeyenler doğum tarihini(gün,ay,yıl şeklinde)yazın hamile kaldığınız ay ve doğan bebeğinizin cinsiyetini yazarsanız bakıp doğruluğu var mı görmüş olurum :) Teşmerhaba bana çin takvimi baka bilirmisin ben bilmiyorumdaekkürler şimdideen :)
merhaba bana çin takvimi baka bilirmisin ben bilmiyorumda

Kızımda tuttu kiz oldu bakalm bu hamileligimde tutacakmi ben kizimda hamileyken yuzuk yapmistik ablamla yuzuge ip takip karninin uzerine birakmak falan ilkez ablamlardan ogrendm kiz cikti gercekten 12. Haftada doktor kiz dedi ve dogdu kiz 🤣
merhaba bana çin takvimi baka bilirmisin ben bilmiyorumda

merhaba bana çin takvimi baka bilirmisin ben bilmiyorumda 04.10.1997 dogum tarihim temmuzda hamile kkkldm
Canım kız olma ihtimali çok yüksek bence kızın olucak. Ben öyle hesapladım hayırlısıyla dünyaya gelsin inşallah

Son adet tarihini mi hesapliyoruz yoksa gebe kalınan ayı mi acaba 😅 yaşımı doldurgumuzu mu yoksa olduğumuz yaşı mi oda var 😅😅

X