Çin takvimi bebeğinizde tuttu mu?

Çin takvimi bebeğinizde tuttu mu?

• bende tuttu

OY: 20 64,5%
  • bende tutmadı

OY: 8 25,8%
  • kızımda doğru çıktı, oğlumda tutmadı

OY: 0 0,0%
  • oğlumda doğru çıktı, kızımda tutmadı

OY: 3 9,7%

• Ankete Katılan
    31

nergiz_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2011
242
4
Kizlar lütfen anketi cevaplayın. Benim kızımda çin takvimi doğru çıktı.
Çok teşekür ederim :))
Yaş Oca. Şub Mart Nis. May. Haz. Tem. Ağs. Eyl. Ekim Kas. Aral.
18 K E K E E E E E E E E E
19 E K E K K E E K E E K K
20 K E K E E E E E E K E E
21 E K K K K K K K K K K K
22 K E E K E K K E K K K K
23 E E E K E E K K K E E K
24 E K K E E K E K E E K E
25 K E K E K E K E K E E E
26 E E E E E K E K K E K K
27 K K E E K E K K E K E E
28 E E E K K E K E K K E K
29 K E K K E K E E K E K K
30 E E K E K E E E E E E E
31 E E E E K K E K E K K K
32 E K K E K E E K E E K E
33 K E E K K E K E K E E K
34 E E K K E K E E K E K K
35 E K E K E K E K E E K E
36 E K E E E K E E K K K K
37 K K E K K K E K K E E E
38 E E K K E K K E K K E K
39 K K E K K K E K E E K E
40 E E E K E K E K E K K E
41 K K E K E E K K E K E K
42 E K K E E E E E K E K E
43 K E K K E E E K K K E E
44 E K K K E K E E K E K E
45 K E K E K K E K E K E K

Son düzenleme:
Evet benim tuttu. Allah bagislarsa bi oglum var. Ama ona bakarak yapmadik tabii. Hamile kaldiktan sonra bakmistim,

ben henüz bilmiyorum kısmetse 1 ay sonra belli olacak cinsiyeti bebişimizin. ama çin takvimine göre kız diyor.:KK69: 31 yasındayım ve mayısta hamile kaldım. hadi hayırlısı... aramızda kalsın önce sağlıklı olsun elbette ama bende kzı bebiş istiyorum :)​
:emir_bebek::nazar::emir_bebek:

Vall bende tuttumu tutmadı mı bilemiyorum.Neden derseniz.Son adet tarihine göre bakarsam tuttu. 27 yaşındayım ve son adet tarihim 22 aralık.Takvim erkek diyor.Ama ben bebişin olduğu geceyi biliyorum:KK1: 7 ocak ona bakarsamda kız diyor yani tutmadı.Neye bakıcam ki ben???

Bu takvim annemde de var, konu komşu herkese dağıtıyor hayrına 😂 adının Çin takvimi olduğunu bilmiyordum, bir yakınımıza doktor vermişti annem de kopyasını almış lazım olur diye. Henüz tutmayan görmedik. 4 kişi uyguladı ve buradaki gibi çıkmıştı. Şaşırtıcı gerçekten

Benim ilki tuttu kızım oldu şimdi 2.sine hamileyim yeni öğrendim (18.haftamdayım) yine prensesim gelecek inşallah tabi cinsiyet ilerleyen zamanlarda değişmezse bilemicem şuanki duruma göre tutmadı 30 yaşımdayım ekimde hamile kaldım erkek gösteriyor

çin takviminde kız rus takviminde japon takviminde erkek çıkıyordu burada bir arkadaş nub teorisinde erkeğe benzetti sonuç olarak oğlum olacak. çin takviminde şimdiki yaşıma göre doğruydu ancak çin takvimi başlangıç yılına göre yaş eklediğimde tutmamış oluyor.

çin takviminde kız rus takviminde japon takviminde erkek çıkıyordu burada bir arkadaş nub teorisinde erkeğe benzetti sonuç olarak oğlum olacak. çin takviminde şimdiki yaşıma göre doğruydu ancak çin takvimi başlangıç yılına göre yaş eklediğimde tutmamış oluyor.
Otomatik hesaplama sitesi de var çin takviminde
Ordan denemediniz mi?
Takvim kısmı karışık biraz

X