2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah canim eğer çok yeniyse olabilir böyle. Transfer mi oldun kaçıncı günündesin?
Yok kuzum normal, bugün 6 gün vardı prediktör test aldım 4/5 dakikada böyle çıktı ama sevinemedim her ay silik görüyorum gerçi bu markada hiç görmedim ama 🌺

Eklentiler

• IMG_5528.jpeg
    IMG_5528.jpeg
    806,6 KB · Görüntüleme: 27
Bulantılarının gitmesine sevindim canım benimki de arttı 😂🥹 10+3 üz bugün. Dün fetal dna için kan verdim. Hayırlısı ile sonuç bekliyoruz. İnşallah bebeğimizde herşey yolundadır. Bekleyen tüm hamiş arkadaşlarım güzel sonuçlar alsınlar😍
Mide bulantılarım 10. Haftaya girmemle birlikte arttı ama olsun napalım. Bebeklerimizin canları sağolsun😍 Dün doktor kontrolümüz vardı ve bebeğimin hareketlerine denk geldik ultrasonda. İnanılmaz bir histi. 🤍 Sende gittiğinde görüceksin kalbin yerinden çıkıcak gibi deliriyorsun mutluluktan. Allahım hepimizi sağ salim yavrularımıza kavuştur. Olmayan herkese en kısa zamanda bu duyguyu nasip etsin Rabbim🍀🙏🏻
Yaa evet bende çarşamba günü gittim hareket ediyo mu diye sordum ellerinin hareketlerini gösterdi, tabi heyecandan ben gülerken karnımda hareket ettiği için zor gördüm 😂😂

Kızlar selam şu progestan fitille başım belada ben itmekte çok zorlanıyorum bu akşam o kadar ağrım oldu ki itemedim ittikçe geri geldi şiş gibi emin değilim bir de fitile hafiften kan gibi bulaşmış silince peçeteye gelmedi tahriş etmiş olabilir miyim çok uğraştım 😞 yapamadım kızlar geri geldi ne yapmalıyım bilen var mı çok acilllll🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar selam şu progestan fitille başım belada ben itmekte çok zorlanıyorum bu akşam o kadar ağrım oldu ki itemedim ittikçe geri geldi şiş gibi emin değilim bir de fitile hafiften kan gibi bulaşmış silince peçeteye gelmedi tahriş etmiş olabilir miyim çok uğraştım 😞 yapamadım kızlar geri geldi ne yapmalıyım bilen var mı çok acilllll🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Benimde ilk kullanmaya başladığımda şiş değildi ama şuan şişlik var bacaklarını yukarıya doğru çek o şekilde rahat giriyor

Benimde ilk kullanmaya başladığımda şiş değildi ama şuan şişlik var bacaklarını yukarıya doğru çek o şekilde rahat giriyor

Yatar pozisyonda ayaklarınız dizlerinizi büküp kendinize çekin ondan sonra fitili itin çok rahat giriyor o şekilde

Yatar pozisyonda ayaklarınız dizlerinizi büküp kendinize çekin ondan sonra fitili itin çok rahat giriyor o şekilde
Ay yok hep öyle yapıyorum ama bugün ağrım çok oldu dün böyle değildi😞 ıslatarak zorla hallettim ama yani hep böyle mi olacak çok sinir oldum

Kizlar estrofemi kullaniyo musunuz birakdiniz mi birakdiysaniz kacinci haftada birakdiniz acaba ? Cvp lutfen 🙏

Ay yok hep öyle yapıyorum ama bugün ağrım çok oldu dün böyle değildi😞 ıslatarak zorla hallettim ama yani hep böyle mi olacak çok sinir oldum
Bazen öyle oluyor hiç canını sıkma her zaman kolay alamıyorum bende ilacı çok şükür bir sorun yaşamadım ama bi sonraki sefer en azından iyi gittiğinden emin ol

Bende dün birakdim 6+6da cogu kisi 9 yada 12.haftada kesmis merak ettim oyuzden erkenmi kesdi benimkini acaba diye
Estrofemle ilgili kadınlar kulübündeki başlıklara baktım biraz reçetede bile hamile kalınca bırakın yazdığını söylemişler ve Cinsel organlarda kusurlara neden olabilirmiş bence çocuk tutunduktan ve kalp atışı aldıktan sonra kullanmak pek anlamlı değil ki doktorlar bıraktırdı

X