Cinsiyet belirleme partisi uygun fiyatlı alışveriş nereden yapabilirim

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.087
1.083
Kızlar selam, İzmir’de yaşıyorum cinsiyet belirleme partimizi kendim yapacağım malum ger şey uçmuş durumda.

Daha once alışveriş yaptığınız memnun kaldığınız bir alışveriş sitesi ya da firma var mı önerebileceginiz?

Bende ordan bakayım alayım her şeyi

Parti sepeti tadinda online siteler var. Parti malzemesi satiyorlar. Belki aradiginiz tarz seyler vardir.

Parti sepeti tadinda online siteler var. Parti malzemesi satiyorlar. Belki aradiginiz tarz seyler vardir.
Genelde trendyol olarak baktım ama kargo ücretleri çok yüksek ürünler uygun her ürün için kargo bedeli çıkıyor ordan almayayım dedim. Parti sepeti tamamdır bakayım oraya hemen teşekkür ederim 🌸

Kemeraltındaki dükkanlardan çok ucuza gelir
Kemeraltina biraz uzak oturuyorum ondan hiç bakamadım, düğün zamanında her şeyi ordan almıştım ama hiç cinsiyet partisi için şeylere denk gelmemiştim emin olamadığımdan gidemedim açıkçası siz var diyorsanız hafta sonu gidip ordan alayım teşekkür ederim ❤️

Kemeraltina biraz uzak oturuyorum ondan hiç bakamadım, düğün zamanında her şeyi ordan almıştım ama hiç cinsiyet partisi için şeylere denk gelmemiştim emin olamadığımdan gidemedim açıkçası siz var diyorsanız hafta sonu gidip ordan alayım teşekkür ederim ❤️
Kızlar ağasının o taraflarda parti malzemesi satan yerler var cinsiyet içinde bir cok şey bulursunuz 🥰 şöyle bir gezmeye gidin boş zamanınızda

X