Cinsiyet eksi mi tatli mi 😉

yger

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
146
2
Merhaba arkadaşlar
Biraz sohbet edelim
Benim iki kızım var ikisinde de aynı belirtiler vardı mide bulantısı yok aşırı tatlı ya düşkünlük vardı ☺ şimdi yine hamileyim gönlümden geçen erkek çünkü çok farklı bir gebelik yaşıyorum mide bulantim var tatlıdan tiksindim (tatlı asigiydim) sırf ekşi tuzlu yiyorum uyku düşkünlüğüm yok kızlarda sabah akşam uyurdum 🙈 sizde durumlar ne neler yaşadınız bebisiniz kız mı erkek mi 🤗

Merhaba arkadaşlar
Biraz sohbet edelim
Benim iki kızım var ikisinde de aynı belirtiler vardı mide bulantısı yok aşırı tatlı ya düşkünlük vardı ☺ şimdi yine hamileyim gönlümden geçen erkek çünkü çok farklı bir gebelik yaşıyorum mide bulantim var tatlıdan tiksindim (tatlı asigiydim) sırf ekşi tuzlu yiyorum uyku düşkünlüğüm yok kızlarda sabah akşam uyurdum 🙈 sizde durumlar ne neler yaşadınız bebisiniz kız mı erkek mi 🤗
Ben kiz hamileyim inanilmaz tursu ve eksi yedim. Kuzenim erkek hamile inanilmaz tatli yedi . Gelinimiz erkek oda tatlici arkadasimin erkek oda tatlici genelde erkekler tatlici olur ama bilemedim simdi 😊 ye eksiyi cikar ayseyi demisler 😀😀

Ben kiz hamileyim inanilmaz tursu ve eksi yedim. Kuzenim erkek hamile inanilmaz tatli yedi . Gelinimiz erkek oda tatlici arkadasimin erkek oda tatlici genelde erkekler tatlici olur ama bilemedim simdi 😊 ye eksiyi cikar ayseyi demisler 😀😀
O zmn benim 3cu kızım yolda anlamına geliyor 😄

Tüm hurafeler erkek derken tatlı yemek,karnımın top gibi olması vs kızım oldu😄 ye ekşiyi çıkar ayşeyi durumunu hamile kalmadan önce yapmak gerekiyormuş tabi buda ayrı hurafe 😄

Cinsiyete göre yemek mi seçiyormuşuz? Ne kadar da mantıklı. Çok. Aşırı.
Ohooo konu sahibi her şeyden erkek bebek ümit ediyor, yalnız tatlı ekşi olsa yine iyi. On senedir kafa olarak zerre kadar ilerlememiş.

Ohooo konu sahibi her şeyden erkek bebek ümit ediyor, yalnız tatlı ekşi olsa yine iyi. On senedir kafa olarak zerre kadar ilerlememiş.
Bizimkiler gibi, erkek çocuk erkek çocuk diye diye bakamayacakları kadar çocuk yapmışlar. Bir taneye ancak bakabilirlermiş oysa. Gerçi o zamanlar sene 80-90'lar. Kafalar soyumuz yürüsün kafaları. 2024'teki düşünceler neler acaba?

Bu nasıl terbiyesiz bi yorum sizin kafanızda ilerlememeyi tercih ederim

Tüm hurafelere göre belirtilerim kızdı. Ama bebeklerimin cinsiyeti erkek. Bunun belli bir kıstası yok 😁

Daha ilk çocukta kız diye kahrolan biri kötü kalpli değilse biz hiç değilizdir merak etmeyin.
Pardon ama nerenizden uyduruyorsunuz bunu kim kahrolmus kim demiş saçmalamayın iftira bu Rabbim sorsun sizden

Pardon ama nerenizden uyduruyorsunuz bunu kim kahrolmus kim demiş saçmalamayın iftira bu Rabbim sorsun sizden
Uydurmuyorum, eski mesajlarınız ortada. Kız oldu diye bebekten soğuyan, mutsuz olan, çok üzülen bir üyeye seni anlıyorum ben de aynı durumdayım demişsiniz mesela. Aklınız fikriniz erkek bebekte, başka bir şey yazmamışsınız resmen şu siteye. Allah akıl fikir versin. 🤷🏻‍♀️

Uydurmuyorum, eski mesajlarınız ortada. Kız oldu diye bebekten soğuyan, mutsuz olan, çok üzülen bir üyeye seni anlıyorum ben de aynı durumdayım demişsiniz mesela. Aklınız fikriniz erkek bebekte, başka bir şey yazmamışsınız resmen şu siteye. Allah akıl fikir versin. 🤷🏻‍♀️
Ben hiç bir msjimda bebekten soğudum yazmadim ve yazmam kızlarım benim canım herseyım 3cusu de kız olsa neyine uzulecem benim canımdan parça o. Sadece gönlüm erkek den yana yazdım erkek çocuğum da olsun istedim arzu ettim bu kız evladımdan soğudum yada kız çocukları sevmediğim anlamına gelmiyor. Rabbim yukarda sabahtan beri uzuldugumle kalmayacağım Rabbim sorsun, bir gün sizde millet tarafından yanlış anlaşılacak siniz hakarete iftiraya uğra cak sı nız işte o zmn beni çok iyi anlarsınız ....

X