Cinsiyet hurafeleri nelerdir?

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.087
1.083
Kızlar selam,

Bugün farklı bir sorum var 😊

Cinsiyet hurafeleri nelerdir bildiğiniz?

Mesela benim yüzüm çok fena oldu herkes erkek dedi öğrendik ki bebek kız 🥰

Kızlar selam,

Cildimde hic bi degisiklik olmadi şişlik leke sivilce hic bisey degismedi aksine cildim daha da guzellesti sanki cinsiyet kız :) ama şöyle derler trakyada kiz bebek annenin guzelligini alırmış. Erkek bebek anneyi guzellestirirmis.

Cildimde hic bi degisiklik olmadi şişlik leke sivilce hic bisey degismedi aksine cildim daha da guzellesti sanki cinsiyet kız :) ama şöyle derler trakyada kiz bebek annenin guzelligini alırmış. Erkek bebek anneyi guzellestirirmis.
Bir kaç tane daha hurafe baktım bazısı tutuyor bazısı tutmuyor 🤭 cin takvimi bile tutmadı benim 🤭

Kızlar selam,

Ye tatliyi cikar hakkiyi dediler gebelik sekerinin sinirindaymisim 30 haftalik hamileyim diyete basladim 28.haftadan itibaren. Erkek oldugunu 16.haftadan beri biliyordum ama fazla abartmamak lazimmis tatliyi 😂😂

Benim karnın sivriligi tutmuştu. Karın sivriyse erkek diyolar öyle de oldu😂

8 aydır kusuyorum kızda bu kadar bulantı kusma olurmuş, tatlıyı asla ağzıma süremiyorum ye tatlıyı doğur hakkıyı derler, yüzüm leke sivilce kız bebek güzelliği alır derler bebeğim erkek. Bende hiçbiri tutmadı tek tutan karnım yayvan değil sivri 😁

8 aydır kusuyorum kızda bu kadar bulantı kusma olurmuş, tatlıyı asla ağzıma süremiyorum ye tatlıyı doğur hakkıyı derler, yüzüm leke sivilce kız bebek güzelliği alır derler bebeğim erkek. Bende hiçbiri tutmadı tek tutan karnım yayvan değil sivri 😁
Bende de bir çoğu tutmadı anlamadım bu işi 🤭

X