Gebeliğe Hazırlık Çok stresliyim korkuyorum yardım edin😔

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sahraninsorulari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
5
0
37
Merhaba kızlar ben 38 yaşındayım ve bu benim 4. Hamileliğim diğerlerinde hep sezeryanla oldum 11 yıl sonra hamile kaldim. cinsiyeti öğrenmek için gittiğimde doktor %90 kız dedi sen neden kordonlarını bağlatmadın bu riskli gebelik dedi beni korkuttu bende başka bir doktora gittim oda %90 erkek dedi bir ay sonra aynı doktora tekrar gittim ve kesin erkek dedi ve gayette sağlıklı bir bebek dedi hatta pipisinide gösterdi ultrasonla.Benim böbreğimde büyüme varmış. Kontrol için doktora bu sefer başka bir doktor varmış oda dediki cinsiyeti kız dedi ve bebeğin böbreğinnde büyüme var dedi . Ben napicam diğer hamileliğimde hiç böyle şeyler yaşamamistim çok korkuyorum ne yapmalıyım kafam çok karışık

Eklentiler

• IMG_20240408_135611.jpg
    IMG_20240408_135611.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 24
Şimdi korkma sebebi cinsiyet mi? Bebeğin sağlık durumu mu? Sizin sağlık durumu mu? Anlamadım tam olarak tedirgin eden şey nedir sizi?

Şimdi korkma sebebi cinsiyet mi? Bebeğin sağlık durumu mu? Sizin sağlık durumu mu? Anlamadım tam olarak tedirgin eden şey nedir sizi?
Benim 3 tane kızım var ve 3ünüde sezeryan doğum 4. Ye hamile kaldım şimdi bu dogumumda sezeryan olucak ve riskli diyor doktor sen bilmiyormusun neden kordonlarını baglatmadin diyip beni korkuttu ve 3 tane kızim var ve hepsini de çok seviyorum 4. Bebeğimin erkek olmasını istiyorum birazda çevre baskısı varmı gibi geliyor ilk gittiğim doktor kesin erkek dedi böbreğinde büyüme varmış dedi ikinci doktorda kesin kız dedi ve bebeğin böbreğinde büyüme varmış dedi. Doktorlar kafamı karıştıriyor hangisine inanacagımı şaşırdim .

Merhaba kızlar ben 38 yaşındayım ve bu benim 4. Hamileliğim diğerlerinde hep sezeryanla oldum 11 yıl sonra hamile kaldim. cinsiyeti öğrenmek için gittiğimde doktor %90 kız dedi sen neden kordonlarını bağlatmadın bu riskli gebelik dedi beni korkuttu bende başka bir doktora gittim oda %90 erkek dedi bir ay sonra aynı doktora tekrar gittim ve kesin erkek dedi ve gayette sağlıklı bir bebek dedi hatta pipisinide gösterdi ultrasonla.Benim böbreğimde büyüme varmış. Kontrol için doktora bu sefer başka bir doktor varmış oda dediki cinsiyeti kız dedi ve bebeğin böbreğinnde büyüme var dedi . Ben napicam diğer hamileliğimde hiç böyle şeyler yaşamamistim çok korkuyorum ne yapmalıyım kafam çok karışık
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.yastan dolayı oluyor bunlar 35 yaşta çocuk getirmek riskli bir durum umarım doğuma kadar herşey duzelir

X