Civanperçemi mucize gibi

Bu çay benim fsh değerimi daha da yükseltti. Erken menopozdayım. Faydası var diye içtim ama daha beter etki etti.

Arada sırada içilebilir ama sık tüketmeyin.

Ayrıca bir rahatsızlığı olanlar kesinlikle doktora danışmadan kullanmamalı...

mrblarr.. benmde fsh değerm yüksek çıktı bundan bi 5-6 ay önce falan, en başnda bana da erken menepoz denildi (bu arada 21 yaşnda bekar bi bayanım ) fakat aydan aya düşmeye başladı. şubat ayında çikolata kisti ameliyatı geçrmiştim doktorum amaliyat sonrası reaksiyon die adlandırdı önce yüksek çıkıp sonradan düşmeye başlayan fshı. herhangi bir ilaç tedavisi falan görmedm doğum kntrl hapı falan gibi, adetlerm de gayet düzenli ama hormon dengeleyici die bu civnperçemini içmeyi düşünüodum ta ki bu senn yorumu okuyuncaya kadar, her bünyede farklılık gösterr eminim ama tedirgn oldum açıkcası :44:

ben reglim geciktiğinde içiyorum civanperçemini
gerçekten mucize
hemen geliveriyor, en geç 24 saat içinde garanti diyebilirim :KK34:
gecikmenin verdiği bütün rahatsızlığı alıyo üzerimden :KK9:
tadı çok acı, ama içine biraz limon damlatıyorum öyle daha bi güzel oluyo

gerçekten bize gerekli bilgiler artık yaş geldi geçiyo herzan lazım olabilecek şeyler başlamamız gerek dikat etmeye aslında önceden etmeye başlalamız gerekirdi ama biz hep son zamana bırakırız böyle şelyleri öncelikle ben :KK34:

otu kaynamış suyun içine attığınızda ilaveten 1 dal tarçın da koyabilirsiniz,birlikte demlensin. acı tadı az da olsa alıyor ben o şekilde içiyorum, tv de ibrahim saraçoğlu söylemişti bunu.

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.1 haftadır civanperçemi çayı içiyorum.Bu gün koyu renkli bir akıntım oldu ve az da olsa devam ediyor. Acaba civanperçemiyle ilgisi olabilirmi?Bırakmalımıyım çayı sizce?

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.1 haftadır civanperçemi çayı içiyorum.Bu gün koyu renkli bir akıntım oldu ve az da olsa devam ediyor. Acaba civanperçemiyle ilgisi olabilirmi?Bırakmalımıyım çayı sizce?

olabilir tatlım ara ara içmende fayda var.bende ayda 3 kez falan içiorum mesela :)

benimde adetimde 1 hafta geçikme vardı dün civanperçemi içmeye başladım ve bugün adetim geldi :KK16: çok yararlı bir bitki bence :KK31:

bende annem için almıştım annemin adet düzensizliği vardı inanın akşam içti annem sabah hastalandı.tavsiye ederim kesinlikle ki ben şifayı doğada arayanlardanım çok okuyorum bu tür araştırmaları daha sonra alacağıma karar veriyorum.rabbim ne büyükkü otlara bile şifa vermiş.:nazar:

Arkadaşlar bu otu kullanmış ve faydasını görmiş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.Zararı yok,aksine çok faydalı.3 aydır adet olamıyodum bu civanperçemi çayını yapıp sabah akşam içtim ve 2. güne adetim geldi.İdrar söktürücü,vücuttaki iltihapları atıcı özellikleri var.Umarım hepiniz faydalanırsınız.

kızlar şu yazdıklarınızı okuyorum ve inanılmaz şaşırıyorum.ben 2 ay kadar soğan suyunu kullandım.4-5 gün gecikmeyle adet oldum.bu ay kullanmamıştım adetim 10 gün gecikti ve hala tık yok yani.bian önce şu civanperçemi otunu alıp içmek istiyorum bende ,inşallah banada faydası olur.bende pco var:KK19:o yüzden ne kadar faydası olur bilmiyorum.ama gerçi soğan suyunun faydası olduya inşallah civanperçeminin faydası olur kızlar.

bizde kızım için 10 gün kadar civanperçemi çayı kullandı, bir faydasını göremedik..ne kadar süreye kullanmak gerekiyor acaba...

bugun içmeye başladım böğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ

kızlar şu yazdıklarınızı okuyorum ve inanılmaz şaşırıyorum.ben 2 ay kadar soğan suyunu kullandım.4-5 gün gecikmeyle adet oldum.bu ay kullanmamıştım adetim 10 gün gecikti ve hala tık yok yani.bian önce şu civanperçemi otunu alıp içmek istiyorum bende ,inşallah banada faydası olur.bende pco var:KK19:o yüzden ne kadar faydası olur bilmiyorum.ama gerçi soğan suyunun faydası olduya inşallah civanperçeminin faydası olur kızlar.

aynen bende soğan suyu içiyordum ve bende de pco var, 2 ay oldu halen adet olmadım :S
şimdi tarsual kullanıyorum hem tarsual hem civan perçemi içsem olur mu ki

Arkadaşlar bu otu kullanmış ve faydasını görmiş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.Zararı yok,aksine çok faydalı.3 aydır adet olamıyodum bu civanperçemi çayını yapıp sabah akşam içtim ve 2. güne adetim geldi.İdrar söktürücü,vücuttaki iltihapları atıcı özellikleri var.Umarım hepiniz faydalanırsınız.

Arkadaşım bu yazın içimi ferahlattı bende en son 4 haziranda oldum 2 ayı geçti olmadım.Dün akşam içtim ilk defa inşallah düzene girer yaa dua et bana.

Arkadaşım bu yazın içimi ferahlattı bende en son 4 haziranda oldum 2 ayı geçti olmadım.Dün akşam içtim ilk defa inşallah düzene girer yaa dua et bana.

merhaba ben civanpercemi ve adacayını 21 gun ıctım ve ayın 21 de bıraktım ıcmeyı ama hala adet dormedım bnde de pko war sızce olurmuyum yoksa adet sokturucu alsam sonra tekrr devm etsm mı bıtkı karsımlarına off ...

çok yakın arkadaşım birebir yaşadı.31 yaşında ve erken menopoza girdi.3 doktor değiştirdi fakat dönüşü yok demişti hepsi, artık menopoza girmiş bir kadındı.işinde uzman bir baharatçıya gitti, civanperçemi,altınotu,pelinotu ve ballı baba isminde 4 çeşit otu bir ay kullandı.mucize gibi birşey,arkadaşım o ay hamile kaldı.doktoru kullandığı bu bitkilerin adını almıştı kendisi de kullanmak için.

ciddi misin aklımızda bulunsun o zaman eş dost falan söyleriz olmazsa
hem civan perçemi iltihapları yok ediyorsa o zaman tüplerde ki tıkanıklık iltihaplarıda yok eder

civan percemini adet söktürmesi icin almistim...adet olacagim zamana yakin iciyorum..ve gercektende icmeye basladiktan iki gün icerisinde adet oluyorum..adet sancilarida hafifletiyor.. yalniz birseyin daha farkina vardim....cildim...ictigimde ictigim gün cildim parliyor pürüzsüz bir görünüm oluyor...tuhafima gitti..civan percemi cayini sade icmem ben..ada cayi,zencefil ve civan percemi ni karistirim bu üc bitkiyi öyle icerim..önce zencefil ve ada cayindan sandim ama degilmis..sade bu ikisini ictigimde birsey olmuyordu pek..civan percemini katip ictigimde ise farkediyordum cildimdeki degisikligi.. demin biraz arastirdim cilde cok iyi geliyormus civan percemi..maskesini filan yapin diyorlar nette ama cayini icmekte faydali yani..kendimden biliyorum..sanki cildinize hafif fondoten sürmüssünüz gibi dolgun gözüküyor ve pürüzsüz canli gözüküyor yani cilt..bende kendimde bunu farkettim..sadece civan percemindenmi? yoksa bu üc bitkiyi karistiriyorum ondanmi bilmiyorum..ama kesinlikle cilde faydasi var..selamlar herkese...

civan percemini adet söktürmesi icin almistim...adet olacagim zamana yakin iciyorum..ve gercektende icmeye basladiktan iki gün icerisinde adet oluyorum..adet sancilarida hafifletiyor.. yalniz birseyin daha farkina vardim....cildim...ictigimde ictigim gün cildim parliyor pürüzsüz bir görünüm oluyor...tuhafima gitti..civan percemi cayini sade icmem ben..ada cayi,zencefil ve civan percemi ni karistirim bu üc bitkiyi öyle icerim..önce zencefil ve ada cayindan sandim ama degilmis..sade bu ikisini ictigimde birsey olmuyordu pek..civan percemini katip ictigimde ise farkediyordum cildimdeki degisikligi.. demin biraz arastirdim cilde cok iyi geliyormus civan percemi..maskesini filan yapin diyorlar nette ama cayini icmekte faydali yani..kendimden biliyorum..sanki cildinize hafif fondoten sürmüssünüz gibi dolgun gözüküyor ve pürüzsüz canli gözüküyor yani cilt..bende kendimde bunu farkettim..sadece civan percemindenmi? yoksa bu üc bitkiyi karistiriyorum ondanmi bilmiyorum..ama kesinlikle cilde faydasi var..selamlar herkese...

merhaba:)bu msjınızı gördüğüm çok iyi oldu tam da bu konuyla ilgili düşüncelerim vardı.vajinal akıntımdan dolayı dün aktardan civan perçemi aldım.bunun dışında şuan grip olduğum için adaçayı içiyorum ve dövülmüş zencefil bal karışımını yiyorum.bazı bitkiler karıştırıldığında yan etki yapabiliyor,o yüzden civan perçemini içmeyi ertelemiştim.şimdi sorum şu bunları hangi ölçüde karıştırıp 1 fincan için nekadar karışım kullanıyoruz ve balla tatlandırabilir miyiz?eğer karışım zararlı değilse 1 çayla 2 hastalığımdan kurtulmuş olucam:21:

merhaba:)bu msjınızı gördüğüm çok iyi oldu tam da bu konuyla ilgili düşüncelerim vardı.vajinal akıntımdan dolayı dün aktardan civan perçemi aldım.bunun dışında şuan grip olduğum için adaçayı içiyorum ve dövülmüş zencefil bal karışımını yiyorum.bazı bitkiler karıştırıldığında yan etki yapabiliyor,o yüzden civan perçemini içmeyi ertelemiştim.şimdi sorum şu bunları hangi ölçüde karıştırıp 1 fincan için nekadar karışım kullanıyoruz ve balla tatlandırabilir miyiz?eğer karışım zararlı değilse 1 çayla 2 hastalığımdan kurtulmuş olucam:21:

gec gördüm kusura bakmayin! simdi ben size ne desem yalan olur..zaten cok merakli birisiyimdir bitkiler ve dogal yasam üzerine..sürekli arastirip ögrenmeye calsiirim..civan percemi ister icine baska bir ot katin ister katmayin..tek basina zaten cok iyi..hem adet söktürüyor,hem soguk alginligina iyi geliyor hemde cildinizde gözle görülür güzzelik sagliyor..yani günlük iciyorum ben bu cayi..
arada icine kafama göre zencefil atiyorum,yada ada cayi atiyorum..
piskolojikmen söyle bir durum var! ya yanlis bir bitki katarsam korkusu var hep! ama aslinda bu korku cok yanlis bir korku! en basitinden suan buz dolabinizi acin ve aspirinin icinde neler var bir okuyun! yada sacma bir sürme peynirinin icine neler katmislar bir okuyup bakin! zaten günlük kullandigimiz icitigimiz yedigimiz seylerin icinde o kadar cok karisiim varki,ne yedigimizi biliyoruz aslinda nede icitigimizi!

yada falanca zayiflatma cayi diye bir süre katip karistiirp veriyorlar satiyorlar bize...en azindan siz kendiniz evde cay yaparken ne kattiginizi biliyorsunuz! netten bakar aarastirim zaten..hangi bitki neye iyi gelir diye..ama su bitki ile falanca bitkiyi karistirmayin diye öyle cok ciddi bir uyari yoktur! DIKKAT EDILMESI GEREKEN SEYLER ILACLARDIR! aldiginiz bir ilac ile ictiginiz bitki cayi ters etki yapabilir ..dikkat edilmesi gereken husus aslinda budur...

yani hepsinden birer tutamda katsaniz,yada birsey katmadanda sade olarakta icseniz, inanin bana icitiginiz bir bardak koladan yada yediginiz bir diyet ürününden daha masum bu caylar! en azindan icinde ne oldugunu biliyorsunuz kendiniz evde cay yaparken ! su zamana kadar hic bir zarani görmedim..klasik sabit ictigim caylar vardir benim..günlük yesil cay ile muhakkak civan percemi katip bir bardak icerim cildim ve vucudum icin...arada icine zencefil katarim yada ne biliyim ada cayi filan..cocuklarimada veririm..ada cayi ve zencefil cayi yapar icine bal katar cocuklara iciririm hastalandiklarinda..
basim agriyorsa lavanta cayi icerim uykusuzlugada birebir bas agrisinada..civan percemide öyle migrene bas agrisina soguk aliginliga iyi geliyor..

yani lavanta,ada cayi,zencefil,civan percemi,papatya cayi, ve buna bezer bitkiler masumdur ve cok faydalidir..bazi tehlikleli bitkiler vardir ama zaten o bitkilere öyle kolay ulasamazsiniz..satan kisi söyler size bitkinin tehlikeli oldugunu zaten..
masum olan bitkileri caylari ve yukarida yazdigim bitkileri normal marketlerdede her yerde kolayikla bulabilirsiniz ve bunlar kimyasal birbiriyle iletisimede gecmezler..
alternatip tippa karsi olanlar var..o yüzden bazen cok korkutucu seyler söyleyebiliyorlar bitkiler ile ilgili...
ama ne yaparsaniz yapin daima arastirin ögrenin ve bilincli yapin derim her seyi! nette bütün gün arastirma yaparim..dogru bilgiler ile bilgilenmek cok önemli..ilac kullanmayiz ailecek!cünki ALLAHIN YARRATIIGI HERSEY zaten basli basina ilac care ve cözümdür..yeterki ögrenip arastiralim..en basitinden günde iciceginiz bir büyük bardak yesil cay ile civan percemi cayi size cok fayda edicektir bir cok anlamda..sadece bu iki cayi günlük icseniz düzenli faydasini görürüsünüz!delice millet olarak alismisiz siyah caya sürekli siyah cayy iciyoruz...yat kalk siyah cay ..siyah caydan baskasi bize tuhaf gelir olmus..yani yanlis bilgi ile büyüyoruz toplum olarak..halbuki ALLAHIN YARRATTIGI HERSEY BASLI BASINA BIR cözüm care ve ilac...

ben size burda ne dersem diyim,siz kendiniz netten arastirip kendiniz ögrenemediginiz sürece,benim size burda anlattiklarim, bos gereksiz luzumsuz yada ukalalik gibi gelecektir..en dogru sey sizin kendinizin arastirma yapip ögrenmenizdir..

zaten ilaclara kimyasalllara,ve modern tip adi altindaki bize yutuurduklari sacmaliklara karsi olan birisiyimdir..yani bir nevi kendi doktorunuz kendiniz olacaksiniz dogru bilgi ve arastirma ile..saglikli bir yasam diliyorum size ve ailenize..

X