İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 4.Sınıfa giden Velilerin ve Öğrencilerin Paylaşım Alanı :)))

5,30 5,45 gıbı eve gelıyorum ben planım ufaklıgı yedırıp onun ısını halledıp, bızım sofrayı hazırlayıp buyugunu okuldan almaya gıtmek. Esımde bazen 7 de cıkıyor bazen 7.30 bazende 4 . Benden once geldıgınde ona kıtleyecegım durumu ama 7.30 da cktıgında ozellıkle yemege beklemeycegız bende oglanla yerım 8 gıbı derslere baslamak nıyetındeyız

maşallah kuzuşa ablası kaç yaşında o da sizde etkendir tabi çabuk büyümüştür gözü açıktır.. evet alışması lazım tabii sonra kendi çekecek zorluğunu.. babamız da bi ayrı sorun.. bugün annem hastaneden bana gelecekti 5 10 dk gecikirsem merak etmesin dedi.. esin uyursa ben kilitler giderim diyor kız da kilitlenmek istemiyor uyandır beni dedi.. zor valla işler yaa.
Abla büyük canım.. 22 yaşında.Üniversite son sınıf..Kimya Mühendisliği okuyor..
Oda seneye master yapmak sitiyor yurt dışında.. Hedefler idealler çok.. Bakalım herşeyin hayırlısı..
aslıdna çocukalra biraz sorumluluk yüklenmeli..benim annemde çalışırdı..
biz 3 kardeş başımızı çaresin bakardık.. alışmaya alıştırmaya bağlı bazı şeylerde..

Nereye tasınacak canım annen can09e can09e , KIZLARIMCANLARIM KIZLARIMCANLARIM Buyuk olan buyumus masallah canım , ne okuyor. Ay darısı bızlerın basına olsun ınsallahhh .Benım ıkısı arasında 7.5 yas var. Bıraz bıraz da buyuseler guzel olacak sankım.
Bızım tam gun okullar eve uzak acıkcası eve yakın okul varken uzaga vermek hemen her dakıka kosabılecek durumumda olmadıgı ıcın hıc dusunmedım ama bılemıyorum tabı dogru mu yaptık. Ben kendıme yakın bır yere alsam benım ısımde eve uzak.Istanbuldayız bızde. Yesılkoyde calısıyorum . Gene gıdıs gelıslerımız uymayacaktı , bıde trafıkte vakıt kaybedecektı. Allah pısman etmesın
bizimkiler arası da 12 yaş.Çalışana anne zor.. çalışan anne çocuğu olmak çok zor..
aslında iyi yapmışsın canım.. bende isterdim evime yakın okul.. her daim yanına gitmek kolay olurdu..
vereceğim okulda semtimize çok uzak değil ama yinede vesaitle gidiliyor..Of ilkokul iyiydi..keşke büyümeseler ya..dertler sıkıntılarda bir o kadar büyüyor onlarla beraber:KK43:

X