Çocuk istiyorum antibiyotik kullanabilir miyim?

iremingooo

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2023
361
154
24
Kızlar merhaba biz çocuk istiyoruz ve denemeleere başladık iki gün önce yirmilik dişimi çektirdim ama galiba enfeksiton kaptım antibiyotik yazıcağını söyledi doktor şuandada yumurtlama dönemindeyim bu ayı kaçırmak istemiyorum antibiyotik kullanmamın zararı olur mu denemelre devam etmeli miyiz

Kızlar merhaba biz çocuk istiyoruz ve denemeleere başladık iki gün önce yirmilik dişimi çektirdim ama galiba enfeksiton kaptım antibiyotik yazıcağını söyledi doktor şuandada yumurtlama dönemindeyim bu ayı kaçırmak istemiyorum antibiyotik kullanmamın zararı olur mu denemelre devam etmeli miyiz
cocuk olmadan ne gibi zararı olabilir ki?

Diş için verilen bir antibiyotik var. Emzirirken de vermişlerdi bana. Gebe iken de verilebiliyor bazı antibiyotikler. Çok ağır olacağını sanmıyorum. Bir şey olmaz inşallah. Tabii yine en iyisini doktor bilir.

Şuan hamile değilsin kullan bence dişin geçsin en azından o süre zarfında degerlendir yumurtlama günlerini bir sıkıntı olcagınu sanmıyorum benim annem kardeşimde doktor görmemişti bebeği 10 haftalıkkrn guatır ameliyatı oldu bebekle karnında bebekle ameliyata girmişti Allah koruyor sen sağlığına dikkat et bebek oluşunca 5 haftada falan öğrendiğinde doktor kullanma diyor hiçbirşy

X