Çocuk sahibi olmak için manevi reçetem🍀🤰🏻🤱🏻

Eklentiler

• IMG_20201222_155836.jpg
    IMG_20201222_155836.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 91
Allah razı olsun canım ben korona oldum biraz dinlenip yine baslicam İnsaAllah 🤲
Paremm bende korona oldum.. ne durumdasın tekrar denemeye basladin mi ? Ocak ayında vücudumu dinlendirmeyi düşünüyorum. Koronada 8. Gundeyim zaten insallah atlatırız. Vardır bir hayır

Ben de basladim Allahın izni ile.
41 defa fatiha kıbleye doğru işaret parmağı göbek deliğinde olacak.
1 tane Meryem suresi ve
Ya Halik 731
Ya muheymin 145, Ya bari 213, Ya evvel 100, Ya semi 100, el mubdi 99, ya mucib, el varis 707 , Ya latif 129 , Ya malik 213, Ya musavvir 336, Ya Allah 70, Ya Rahman 70, Er rahim 70, ya kadir 70, Ya kavi 70 , Ya safi 100 , estağfurullah 818

Hayırlı akşamlar hanımlar bu ayda Enbiya süresinin son sayfasını benim için okur musunuz herkes sadece bir tane okuyabilir bide dagitabilirmisiniz sadece bir kez okunacak toplam 70 kişi olması lazım sizde baslatirsaniz sizede ben okurum İnsaAllah

Hayırlı akşamlar hanımlar bu ayda Enbiya süresinin son sayfasını benim için okur musunuz herkes sadece bir tane okuyabilir bide dagitabilirmisiniz sadece bir kez okunacak toplam 70 kişi olması lazım sizde baslatirsaniz sizede ben okurum İnsaAllah
İsminiz ne ben bir tane okurum birkaç güne yazarım burada okudum diye de...

parem için enbiya suresinin son sayfasını okuyabilir misiniz arkadaşlar?
yorgun anneanne yorgun anneanne -VUSLAT- -VUSLAT- deynepnaz deynepnaz Hannaz Hannaz

Parem Parem benim de 8 senedir bebeğim olmuyor 3. tüp bebek düşünüyorum olmadı bana da yakın arkadaşlarım okudu 70 enbiya suresini kadir gecesi de dualayacaklar kısmetse ALLAH kimseyi evlatsız bırakmasın isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah amin

yorgun anneanne yorgun anneanne -VUSLAT- -VUSLAT- deynepnaz deynepnaz Hannaz Hannaz

Parem Parem benim de 8 senedir bebeğim olmuyor 3. tüp bebek düşünüyorum olmadı bana da yakın arkadaşlarım okudu 70 enbiya suresini kadir gecesi de dualayacaklar kısmetse ALLAH kimseyi evlatsız bırakmasın isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah amin
Okurum canım

Allah sağlıklı, hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲. Okurum tabi.

Aminn canım insaAllah 🤲 kim ne isterse bende okurum sıkıntı yok kimin duası kabul olur bellimi olur

Oyu aksamlar bende dağıttım okundu nasıl dualanacak onu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz acaba

Oyu aksamlar bende dağıttım okundu nasıl dualanacak onu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz acaba

Subhane Rabbike Rabbil ızzeti amma yesifün veselamün alel mürseliyn Velhamdülillahi Rabbil Alemiyn Ey yüce Rabbim Sen cömertlerin en cömertisin günahsız agizlarla okunan ayetlerin hürmetine bize en yakın zamanda heryeri tas tamam sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eyle yakın zamanı bizim için hayırlı eyle(istersen bu Türkçe olan yeri başka şekilde de dua edebilirsin burasını örnek olarak yazdım ben öyle bagislicam insaAllah) sonrada duamin kabulü için Bilhassa Allah'ım senin rızan için El Fatiha salavat dersiniz Peygamberimize salavat sonra Fatiha okuyup bağışlamış olursunuz Rabbim kabul etsin inşaAllah 🤲

kadir gecesi dualanacakmış benim de ben okutmadım benim namıma arkadaşlarım okudu sorarım nasıl dualanacağını yazarım kadir gecesi dualanacak onu biliyorum

X