ÇOCUKLARIMIZIN HAYVANLARLA ÇEKİLMİŞ EN GÜZEL FOTOĞRAFLARI YARIŞMASI anketi

kolaysa seçin birini bakalım:))

• 1.no

OY: 7 1,7%
  • 2.no

OY: 96 23,9%
  • 3.no

OY: 39 9,7%
  • 4.no

OY: 37 9,2%
  • 5.no

OY: 203 50,6%
  • 6.no

OY: 19 4,7%

• Ankete Katılan
    401
Hepsi çok şirin maşallah :) ama tek oy hakkımız var tşk ederiz:)

Hepinizin çocukları çok şirin maşallah :nazar:

Çocukların hayvanlarla dost olarak büyümesinden de güzel bir şey yok. zemuszemus

tekrar yaparız canım. sana 3 gün önce bildirmişim görmedin sanırım neyse
ben de katılmak istiyorum oğlumla bi daha ki sefere beraber yarışırız

ooy yerim onları, mıncırrım tek tek opuyorumnanaktan
şu anda resmen hiçbirini diğerinden ayıramıyorum, nasılsa vaktimiz var daha gelir gider bakarım opuyorumnanaktan

oyyyyyyyyy ne tatlılar bunlar,ne olur hepsine kullanayım seçemiyorumopuyorumnanaktan

yasbucumm....latife ettim canımm alınma senn..ben kaçırmışımmm yaa bidlirimi arada kaynamış snaırım bir bakayımm...teşekürler.

tüh Er-ca canım sen de mi katılacaktın :KK43: ben tarhi verdim ama saat vermemişim bugün müsaitim diye açtım anketi inş. bi daha ki sefer senin ufaklığın resimlerini de görürüz.
ilk yarışma deneyimim kusura bakmayın opuyorumnanaktan

çok başarılar ama açıkçası, ben en çok 4 ve 5 numaraları resimlerden etkilendim!!!opuyorumnanaktan
karar vermek çok zor olsada 5 numaralı resimde karar kıldım...olumunekankayizsmile
bilerek farkında olarak gerçekten sevdiği için sarıldığını hissettim.
ve çok masummmm.
herkezin emeğine sağlık...alkisalkisalkis
başarılar.a.s.

tüh Er-ca canım sen de mi katılacaktın :KK43: ben tarhi verdim ama saat vermemişim bugün müsaitim diye açtım anketi inş. bi daha ki sefer senin ufaklığın resimlerini de görürüz.
ilk yarışma deneyimim kusura bakmayın opuyorumnanaktan

aman canım olsun. daha öncede yollayabilirdim dün gece ulaştım resimlere kısmet değilmiş.
birdaha ki sefere. en güzel uyuyan pet yarışması. en güzel oyun oynayan pet yarışması mama yiyeni vs. bir sürü yarışma açarız:) bol bol yollarız resimleri de:)bayanssulusmile

O 5teki bebişin yanaklarını varya mıncıklarım yerim bennnnn :kedi: Allah ım o ne tatlılıktır yaaaa :asigim:

Maşallah hepsine :nazar:

X