Çok acil gebelik

esraokan06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
4
2
33
Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var gebe kalmak için uğraşıyorum adet günümde adet oldum normal olarak bitiminde hiç olmayan açık pembe akıntı geldi bugün sabah test yaptım ve çift çizgi çıktı adet bitiminin hemen sonrasında testler doğru çıkar mı kafam allak bullak lütfen bı yardımcı olabilir misiniz
17002018345687092697410299516833.jpg

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var gebe kalmak için uğraşıyorum adet günümde adet oldum normal olarak bitiminde hiç olmayan açık pembe akıntı geldi bugün sabah test yaptım ve çift çizgi çıktı adet bitiminin hemen sonrasında testler doğru çıkar mı kafam allak bullak lütfen bı yardımcı olabilir misiniz Eki Görüntüle 3336475
Kan verirseniz garanti olur

az önce kan verdim 45,69 çıktı değerim yorum yapabilecek olan var mı ?
Adetiniz lekelenme şeklinde miydi yoksa normal adet gibi miydi? Sonuca göre gebelik var ama sağlıklı mı değil mi buradan bilemeyiz. 2 günde bir kan testi ile beta hcg değerini takip ederek daha sağlıklı bir ön değerlendirme yapılabilir. Tek değerle pek bir şey söylemek mümkün değil.

Normal adet kanamasından daha azdı ama bilmiyorum kimyasal gebelik geçirdim daha önce yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum Rabbim okunan cuma selasının yüzü suyu hürmetine isteyen herkese evlat nasip etsin hayırlısıyla isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın sonrada benim inşallah güzel haberler yazmak nasip olur

Normal adet kanamasından daha azdı ama bilmiyorum kimyasal gebelik geçirdim daha önce yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum Rabbim okunan cuma selasının yüzü suyu hürmetine isteyen herkese evlat nasip etsin hayırlısıyla isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın sonrada benim inşallah güzel haberler yazmak nasip olur
İki günde bir kan ver takip et

Merhaba tekrar dün kan verdim 21.76 ya düştü değerim kimyasal geçirdim sizce tahmini ne zaman sıfırlanır değer ? Tekrar ne zaman denemeye başlamalıyım yardımcı olabilecek var mı ?

X