Çok acil yardımınıza ihtiyacım var

Mecburen çünkü 17 aylık süreçte var 17 ay boyunca her ay bin tl olmak üzere ödüyorum sözleşme falan yok yanlış anlaşılmasın ama kaç ay geçti başka doktor almaz ki beni oluyor mu öyle
Bilmiyorum hiç diş teli taktırmadım başka doktor devam edemez mi acaba

Allah cezasını tobe tobe neler çektim ben o parayı denkestirmek için sonra bedduası diyorlar haksız mıyım Allah aşkına
Haklisiniz, boyle olmaz.
Benim de oğlum dis teli kullaniyor, en ufak seyde bile zaman gozetmeksizin ilgileniyor, 45 dakika fırçalama konusunda ders vermisligi bile var, ki özel falan da değil.

Uzuldum sizin icin, var mi doktor degistirme sansiniz?

Bazı doktorlar işlerini sevmeden yaptıkları için bu tarz durumlarla karşilaşiyoruz maalesef. Ben de yarın gidicem diş doktoruna umarım iyidir diye dua ediyorum🤲🏻🤲🏻 En son ki diş hekimi maceramda, midem bulandı diye diş hekimi tarafından azarlanmiştim 😂😂
Ücret iadesi talep edin bence, ilgisiz olduğunu söyleyin ve başka doktorla devam edin.

Haklisiniz, boyle olmaz.
Benim de oğlum dis teli kullaniyor, en ufak seyde bile zaman gozetmeksizin ilgileniyor, 45 dakika fırçalama konusunda ders vermisligi bile var, ki özel falan da değil.

Uzuldum sizin icin, var mi doktor degistirme sansiniz?
Çocuğunuz kaç yaşında? Özelde mi taktiriyorsunuz? Bilmiyorum eğer böyle giderse boşuna para vermiş oluyorum ve bu durum çok canımı yakıyor arttıkça ses edicem yeter cidden yeter

Çocuğunuz kaç yaşında? Özelde mi taktiriyorsunuz? Bilmiyorum eğer böyle giderse boşuna para vermiş oluyorum ve bu durum çok canımı yakıyor arttıkça ses edicem yeter cidden yeter
13 yasinda, özel değil.
Bence ciddi sekilde konusun, gerekirse sikayet edeceğinizi söyleyin, cidden can sıkıcı bir şey, paranizin karsiligini alamamak ayri, mikropta kaparsiniz oradan, bu kadar bastansavici bir yer, hijyene dikkat ediyor mu acaba, ondan da şüphe ederdim.

X