çok ani oldu patronumla ilişki yaşadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Poppixie1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2023
57
19
dün açtığım konuyu bilenler vardır kendimi tutamadım çok uzun zamandır yolunu dolaylı yollarla yapan patronumla ilişki yaşadım yarın işe nasıl gidicem hiçbirşry yaşanmamış gibimi yapmalıyım ay bu daha çok yakama yapışmaya kalkmasın bide kızlar başıma belamı aldım acaba

trol vs diyen lütfen uzak dursun arkadaşlar fazlasıyla ciddiyim makara yapıcak halim yok gerçekten

dün açtığım konuyu bilenler vardır kendimi tutamadım çok uzun zamandır yolunu dolaylı yollarla yapan patronumla ilişki yaşadım yarın işe nasıl gidicem hiçbirşry yaşanmamış gibimi yapmalıyım ay bu daha çok yakama yapışmaya kalkmasın bide kızlar başıma belamı aldım acaba
Dün burada ilgi görünce dozajı artırıp gelmişsin ama olmamış...

nasıl inandırabilirim hiçbir fikrim yok çokta umrumda değil şuan başımdan kaynar sular dökülğyo ne yaptım ben tavsiyesi olan varsa yazsın trol diyen lütfen sussun hiç işim gücüm yokmu benim
Sevgiline seni aldattım de ne diyelim istediğin bu değil miydi

Önceki konunu bilmiyorum , hangi meslek grubundasın patronun sana nasıl böyle yaklaşabilir , hadi yaklaştı senin burada etiklik gözetmen gerekirdi meslek iş hayatında patron işveren gibi kişilerle duygusal bağ bana pek mantıklı gelmiyor ilişki anlamında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X