Saç Bakım Ürünleri Çok çok çabuk yağlanan & Dökülen & Yıpranmış saçlara öneri?

hotcouture

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
4.240
794
Merhaba arkadaşlar

Saçlarım 1 gün yıkayıp yatıp ertesi gün kalktığımda sönmüş ve yağlı oluyor . Ayrıca çok dökülüyor ve uçları çok sert durumda. Ne kullansam fayda etmedi . Elseve'in kil maskesi çıkmış yağlı saçlar için onu ile denedim, yağlı saçlar için şampuanlar denedim, bitkisel şampuanlar denedim onlar da kuruttu ve yağlı saçımın derisi gene yağlı kaldı. En son 50 TL verip Organix aldım onu deneyeyim dedim, o da fayda etmedi. Çok süper etkisi olan, kesin denemelisin dediğiniz bir ürün var mı ?

Kuruluğa çözüm var fakat en önemli şey benim için yağlanmaması..

Ketoral şampuan saçımın kullanım süresini bir gün uzattı. Artık hergün yıkamıyorum bir gün normal sampuan, diger gün ketoral kullanıyorum. Eczanede satılıyor.

Evet mantar için. Çünkü mantar genelde yağlı egzamaya sebep oluyor.
Ama bu şampuanı aşırı yağlanma ve saç dökülmesinden şikayetçi insanlar da tedavi amaçlı kullaniyor.

Eğer saçınızda ayriyeten krem de kullanıyorsanız kremi çok fazla diplere yedirmemeye dikkat edin. Saçta kalan fazla ürün yağlanmaya sebep olur. Şampuanı da çok iyi arıtın saçınızdan. Kimyasallar saçı ağırlaştırır. Bir de içinde zararlı madde bulunmayan bebek şampuanlarını deneyin. Yağlı görüntüyü almak için pudra(bebek için kullanılan) kullanabilirsiniz. Kullanım sürenizi uzatmış olursunuz.

Merhabalar benim sana tavsiyem kimyasal ürünlerden uzak durman mantar sıkıntın var ise ona bir şey diyemem bir doktora görünmen yönündedir. Ama eger kuruluk yağlı vs. bunlardan şikayetci isen sana tavsiyem %98.2 doğal ürünler içeren ürünler kullanman ben liquid keratin kullanıyorum sanada tavsiye ederim.

X