Kontakt Lens Çok doğal duran koyu yeşil-ela arası bir lens

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.466
1.061
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

Ben çok doğal duran koyu yeşil-ela arası bir lens arıyorum, böyle bildiğiniz bir lens var mı? En doğalı Solotica diyorlar ama onda koyu yeşil-ela tonda bir lens yok. Mel rengini denemiştim yıllar önce, bana çok çiğ geldi çünkü çok açık bir yeşil, grimsi bir yeşil. Ben daha çok elamsı-bal rengi duran bir yeşil istiyorum. Örnek olarak da Mila Kunis'in göz rengini verebilirim. Aynı o renkte istiyorum işte. Kendisinin birkaç resmini yüklüyorum buraya:

Eklentiler

• 5b6349b3bda1c723008b45c8-750-562 (1).jpg
    5b6349b3bda1c723008b45c8-750-562 (1).jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 602
  • 5b621debbda1c71e008b45d3-750-563.jpg
    5b621debbda1c71e008b45d3-750-563.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 425
  • Mila+Kunis+AFI+FEST+2010+Presented+Audi+Black+GDVJTLzYINpl.jpg
    Mila+Kunis+AFI+FEST+2010+Presented+Audi+Black+GDVJTLzYINpl.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 383
  • 5b634ff8bda1c72a008b4592-750-563.jpg
    5b634ff8bda1c72a008b4592-750-563.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 393
ikisi de iyi marka ama tabii ki de lens olduğu bence ikisinde de belli oluyor. lensten doğallık beklenemez ki...

ARKADAŞLAR Geçtiğimiz gün 160 TL’ye lensoptik.com dan solotica’nın en doğal görünen ve haresiz olan hidrocor serisinden ambar rengi lens aldım. Fakat uzun uzun denememe rağmen ilk tecrübem olması sebebiyle lensi takamayı beceremedim. Bu nedenle maalesef satıyorum. Lens çok yumuşak ve rahat. Ambar rengi de sarının yeşile kaçmış bir tonu. Gerçekten çok doğal duruyor. Solüsyonuyla birlikte göndereceğim. Şu an lensler kutusunda solüsyonun içindeler. İsteyene göndereceğim. 110 TL ye.

ARKADAŞLAR Geçtiğimiz gün 160 TL’ye lensoptik.com dan solotica’nın en doğal görünen ve haresiz olan hidrocor serisinden ambar rengi lens aldım. Fakat uzun uzun denememe rağmen ilk tecrübem olması sebebiyle lensi takamayı beceremedim. Bu nedenle maalesef satıyorum. Lens çok yumuşak ve rahat. Ambar rengi de sarının yeşile kaçmış bir tonu. Gerçekten çok doğal duruyor. Solüsyonuyla birlikte göndereceğim. Şu an lensler kutusunda solüsyonun içindeler. İsteyene göndereceğim. 110 TL ye.
Lensi takamadıysanız doğal durduğunu nereden biliyorsunuz. Çoğu markanın lensi fotoğraf ve videolardaki gibi gerçekte durmaz. Ambar rengi de çok açık bir renktir.

İnternetten videolardan gördüğüm kadarıyla çok doğal durduğu için aldım. Hidrocor serisinin aylık renkleri yıllık olanlarından biraz daha farklı.

Merhaba Ben Medeo lens kullaniyorum Ring Green rengini aldim siteden cok dogal duruyor

... bu siteden aldim
herkese tavsiyye ederim
2283022

Son düzenleyen: Moderatör:
Pink Rabbit renklerine bakmanızı tavsiye ederim
200 den fazla lens seçeneği ile farklı BC değerleri , farklı DİA değerleri, geniş renk skalası ve doğal renkleri ile tek kelimeyle mükemmel bir lens markası. Asla yanma batma yapmıyor . Ben yıllardır bombesiz lens arıyordum sonra Pink rabbit ile tanıştım okadar çok beğendim ki neden satmayayım dedim. Ve sizlere ulaşılabilir hale getirdim. Softlensqueens sitesinden buldum ve tr de ilk kez ben satmaya başladım. Sanırım Pink rabbit ilk Türkiye temsilcisi sayılırım :) .BC değerleri 8.6 ,8.7 ,8.8 ve DİA yani çapı 14.0 , 14.2 ,14.5 farklı seçenekler var. Gözle bütünleşen ben lensim diye bağırmayan mükemmel ötesi bir lens markası. Ben solotica lensler kaldırıldığı için solotica' ya muadil arıyordum ama onun batmayan ve doğal halini buldum. Dünyanın en doğal lensleri için sizin de şans vermenizi isterim

X