Cok güzel bi yazi..

Barbie_x3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
32
0
Varliginla yoklugun arasinda kalmayacagim artik,
Sadece olmayacaksin.
Sensiz kalma ihtimali olmayacak alehine kurulmus cümlelerimin sonunda.
Belki birkaç satir arasinda unutulacaksin bir müddet sonra.
Içimden olmayacak, bos bir kagidin gölgesine siginmayacak sana sitemlerim.
Hani hep kizardin ya konus konus konus derdin, haykirabilir miyim simdi korkakligini.
Biraktigin bu mavi düsleriyle avunan yalnizligi, artik sahiplenilmeyecek olmanin buruklugunu yasarken, haykirabilir miyim dersin, susar miyim, gülüp geçer miyim yoksa .
Aslinda alistirmaliyim kendimi hiç dönmeyecekmissin, dönülmeyecek bir yerdeymissin gibi farzetmeli, unutmali !
Seni hiç tanimamis gibi yasamimi sürdürmeliyim.
Var oldugum her yer ask(in) sehri olmali artik, yeniden sevmenin, sevilebilmenin yeri her yer, zamani yasanan ve gelecek tüm zamanlar olmali benim için.
Evet, sayfalardan koparip bir bir savurmaliyim seni yasanmis tüm zamanlara, uzaklasan her adimimla hapsetmeliyim bu anilar sokagina. Kopan takvim yapraklari sensiz geçen günleri saymamali, bende yoklugunun güncesini tutmayi artik birakmaliyim.
Her yeni güne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim.
Kabullenebilmeli, hazmedebilmeli, aldirmamali hatta sana hak verebilmeliyim.
Bu satirlarla büyümeye baslamaliyim, sirf seni ve çocuklasan bir aski kolayca unutabilmek için.
Zira yoksun. Sanki benim hiç senim olmamis, sanki bizi hiç yasamamisiz, sanki ask denen o hoyrat sarkiyi mirildanmis ve sonra yarim birakmisiz gibi
.
Artik yeni bir sarki söylemenin vakti, Yasanmisligina, yitikligime hiç aldirmadan,
Sanki benim hiç senim olmamis gibi ..

alintidir..

X