Saç Şekillendiriciler çok kararsızım yardım..

counsel

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
621
198
kızlar maşa almaya karar verdim 2-3 haftadır araştırıyorum forumlarda falan en iyi iki markanın babyliss ve remington oldugunu anladım aklımda 3 model var saçlarım kalın telli yani ince denemez orta kalınlıkta, dümdüz fönlü gibi hep ve uzun gögüs hizamda yani bu durumda 25 mmyi tercih etmem gerekir heralde ? aklımdaki modeller ;

Babyliss 2325E Nano Teknoloji 25MM Saç Maşası
Babyliss Pro200 2362CE Seramik Saç Maşası
Remington Professıonel Damage Defence Dıjıtal CİS25 Saç Maşası

remingtonun 25 mm olan tek bi maşası var sanrm zaten o da bu ve saçı sıkıştırma kısmı kısa oldugu icin kullanışsız gibi geldi bana kullananların veya bilenlern tavsiyelerini yorumlarını bekliyorum.
bide ben istanbul avcılarda oturuyorum en yakın nerden bulabilirim bu konudada bilgisi olanlarn yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.. :)

Son düzenleme:
babyliss pro200 2361ce kullanıyorum ben çoooooooook memnunum çooooook tavsiye ederim nano titanium özelliği olduğu için saçı yakmıyor ayrıca lcd ısı göstergeli ben 160da yapıyorum 10 sn tutup çekiyorum sprey köpük vs hiçbirşey kullanmadığım halde günlerce dayanıyor ben bilerek 19mm aldım kalın tutam alırsam kalın ince tutam alırsam ince oluyor 25mmlik maşa hemen iniyor birkaç saat anca dayanıyor.

arzum'un buka serisi mi ne var ondan kullanıyorum ben çok çok çok güzel tavsiye ederim

yazım neden silinmiş anlayamadm ama tkrar yazym 19luk bana dügün sacı olur gibi geliyo bide sonucta ne kdr kalın alırsam alıym ince kıvrımlar olmazmı ve kalın tutam alınca buklede düzgün olmaz sanki :s neyse ben evkurda 2319e model görmüştm 19 mm oldgnu görnce hiç saçımda denemedim bile ama bu h.sonu gidip deniyim hoşuma gitmezse internetten 25 mm olanlardan birini sipariş edicem..
2325e nano olanı eledim ısısı düşük oldugu icin şuan ikisi arasındaym kullananlar hangisini önerirsiniz babyliss 2362ce mi yoksa remington cif25mi ?

arkadaşlar bna yardım edicek kimse yokmu? bugn remington cis25i ve ince olan bi remington denedm modelini bilmiorm. 19luk cok ince gibi geldi bana ve baska biyerdede babylissin 2325 ile 2319unu denedim. babyliss denedigim yerde kız bende 2319un cok güzel oldgnu söledi dalgalarn ve düsücegni söledi zaman gecncede. remington cis25 149 lira babyliss 69. aradada fiyat farkı baya var kafam iyice karıştı. tabi remington özellikleri cok dha fazla su buharlı seramik teflon elmas kaplama falanmış zarar vermiyomuş. 25 mmlikte karar kılmıştm şimdi ondada kararszm. lütfen kullananlar yardm edebilirmi bana ? :KK59:

X