Saç Şekillendiriciler Arkadaşlar acil yardım, Maşa da REMİNGTON MU BABYLİSS Mİ ?????

l3el3ekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
807
785
REMINGTON CI6325 25 mm Seramik Saç Maşası

Babyliss 2362CE Pro200 Seramik Saç Maşası

Hangisini öneriyorsunuz? Kullananların tavsiyelerini alabilir miyim lütfen? Saçlarım omuzlarımda fakat 25 ml almak istiyorum çok fazla zaman harcamadan doğal dalgalara nasıl kavuşabilirim ? Okullar açılacak acil yardım pleaseee :))

canım ben farklı markalarla şu an 5. maşa ve düzleştiricimi kullanan biri olarak fikrimi söylim :)
birçok marka denedim.. açıkçası uygun olsun fazla para veremem dedim cezasını da çektim..
birkaç ay kullandım hepsi saçımı mahfetti yada bozuldu uğursuzluk mudur kalite düşüklüğü mü bilemedim..
hepsi elimde kaldı ya kızkardeşlerime gönderdim yada çöpe attım en sonunda
remington u önerdiler çok methettiler hem düzleştiricisini hem maşasını aldım..
düzleştiriciyi bir yıl geçti kullanıyorum çok çok memnunum saçlarıma değdirdiğim an dümdüz yapıyor
fakat maşasından hiç memnun kalmadım ikisinide yüksek ısılı digital almış olmama rağmen ve kolay şekil alan
saçlarım olmasına rağmen maşa yarım saat zor duruyordu saçımda.. sinirlendim..
çalıştığım iş yerinde hemen hemen tüm arkadaşlarımın maşası babyliss hepsi de memnundu..
bende babyliss aldım onuda yaklaşık 9 aydır kullanıyorum harika çok memnunum..
yaptığım maşa iki gün gidiyor ve eminim duş almasam 3 günde gider yani..
sonuç olarak düzleştiricide remington maşada babyliss öneriyorum..
ikisini de babyliss alabilirsin.. karar senin düzleştiricileri de güzel onun..

canım ben farklı markalarla şu an 5. maşa ve düzleştiricimi kullanan biri olarak fikrimi söylim :)
birçok marka denedim.. açıkçası uygun olsun fazla para veremem dedim cezasını da çektim..
birkaç ay kullandım hepsi saçımı mahfetti yada bozuldu uğursuzluk mudur kalite düşüklüğü mü bilemedim..
düzleştiriciyi bir yıl geçti kullanıyorum çok çok memnunum saçlarıma değdirdiğim an dümdüz yapıyor
fakat maşasından hiç memnun kalmadım ikisinide yüksek ısılı digital almış olmama rağmen ve kolay şekil alan
çalıştığım iş yerinde hemen hemen tüm arkadaşlarımın maşası babyliss hepsi de memnundu..

Mrb, benimde remington s6600 ım vardı saçlarımı yaktı bence ne kadar kaliteli olsada düzleştirici önermiyorum asla saçlarına örgü ve topuz yapman daha iyi canım

canım pardon ben hem düzleştirici hem maşa için soruyorsun sandım yanlış okumuşum..
bi dünya şey yazmışım :KK1: maşada kesinlikle babyliss bendeki de 25 ml çok memnunum.

babyliss te çıkık demir bir aparatı var her maşasında ve inanılmaz yakıyor kafama elime değdikçe. Ben babylissin sublime touchu denemiştim çok doğal duruyordu fakat fazla durmamıştı saçımda ve elektriklenme yapmıştı. Remingtonun ince maşaını denemiştim ve 3 gün saçımda kalmıştı yapımıda daha kolay gelmişti bana.. O yüzden aklım remingtonda kalıyor iyon özelliğide olduğu içi elektriklenme yapmaz diye düşünüyorum seramik etkisi de 4 kat daha etkili ve kaygan yüzey.. düzleştiricim babyliss fakat saçımı çok yakıyor ve kurutuyor

teşekkürler canımcım Bu çok memnun kaldığın maşanın ve düzleştiricinin tam markalarını alabilir miyim ? :)

Canım şu anda elimde 6 adet maşam var.5i babyliss diğeri king (tost makinesi)
Babylissin bütün maşalarından memnunum.1 adet Düzleştirici, 2 adet kalın ve ince makas maşa, bir adet burma maşa ve su yolu dalgası maşası.
Hepsinden son derece memnunum ve demek istediğim tavsiye ederim gönül rahatlığıyla ki sen doğal dalgadan bahsetmişsin o birazda saç yapına bağlı.Eğer saçın inatçı değilse 30 liralık maşa da 2-3 gün gider.

Senin dediğin doğal dalgalara ulaşabildiğim maşam bu
$babyliss-c325e-sublime-t_3449_.jpg

Bu da ilk yapılmış hali
$148586_10151256334458701_1803649258_n.jpg

Son düzenleme:
teşekkürler canımcım Bu çok memnun kaldığın maşanın ve düzleştiricinin tam markalarını alabilir miyim ? :)

rica ederim canım maşam altta resimli yorum yapan arkadaş adally nin aynısı bendeki de.. ama düzleştiricime bakmam lazım şu an evde değilim ilk fırsatta yazacağım

X