Çok korkuyorum, bilen var mı çaresini bunun?

bende her kıŞ olur kanlı ıdarar ,yanma ve gıcık bı sancı.
Dr antıbıyotık ve suda erıyen bı toz verıyor.onları kullanıyorum gecıyor.
Yada ıĞne verıyor.

haa birde bol bol içmen gerekiyor 3,5 lt falan.

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm seni anlıyorum yurtta hastalık çok zor hele bi de yabancı olduğun bi şehrde..
ankarada çok iyi hastaneler var.mutlaka haftaiçi tam teşekküllü bi hastaneye git..ank tıp veya gazi yi öneririm ürolojide gittin mi bilmiyorum ama ihmal etme canım

bende annnemde ve son olarak kardeşimde çıktı ve biz senelerdir bunu prof.ü olduk neredeyse.sana tavsiyem ilaçlarını aksatmadan içmen.kendine oturacağın büyüklükte bir mermer bulman.onu ısıtıp üzerine otur.mermer kolay kolAY soğumaz ondan yani.ve en önemlisini söyliyim.bi aktara gidip kedil hindi ve nöbet şekerini karıştırıp çektirip her yemekten önce bi tatlı kaşığı içmen.ha başka bişey daha bol bol su...en önemlisi aslında bu...

bende her kıŞ olur kanlı İdarar ,yanma ve gıcık bİ sancı.
Dr antİbİyotİk ve suda erİyen bİ toz verİyor.onları kullanıyorum gecİyor.
Yada İĞne verİyor.

haa birde bol bol içmen gerekiyor 3,5 lt falan.

evet canım o tozdan ben de ıçıyorum şu anda.
kiloma göre en az 1.5 litre su ıçmem gerekıyomuş doktorun söyledığıne göre. normalde yazın bile en fazla 2 bardak su içen bi insandım. kendımı zorluyorum artık içmeye. zaten ıçınce gerçekten işe yarıyor farkedıyorum bunu..
sana da geçmış olsun. umarım kımsenın başına gelmez.
hayattan soğudum resmen bunun yüzünden :/

bende annnemde ve son olarak kardeşimde çıktı ve biz senelerdir bunu prof.ü olduk neredeyse.sana tavsiyem ilaçlarını aksatmadan içmen.kendine oturacağın büyüklükte bir mermer bulman.onu ısıtıp üzerine otur.mermer kolay kolAY soğumaz ondan yani.ve en önemlisini söyliyim.bi aktara gidip kedil hindi ve nöbet şekerini karıştırıp çektirip her yemekten önce bi tatlı kaşığı içmen.ha başka bişey daha bol bol su...en önemlisi aslında bu...

:KK43:( geçmış olsun size de... Off off anneciğim olsa hazırlar içirirdi bunları bana her gün.. uzakta olunca ona söylemedım de aklı bende kalıyor üzülüyor :KK43:
ılk kez başka bı şehırde tek başına olmanın zor olduğunu bu kadar yoğun hıssettım...

canım mutlaka jinekolgada git, ayrıntılı ultrasona falan gir, bunu tetikleyen sebeb, jinekolojikte olabilir, çok geçmiş olsun

dr ye gidene kadar saraçoğlunun karnıbahar kürünüde dene derim

gecmiş olsun
gençsiniz üşütyorsunuz ayağınızı
onda olabilir
benimde kıslarımda vardı ayni şikayaet onlarda gürbeteydiii
sonrası taş varmiş böbrektennnn

canım annem üşütmüştü idrar yollarını ama bu derece kötü değildi. maydanoz suyu içti hemen etki etti. alternatif olarak bunu da kesin yap faydasını görürsün..

doktordan geldim kızlar.

idrar tahlili yapıldı, röntgen çektiler bi de.
tahlilde yine enfeksiyon geçirdiğim çıktı. az miktarda da kan bulumuş.

doktor bu kadar sık tekrarlamasının nedeni böbreklerinde taş olması olabilir dedi. o yüzden röntgen çektiler ama röntgende görülmeyebilir taşlar dedı doktor. nitekim görünmedi de.

kesinlikle ürologa gitmemi önerdi. ultrasonla da bakılmalı dedi.

X