Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

bnmde maalsefkı 75 ı bıle doldurmuo okdr kcuuklerdı orda olduklarından emn olamıorum bazn cok sorun edıorum bnde nabcm bılmıorum yanı annemde kızıo evlenınce buyurlemıs sanmıorum belkı hamıle kalınca o donem ıcerısınde buyume olablır ama bunnla bı omur yasayamam cok komplex ettım yaa:S

çok güldürdün beni canım ya orda olduklarından bile emin olamıyorum lafınla :roflol:
canım üzme kendini hepimiz aynıyız, sana kötü bi haberim var yalnız bu olayın evlenmekle alakası yok, aramızda bir sürü evli arkadaş var ve bizimle aynı sorunu yaşıyor :KK43: ama ben artık eskisi kadar takmıyorum, eskiden ben de çooook kompleks yaratıyodum kendime ama baktım çare değil ondan da vazgeçtim, ya böyle yaşıycam ya ileride silikon yaptırıcam... ama kendimizi üzdüğümüze değmiyo sanırım...

oley :sm_cool: oley :sm_cool: oleyy :sm_cool: bu kara üzzüm çekirdeği yani küç işe yaradı galipa bugün göğüslerimi ölçtüm 80 olmuş veee 75i dıolduruyor artık çok mutluyum yaaa (annem siyah üzüm almış içinde çekirdeğide war canım sıkıldıkça onuda yiyorum:d ders çalışırken falan )ayh inşallah durmazz ya böyle devam eder ayh çok mutlu oldumm :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :dance: :dance:

hadi hayırlısı:))
kız ne zamandır yiyon bakim. nasıl yiyon? kaçtı da kaç oldu anlat bakem:)

ya bir haftayı geçti kullanmadan önce sütyende 75i dolduramıyordum şimmdi dolduruyorum hemde rahatllıkla ::sm_cool: şey annem böle kuru siyah üzüm aldı yanıma koyuyorum ders çalışırken falan kansızlıkda var bende onuda geçirsin diye canım sıkıldımı yiyorum (tozunuda akşamları 1 tatlı kaşığğı yiyorumm)aslında daha fazla yemek istiyorumda annem kızıo:KK70: :1closedeyes: tadıda okadar kötü değilmiş alıştım ölee susuz falan yiyorum artık ayy yeterki böyle bü,yüme devam etsin her zmn yerim yaa hee bide unutmadan banyodayken çıkmadan önce soğuk suyla masaj yapın çok iyi geliyormuş bir yerde okumuşdum belki onunda etkisi vardır

ya canım moralini bozmak gibi olmasın ama 1 hafta birazcık kısa bi zaman, regl dönemin yaklaştığı için filan şişmiş olmasınlar?

ya canım moralini bozmak gibi olmasın ama 1 hafta birazcık kısa bi zaman, regl dönemin yaklaştığı için filan şişmiş olmasınlar?

aayhh oda olabilir hiç aklıma gelmemiştiii ama regl dönemlerimde falan hiç bukadar şişmiodukii senağlama senağlama nese bakalım regl da düzensizim saten günleri belli değil olduğıumda yazarım : a.s.

aayhh oda olabilir hiç aklıma gelmemiştiii ama regl dönemlerimde falan hiç bukadar şişmiodukii senağlama senağlama nese bakalım regl da düzensizim saten günleri belli değil olduğıumda yazarım : a.s.

ne hikmetse bu iş için uğraşanların regl döneminde bi anda göğüsleri bayaaa bi şişmeye başladı bi arkadaşınki 10 cm şişmişti, psikolojikmi artık nedir bilemedik :roflol: ama inşallah öyle değildir canım ya ne diyim

ne hikmetse bu iş için uğraşanların regl döneminde bi anda göğüsleri bayaaa bi şişmeye başladı bi arkadaşınki 10 cm şişmişti, psikolojikmi artık nedir bilemedik :roflol: ama inşallah öyle değildir canım ya ne diyim

inş ya öle olursa üzülcem amaaaa......senağlama çok sevnmiştim üfff nese moralimi bozmaya gerek yok dimee gülmeye dewamm :dance: ::dance:

çok güldürdün beni canım ya orda olduklarından bile emin olamıyorum lafınla :roflol:
canım üzme kendini hepimiz aynıyız, sana kötü bi haberim var yalnız bu olayın evlenmekle alakası yok, aramızda bir sürü evli arkadaş var ve bizimle aynı sorunu yaşıyor :KK43: ama ben artık eskisi kadar takmıyorum, eskiden ben de çooook kompleks yaratıyodum kendime ama baktım çare değil ondan da vazgeçtim, ya böyle yaşıycam ya ileride silikon yaptırıcam... ama kendimizi üzdüğümüze değmiyo sanırım...

bılıorum cnm ya ama bnm vucut yapım anneme bnzedıgı ıcın onnda genc kızken fındık kadarmıs o hernekadr bunları dert edıosn dıo ama babam agzından kacırıo bazen annende krızlere gırerdı kucuk dıe felan dıe :roflol: annemn kardesımı dogurduktan sora maasslh her bırı kafam kadr olmak uzere memıslerı vr ama bn sımdı ole olmak ıstıorum daha dogrusu buyuk goguste kesınlkle gozum yok bnde senn gıbı gogsum olsn ıstıorum sadece erkeklerın ne dusundugu yada nası baktıklrı umrum bıle deıl ınankı sadece aldıgım kıyafetlerı ustume oturturak rahat olmak aynaya baktıgm zmn mutlu olmak ıstıorum bıkını gıydıgımde hıçbısı dusunmeden ıstedıgım modelı rahatlıkla alıp denemdk ıstıorum ama olmuo ve buda bnm canımı fecı sıkıo :eek:klava: slıkon yada estetık amelıytlara zorunlu olmadıkca yapılanlara yanı kesınlıkle karısıyım ama kafama koydum parayı bulym herkzden gızlı yabtırcm :roflol: ztn anlamzlar yakınlarım dısındakıle cunku nerdyse hertarfı dolgulu sutyen kullanıorum kafamçokkarıştı

selam arkadaşlar ben de bu dertten muzdaribim benim göğüs altı çevrem 80 bedene denke geliyor ama göğüslerim çok küçük üstten ölçtüğümde cup a dan bile küçük o nedenle zar zor 75lerin içine girmeye çalşıyorum alttan çok sıkıyor ama üstü hep boş kalıyor nasıl sütyen kullanacağım arkadaşlar ya bir türlü bulamadım böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda?senağlama

pahalı markaların sana göre sütyenleri oluyor yani cubları ve bedenleri farklı farklı kom un var mesela ama işte pahalı

bılıorum cnm ya ama bnm vucut yapım anneme bnzedıgı ıcın onnda genc kızken fındık kadarmıs o hernekadr bunları dert edıosn dıo ama babam agzından kacırıo bazen annende krızlere gırerdı kucuk dıe felan dıe :roflol: annemn kardesımı dogurduktan sora maasslh her bırı kafam kadr olmak uzere memıslerı vr ama bn sımdı ole olmak ıstıorum daha dogrusu buyuk goguste kesınlkle gozum yok bnde senn gıbı gogsum olsn ıstıorum sadece erkeklerın ne dusundugu yada nası baktıklrı umrum bıle deıl ınankı sadece aldıgım kıyafetlerı ustume oturturak rahat olmak aynaya baktıgm zmn mutlu olmak ıstıorum bıkını gıydıgımde hıçbısı dusunmeden ıstedıgım modelı rahatlıkla alıp denemdk ıstıorum ama olmuo ve buda bnm canımı fecı sıkıo :eek:klava: slıkon yada estetık amelıytlara zorunlu olmadıkca yapılanlara yanı kesınlıkle karısıyım ama kafama koydum parayı bulym herkzden gızlı yabtırcm :roflol: ztn anlamzlar yakınlarım dısındakıle cunku nerdyse hertarfı dolgulu sutyen kullanıorum kafamçokkarıştı

o kadar iyi anlıyorum ki canım seni.... bi farkımız yok düşünce olarak emin ol... hadi bakalım paraları biriktirelim o zaman :roflol: jeyyar

yaa ben artık dolgusuz sütyen takmak istiyorum, yazın bikiniyle rahat rahat denize girmek istiyorum... ühühühühühühü

yaa ben artık dolgusuz sütyen takmak istiyorum, yazın bikiniyle rahat rahat denize girmek istiyorum... ühühühühühühü

ayni sheyi bende istiyorum canim ama olmuyor. kuc kullaniyorum aktarin karishimini kullaniyorum daha tik yok. gel beraber aglayalim... senağlama :teselli:

mrb kızlar.yoğun çalıştığım için nete giremiyorum pek o yüzden gelişmeleri yazıp çıkacağım.10 gün oldu grand gnreux u kullanalı gögüslerimde biraz büyüme var sanki. farkediyorum eski halindan biraz daha büyükler. bu jeli her yerde bulabilirsiniz.fiyatı biraz pahalı gelebilir.60 ytl ye almıştım.yine bitki karışımı ymış.hoşçakalın.

maalesef hepimiz aynı dertten muzdaribizsenağlama
Ama ben artık kafama takmıorum çünkü bu zamana kadar elimden gelen herşeyi yaptım.Şu çok ses getiren karışımı bile alıp kullandım ama nafile bi gelişme yook:1no2:
Extra dolgulu sütyen kullanmktan başka bi çaremiz yok kızlar(silikon yaptıramıyosak tabi)evlendikten sonrada herkesinki büyümüo bence çevremde bi çok insan var hepsi benim gibi çareler arıo kendilerinesırnaşık şey
Kader dicezz ve geçicez bunada şükür:nazar:

kızlar benim arkadaşımda aynı dertten şikayetçiydi o silikon taktırdı
doktor rapor yazdı ve emekli sandığı operasyonu karşıladı ...sadece özel odaya ve döner sermayeye verdikleri 450 milyon kadar bir para
düşünenler doktordan rapor alıp sonra calıştıkları kuruma başvurmayı unutmasınlar

maalesef hepimiz aynı dertten muzdaribizsenağlama
Ama ben artık kafama takmıorum çünkü bu zamana kadar elimden gelen herşeyi yaptım.Şu çok ses getiren karışımı bile alıp kullandım ama nafile bi gelişme yook:1no2:
Extra dolgulu sütyen kullanmktan başka bi çaremiz yok kızlar(silikon yaptıramıyosak tabi)evlendikten sonrada herkesinki büyümüo bence çevremde bi çok insan var hepsi benim gibi çareler arıo kendilerinesırnaşık şey
Kader dicezz ve geçicez bunada şükür:nazar:

canim sen ne kadar zaman kullandin su unlu karishimi? nasil kullaniyordun? ben de yeni bashladim....1.poseti bitirdim gerci 12 gunde ama daha tik yok...hala umutluyum...

canim sen ne kadar zaman kullandin su unlu karishimi? nasil kullaniyordun? ben de yeni bashladim....1.poseti bitirdim gerci 12 gunde ama daha tik yok...hala umutluyum...

cnm ben 1hafta bile kullanmadım.Benim zaten kilo alamama sorunm var iice iştahımı kapamıştı ben ondan bıraktım.sonrada olanları okudum kullanmamaya karar verdim.Benim 3.günün sonunda sızlamaya başlamıştı.Etkisini görmeye başlıodum yani.Ama doktor ne dio cnm izledinmi o videoyu "eğer büyüyosa korkun"Hiç öle şeyler deneme bence ama yinede sen bilirsin.
Silikonu devletin karşıladığını ilk defa duydum yaa.Doktor nası bi rapor verdikifisfisfis

cnm ben 1hafta bile kullanmadım.Benim zaten kilo alamama sorunm var iice iştahımı kapamıştı ben ondan bıraktım.sonrada olanları okudum kullanmamaya karar verdim.Benim 3.günün sonunda sızlamaya başlamıştı.Etkisini görmeye başlıodum yani.Ama doktor ne dio cnm izledinmi o videoyu "eğer büyüyosa korkun"Hiç öle şeyler deneme bence ama yinede sen bilirsin.
Silikonu devletin karşıladığını ilk defa duydum yaa.Doktor nası bi rapor verdikifisfisfis

napiyim canim canim. goguslerim okadar kotu duruyor ki hic anlatamam, boyle sinirlerim cok bozuluyor. bir az olsun buyuseler sevincem ama hic buyumuyorlar. his degisle biraz dolgunlassinlar ya. onu bile yapmiyor alcak memishler.

bakk ben bu konuyuu nasıl atlamışımm yaaa yenii gözümee çarptı gerçekten....
bende büyütmeye çabaladım bi aralar ama olmadı...
zaten okadar küçük olmadıgı içinde takmamıştım kafaya aslında sizin ölçülerden biraz büyük kızlar 82 bence bana normal 75 beden tam anlamıyla doluyor kalıbı küçük olanlar dar bile geliyor...ama sizin sankii hiç yokmuş gibi anlatmışınızz.... geçen bi sitede gözüme çarptı doktora bi bayan yazmıştı kızımın gögüsleri çokküçük operasyon geçirmeden nasıl büyütebiliriz krem,yada hap gibi bişey önerin diyodu kadın doktordan gelen cvb ise hapların ve kremlerin hiç bişe yaramadıgı yönündeydi ama yinede bilmiyorumm bennn.....

X