Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

Ay canim benimde ayni böyle bacaklarim ama ne zaman farkina vardim biliyormusun? Üstümdeki pantolonun fotografini cekmek istedim ve bi baktim schock :KK53: oldum . Bu bacaklar benim olamaz dedim :KK1:
yani demek istedigim bence normalde bu kadar dikkat cekimiyordur fotografdaki gibi yani takma kafana :KK16:

ya tayt giyemiyorum hiç yakışmıyo bu bacaklarla

:26: benim de göğüslerim 85 bazen 90 bile taktığım oluyor. Öyle ki bende minimizer sütyenler kullanıyorum azıcık küçük dursun diye. Hey allahım ne farklı dertlere sahibiz değil mi :KK15:
Rabbim istediğiniz göğüslere kavuşmayı nasip etsin inşallah. Aktarlarda satılan yağlardan kullanan bi arkadaşım vardı onunla her gün masaj yapıyodu bilemiyorum işe yarıyor mu ama :21:

ya tayt giyemiyorum hiç yakışmıyo bu bacaklarla

Bi sene önce Physiotherapie ye gidiyordum..
Ve orda calisan bayan bana farkli farkli spor aletlerinde hareketler gösterdi...
Bir tane aletde oturduyun yerde bacaklarinla agirliyi geri itiyorsun.. ve bacaklarini ice dogru yapma dedi zaten fazlasiyla carpik :KK9:
düzeltmek istemezmisin :KK49: disa dogru yap felan dedi ... :KK36:
Yani anlican sporla düzeltebilirsin herhalde bi fitness salonuna gidiyorsun eger bi sor ordaki spor hocalarina onlar biliir =) :KK16:

kızlar merhaba. uamrım hepiniz iyisinizdir
bugün watsonsda Deborah markanın göğüs büyütücü ürününü gördüm. Deborah Breast Volumizing Treatment Push-Up Effect diye bir ürün. fiyatını tam hatırlayamyorum 30-40arası birşeydi.
Büyük görünümlü bir büstü için krem Hacimlendirici. Wonder-itin Kompleksi-BE anında meme artırır. 1,6 cm kadar şekil ve yuvarlaklık ve 1.7 cm kadar büstü sıkılaştırır.demiş açıklamasında.
sizce nasıl bir üründür:nazar:
fikri olan varmı?

kızlar merhaba. uamrım hepiniz iyisinizdir
bugün watsonsda Deborah markanın göğüs büyütücü ürününü gördüm. Deborah Breast Volumizing Treatment Push-Up Effect diye bir ürün. fiyatını tam hatırlayamyorum 30-40arası birşeydi.
Büyük görünümlü bir büstü için krem Hacimlendirici. Wonder-itin Kompleksi-BE anında meme artırır. 1,6 cm kadar şekil ve yuvarlaklık ve 1.7 cm kadar büstü sıkılaştırır.demiş açıklamasında.
sizce nasıl bir üründür:nazar:
fikri olan varmı?
gerçekten böyle bir ürün var mı ? kullanan varsa yazsın lütfen :)

Bende aynı sorunu yaşıyorum.. Belki yaşımla alakalıdır diye kendimi avutuyorum.. Yaşım 19.. :KK43: İnşallah azcık da olsa büyürler yaa :KK43: Hiç olmamasından iyidir birazda olsa var 75 ama zor dolduruyo o da :KK43: Kendimi kötü hissediyorum. Hiç mi çaresi yook arkadaşlar ?

Son düzenleme:
Bende 18 yaşındayım 1.55 boyum 38 kiloyum düşünün yani :KK70: göğüslerimde 70 i dolduruyor en fazla.Kilo alırsam gelişme olacağını düşünüyorum.Yağla ovuyorum ama rezene çayı içemiyorum mideme çok dokundu.Bakalım çalışmalar sonucunda iyi sonuç alanlar var neden bende de aynı durum olmasın.Deneyeceğim ama olmazsa bırakırım kendi haline çok da dert etmemek lazım Allah başka dert vermesin...

bende de aynı sorun var bence cok fazla kafaya takmayın olmadı bi gözümüzü karartıp amelıyat oluruz ama amelıyatın sonrasında bır hafta agrılı sancılı donem dıye okumustum bı yerde bence bekarsanız dert etmeyıp evlenıp cocuk sahıbı olana kadar bekleyın eger o zamanda buyumez ıse amelıyatı dusunursunuz tabı esınız sorun etmıyorsa bence degmez o acıları cekmeye dolgulu sudyenlerle ıdare edılıyor.gogsun kucuk olmasının en kotu yanı bence gobegı cok buyuk gıbı gosterıyor kac arkadasım var gobegı benden cok ama goguslerıde buyuk dıye gobek hıc dıkkat cekmıyor.aman napalım bızde bole yaradıldık Allah baska dert vermesın olaya boyle bakmak lazım.kremler haplar falan bence bos kas yaparken goz cıkarmaya gerek yok.

Merhaba bayanlar,bende aynı sorundan muzdaribim:KK43:Aslında göğüs büyüklüğümden çok memnundur ama doğum sonrası süt verme dönemim bitince göğüslerim çok çok küçüldü.Nedenini araştırıyorum.Sizin söylediğiniz gibi bir kaç ürün denedim,mantıksız geldi.Kremle,pomatla olmuyor bu işler gerçekten...Çok kafaya takıyorum ne yapacağım bilmiyorum:KK43:

Bende aynı sorunu yaşıyorum.. Belki yaşımla alakalıdır diye kendimi avutuyorum.. Yaşım 19.. :KK43: İnşallah azcık da olsa büyürler yaa :KK43: Hiç olmamasından iyidir birazda olsa var 75 ama zor dolduruyo o da :KK43: Kendimi kötü hissediyorum. Hiç mi çaresi yook arkadaşlar ?

bence çok dert etme,aynı sorunu yaşıyorum.Doğum sonrası küçüldü benimkiler:KK43:ben uzun zamandır araştırıyorum.Krem falan yalan dolan ameliyat olup silikon yaptırcam.daha çok gençsin ama bence evlenmeden bu işleri halletmek lazım,sonra daha zor oluyor...Destekli falan moral düzeltmiyor,sonunda insanın aynada gördüğü önemli:KK43:

bnde aynı durumdayım hiç göğsüm yok , ne yapacağımı bilmiyorum

Kızlar üzülmeyin yaaa...Ben ne zamandır bu konuyu düşünüyorum.Doğum yapıp emzirme dönemim bitince sanki gögüslerimde söndü.önceden 85-90 kullanırken şimdi 75-80 e düştü.Bu daha büyük bir yıkım oluyor.Bebek için herşeye değer ama insan düşünmeden edemiyor.
Bir süredir,krem,pomat,doğal çözümler denen saçmalıkları denedim ama hiç bir işe yaramıyor:KK43:Destekli sütyen daha çok moralimi bozuyor,kimi kandırıyorum ki diye düşünüyorum.Sonuçta ben de eşim de gerçek halinin farkındayız....Şimdi artık son çare meme büyütme operasyonu yaptıracağım.Ağrısı acısı en çok 7 gün sürüyormmuş.Bir kaç dr la görüştüm.Karar verip harekete geçeceğim...çözümü var yani,hem de garantili,takmayın kafaya...

bence çok dert etme,aynı sorunu yaşıyorum.Doğum sonrası küçüldü benimkiler:KK43:ben uzun zamandır araştırıyorum.Krem falan yalan dolan ameliyat olup silikon yaptırcam.daha çok gençsin ama bence evlenmeden bu işleri halletmek lazım,sonra daha zor oluyor...Destekli falan moral düzeltmiyor,sonunda insanın aynada gördüğü önemli:KK43:

Doğumdan sonra büyür diyenler de oluyor. Ya gerçi beğenen böyle beğensin ama, ben rahatsız oluyorum.. Of of dertlendimm

kızlar bnde bu konuda cok kotuym bnmkılerde cok kucuk hemde ayrık ve su anda 7 aylık hamıleyım bıde bebegımı nasıl emzırırım dıe cok dusunuorm ve utanıorm keske buyk olsalrdı dıe cok dusunuorm bıde evlıysenız bıde hamıleysenız bu duygu cok farklı bıse napcamı bılemıorm

benimde göğüslerim emzirdikten sonra küçüldü.yoksa gayet güzellerdi :KK5:
Merhaba bayanlar,bende aynı sorundan muzdaribim:KK43:Aslında göğüs büyüklüğümden çok memnundur ama doğum sonrası süt verme dönemim bitince göğüslerim çok çok küçüldü.Nedenini araştırıyorum.Sizin söylediğiniz gibi bir kaç ürün denedim,mantıksız geldi.Kremle,pomatla olmuyor bu işler gerçekten...Çok kafaya takıyorum ne yapacağım bilmiyorum:KK43:

benim göğüslerim hamileyken hiç büyümediler ama doğum sonrası emzirdikçe büyüdüler samantha fox gibi oldum. emzirdikçe süt çoğaldı. sonra sütü kesince fıssss
kızlar bnde bu konuda cok kotuym bnmkılerde cok kucuk hemde ayrık ve su anda 7 aylık hamıleyım bıde bebegımı nasıl emzırırım dıe cok dusunuorm ve utanıorm keske buyk olsalrdı dıe cok dusunuorm bıde evlıysenız bıde hamıleysenız bu duygu cok farklı bıse napcamı bılemıorm

benim göğüslerim hamileyken hiç büyümediler ama doğum sonrası emzirdikçe büyüdüler samantha fox gibi oldum. emzirdikçe süt çoğaldı. sonra sütü kesince fıssss

Merhaba paticik,merak etme,göğüs büyüklüğüyle bebeğini beslemen birebir ilgili değil.Doğum yapınca görceksin bebek emdikçe bir güzel sütün gelecek...Sakın bunu kafana çok takma o zaman sütün kaçar işte...Hep olumlu düşün ve zaten bu düşünce bile süt salgılanmasını arttırıyor.Yaşadığım için çok iyi biliyorum,sorun olmaz...

hamıle kalmadan ne kadardı goguslernın buyuklugu bnmkıler cok kucuk sutyen takmadgmda dumduz nerdeyse

Kızlar benim 75ten 88 e çıkt.geçen yıl 85ti bırakmıştım uğraşmayı sonra yine başladım masaj vs yapmaya minyon vücutlu olduğumdan belim ince olduğundan ideal gibi görünüyor benim ama büyütmeye çalışıyorum tabi göğüs ucu 92 olana kadar falanda uğraşıcam.75le 88in arasnda dağlar kadar fark var bence özelliklede yaşı 20den az olanlar sıkıntı etmesinler.bide size moral verecektir bu eminim ben kendime hep böyle moral verdim.Göğüs deyince monica bellucininkileri çok beğenirim buyrun bu da bi albümü 16-25 yaş aralığını kapsıyor sanırım.ayrıca monica belluccinin 24 yaşında çektiği la riffa isimli filmindede küçük göğüsleri 75 gibi duruyo vidivodo la riffa yazarsanızda bulursunuz.birde şimdiki haline bakın kadının göğüsleri burnununneredeyse 5 cm ilerisinde çoook büyük.
buyrun buda bahsettiğim albüm Monica bellucci (The most amazing women in the world) - Fotoğraflar | Facebook

cnm işte bir avuç dolusuydu, çok büyük değillerdi ama güzellerdi yinede. hala sarkma felan yok çok şükür ama emzirdikten sonra neredeyse bir beden gitti.
yanlız şunu eklemek istiyorum doğum sonrası sütün olur merak etme özelliklede bebek emdikçe sütü çoğalır. bakarsın emzirme dönemin bittikten sonra göğüslerin büyük kalır, çoğu kişide öyle oluyormuş. bazılarıda benim gibi şanssız oluyor bu konuda. neyse takma kafana sen şimdi bebeğini düşün. ne güzel bir duygudur hamilelik. ahhh kıskandım seni şimdi.:KK9:
hamıle kalmadan ne kadardı goguslernın buyuklugu bnmkıler cok kucuk sutyen takmadgmda dumduz nerdeyse

X